Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

tabelka jest o tyle zaawansowana, że jest w excelu i nie musisz liczyć wszystkiego na kalkulatorze albo liczydle ;)

 

a dane są te same co w temacie o rosterach ale jest łatwiej i bardziej przejrzyście [no chyba że ktoś arkusz kalkulacyjny widzi pierwszy raz w życiu na oczy to wtedy rozumiem]

 

ja na pewno pomogę z tabelkami ale jak już będą w miarę uzupełnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo ja się i tak cały dzień opierdalam i udaję, że coś tam w civilu rysuję. Więc lepiej wyjdzie, jak zacznę powoli te tabelki już klepać. Jak mi się wena utrzyma to może wszystkie uzupełnię. Tylko później i tak każdy musi to sobie sprawdzić, żeby nie było. 

 

e// Cavs nie stracą LeBrona bo opcję ma dopiero na 18/19 :D Ale fakt, że takie rozwiązanie może trochę zabić drużynę dla ewentualnych następców. Coś lepszego ktoś ma w głowie?

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że miała być prosta i mało czasochłonna zabawa, a zaczyna się coraz wiecej rzeczy. Jest tenat wstep do FA i jasne jest, że tam wypisujemy wszystko. Ewentualnie można dać jakis schemat jak cos wpisujemy w ten temat aby było przejrzysciej. Tabelka w goggle docs jest w sumie tym samym co w temacie o resterach ino zebrane razem do kupy. I apeluje aby nie wymyslac za dużo wiecej. Ja nie mam czasu ogarniać całego cba. Jak tego będzie za dużo to w końcu to oleję i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest jasne jak się wie, a to wbrew pozorom nie jest takie proste. Capholdy to też gracz na kontrakcie i uwzględnieniamy go w tej wymaganej 13. Ale co np. z graczami na dead? Czy jak zajmują miejsce w salary to też się liczą do wymaganej ilości?

 

Czyli jak mam caphold Duranta i Currego na 101 %, których użyję, to mogę sobie 2 815k zmazać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest jasne jak się wie, a to wbrew pozorom nie jest takie proste. Capholdy to też gracz na kontrakcie i uwzględnieniamy go w tej wymaganej 13. Ale co np. z graczami na dead? Czy jak zajmują miejsce w salary to też się liczą do wymaganej ilości?

 

nie, jak jest dead to dead, zawala hajs ale rosteru nie zajmuje, detroit mają smitha i dzięki niemu 5 mln rocznie mniej ale im nie pomaga bo jest w chinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu skomentuje deal, który dość długo dopinałem. Byłem w grze o dwóch graczy top15 NBA - Westbrook i George, ale ostatecznie oddając Rubio zdecydowałem się na tego pierwszego. Minneosta idzie w win now, czy to ma sens, to sam nie wiem, bo na Zachodzie są cholernie mocne 3 starting5 w postaci GSW, Spurs i LAC.  No ale skoro już miałem okazję pozyskać alpha doga z prawdziwego zdarzenia to why not. Ławkę na ten sezon jeszcze będę miał: Lance, picki z drugiej rundy, Young i Henson. Zgodnie z przewidywaniami problemy zaczną się u mnie w 2019 roku. Najwyżej będę miał mocne s5 i graczy na minimach. Zyskałem też możliwość zamiany picków z LAL w latach, kiedy jeszcze mam picki w pierwszej rundzie. Zakładam, że będę wyżej niż january więc chętnie przytuliłem te picki.

 

Oddałem Matta Barnesa, który był mi zbędny, którego i tak bym nie zatrzymał. Wiggins i Rubio to była moja cena i za PG13 i Westbrooka, obu panów temat interesował, ale jak wspomniałem wyżej po stracie Rubio musiałem mieć pg w zespole, bo Lance to gorąca głowa i kto wie, jak będzie Indiana wyglądać zaraz. Kent poszedł dalej, bo dla mnie jego kontrakt był niewygodny, oddałem za to ostatni pick, którym legalnie mogłem handlować. Kings go przyjęli, bo spada w 2020 więc chyba wpisuje się w jakiś większy plan.

 

Teraz biorę się za aktualizację tabelek w excelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Westrbookiem wolałbym iść po zaległy hajs niż po mistrzostwo, ale sam deal oczywiście to bomba i zdecydowany ruch. Dużo będzie pewnie zależało od sezonu Barnesa w Dallas, ale chyba Sota to teraz 5 siła ligi. Gratuluję, patrząc z pewną dozą zazdrości na te wszystkie wielkie wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.