Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Panie, ale przecież nawet Woj pisał, że Porzi grzecznie kontynuuje rehabilitację :P

w takim razie sprostowanie

 

wysłucham ofert za KP, który zaraz będzie zdrowy :)

 

ps. on już 5 mcy temu miał lekkie rzutówki, to acl a nie podwójny achilles

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trading block Knicks:

Schodzące kontrakty Ricku'ego Rubio, Pau Gasola i Langstona Gallowaya dostępne do wymian.

(Żeby oszczędzić nam kilku wiadomości, obaj wiemy że Ci gracze mają większą boiskową wartość niż tylko spadające umowy, więc oszczędź mi wysyłania ofert jak Magic do Dempsa).

Jako że szukam poprawy grającej rotacji jestem gotów rozważyć dorzucenie młodego talentu do powyższych żeby pozyskać kogoś kto poprawi na już moje szanse na misia... Choćby był na ciężkiej umowie.

Ewentualnie... Ale tylko za kozackie i poważne oferty przemyślę wymianę Kyriego. Wiem że jego wartość to top10 wartość gracza w play-offs ale nie lubię dupka.

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

 

Blake Griffin is coming...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oglądam, to każdy jeździ z Nim jak zawsze jak z taczką gnoju.

 

W ofensywie miazga, ale za defensywę bym mu punktów nie dodawał.

Podobnie. Najbardziej wkurzające jest jak się gubi na switchach i próbuje sobie przypomnieć czy przejść pod czy nad zasłoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że jest ogólnie dobry ("dodawanie punktów), tylko, że nie jest tak słaby jak był w Cavs, choć to pewnie kwestia grania w dobrym defensywnie systemie. No i nie tylko statystyki, a nawet eyetest to potwierdza, a trochę tych Cavs się naoglądałem. Powiedzmy, że mocna przeciętna.

 

Jeden Irving w playoffach to nie problem (można go ukryć na jakimś Smarcie), ale już granie duetem Williams-Irving to może być bardzo ciekawy koncept.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że jest ogólnie dobry ("dodawanie punktów), tylko, że nie jest tak słaby jak był w Cavs, choć to pewnie kwestia grania w dobrym defensywnie systemie. No i nie tylko statystyki, a nawet eyetest to potwierdza, a trochę tych Cavs się naoglądałem. Powiedzmy, że mocna przeciętna.

 

Jeden Irving w playoffach to nie problem (można go ukryć na jakimś Smarcie), ale już granie duetem Williams-Irving to może być bardzo ciekawy koncept.

Pod jaki względem ciekawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.