Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Co ty gadasz jakieś bajki z tym Kawhi.

Ingram lepszy niż Bamba czy Bridges? Ja Bridgesa wolę od Ingrama, a co dopiero mówić o trade value, gdy ten drugi właśnie negocjuje extension i zaraz będzie kosił koło ponad 20 baniek na które mnie nie byłoby stać.

Jak Kawhi robil strajk to do pierwszego meczu w Toronto nikt nie wiedzial czy byl obrazony na Spurs czy faktycznie byl kontuzjowany.  W takiej atmosferze byl wytradowany. 

Generalnie nawet nie sprawdzalem czy dostales Milesa czy Mikala, to sa gracze na polce nizszym poziomie niz taki np. Ingram. Maja dosyc ograniczony sufit, ja w nich widze rolsow/starterow, a taki DLO czy Ingram to borderline all starzy. Bamba jest ciekawy, ale najlepszy scenariusz to dobry rim protecor z 3point range. Jakbys wyrwal jakiegos Wendela Cartera/J. Collinsa to ok, ale to troche bieda paczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

no pelicans ida w dlugoletnie przecietniactwo ogolnie.

naprawde, zeby za davisa nie dostac jednego mocnego prospecta, to trzeba sie postarac.

a wiem z dobrych zrodel, ze byloby to na stole. 

takze sr Marcus, ale zjebałes robote

Nie było lepszego prospecta na stole.

A to, że Pelicans będą przeciętniakiem to oczywiste. To normalny proces przebudowy po zaatakowaniu mistrzostwa. A tu jeszcze doszła koszmarna prawie 2-letnia kontuzja zawodnika na supermax kontrakcie. Będziemy działać jak Nuggets i Nets rozwijając spokojnie klub i szukając nowego franchise playera organizacji. Ale bez hard tanku. Blake Griffin, Buddy Hield i inne nadchodzące wzmocnienia mają zapewnić zespół na poziomie PO przy oczekiwaniu na rozwój prospectów. Nic specjalnego, ale Pels mieli swoje wielkie pięć minut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie było lepszego prospecta na stole.

A to, że Pelicans będą przeciętniakiem to oczywiste. To normalny proces przebudowy po zaatakowaniu mistrzostwa. A tu jeszcze doszła koszmarna prawie 2-letnia kontuzja zawodnika na supermax kontrakcie. Będziemy działać jak Nuggets i Nets rozwijając spokojnie klub i szukając nowego franchise playera organizacji. Ale bez hard tanku. Blake Griffin, Buddy Hield i inne nadchodzące wzmocnienia mają zapewnić zespół na poziomie PO przy oczekiwaniu na rozwój prospectów. Nic specjalnego, ale Pels mieli swoje wielkie pięć minut :)

miałeś.

tylko najwyrazniej o tym nie wiedziales, co pokazuje ze zjabeles, bo tej oferty nie wyszukales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

miałeś.

tylko najwyrazniej o tym nie wiedziales, co pokazuje ze zjabeles, bo nie wysondowales wystarczajaco rynku

Rozmawiałem z każdym GMem. Nawet takim, który za najlepszego prospecta miał Marcusa Smarta w negocjacjach ( pozdro Eld! ;) )

To, że po czasie jeden GM zaczął bajdurzyć o tym czego on tu na stół, by nie położył to są jego typowe szpile, bo znając życie jakby przyszło co do czego to by oferował Tobiasa Harrisa i Zach Lavine ;) Twój poprzednik widział to inaczej i to jest faktyczna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh

z gm'em jazz tez de facto nie, mimo proby inicjacji rozmow z mojej strony. 

zjebales marcus i tyle. jako owner bym Cie zwolnil po czyms takim. 

i nie chodzi nawet o sama oferte. tylko nie dochowales nalezytej starannosci przy jkluczowym dla organizacji ruchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Sporo Marcus rozmawiamy, ale szczerze mówiąc o wymianie Davisa do Orlando nie przypominam sobie takiej dyskusji :P 

Pojawiał się temat i oczywiście, ani Mitchella, ani Townsa nie chciałeś poświęcić. Zresztą do Townsa byłem gotowy dopłacić.

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

heh

z gm'em jazz tez de facto nie, mimo proby inicjacji rozmow z mojej strony. 

zjebales marcus i tyle. jako owner bym Cie zwolnil po czyms takim. 

GMem Jazz był wtedy TuPalnik. Ty zaoferowałeś mi Goberta co oczywiście było za mało, a potem opuściłeś zabawę. A jak było po jabłkach to zacząłeś oferować złote góry. A i tak mam wątpliwości czy byłaby to lepsza oferta niż to co dostałem.

Mogę się oddać do dyspozycji zarządu i zadecydujecie głosowaniem jako ownerowi, ale i tak wiem, że będziecie chcieli mojego pozostania, bo mnie kochacie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym Ci dal +/- gobeta saricia i dwa picki/prospecty.

ale Ty wszystko miales w dupie i zero checi na rozmowy. 

a w tej twojej c***owej ofercie pojawia sie pytanie, czy ktorys z zawodnikow osiagnie chociazp oziom saricia

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko licząc finanse Kings. Mają czterech graczy Davis, Smith, Skal, Williams = trochę ponad 38mln + uzupełnienie do 12 graczy czyli 8x 838k. = 6,7mln. Mogłoby starczyć na dwa maxy dla grupy Kyrie/Butler/Thompson/Kemba itp którzy mają maxa na poziomie 32,7 ale nie na KD 38,1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LONGER01 napisał:

Tak na szybko licząc finanse Kings. Mają czterech graczy Davis, Smith, Skal, Williams = trochę ponad 38mln + uzupełnienie do 12 graczy czyli 8x 838k. = 6,7mln. Mogłoby starczyć na dwa maxy dla grupy Kyrie/Butler/Thompson/Kemba itp którzy mają maxa na poziomie 32,7 ale nie na KD 38,1 

Wystarczy że odda za free Smitha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Najlepszą ofertę Camby to miał zimą od Lakers 😉 Ale chciał jeszcze zaatakować w PO last dance.

Saric i biedaprospecty NYK to łącznie value chyba najgorszego z tych 5 assetów od Kings. Pytanie ile wart jest Gobert z czającym się supermaxem na rynku i totalnej bezużyteczności w PO.

Wg mnie MC popełnił błąd, ale nie odrzucając ofertę NYK akurat.

no ja tam wiem, co mialem za goberta, ale publicznie nikogo nie bede sprzedawal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

ja tam bym Ci dal +/- gobeta saricia i dwa picki/prospecty.

ale Ty wszystko miales w dupie i zero checi na rozmowy. 

a w tej twojej c***owej ofercie pojawia sie pytanie, czy ktorys z zawodnikow osiagnie chociazp oziom saricia

Tak, tak. Saricie, Marcusy Morrisy. Znam tych twoi idoli na pamięć.

Co ja się łasić miałem do Ciebie? Łasić to ja się mogłem po Foxa czy Trae Younga, a nie Goberta osłodzonego kasztanem Saricem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.