Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Marcusie, wybacz ale moja oferta byla dla Ciebie spoko, dostawales Granta a ja schodzilem z salary, nie chcialem zadnyh pickow ani nic, jesli uwazasz ze to nieuczciwa oferta to spoko, choc imo przesadzasz. Nie moja wina, ze masz finanse jakie masz, no chyba nie apodziewales sie, ze wezme wieksze salary i jeszcze oddam przy okazji Granta, to byloby dopiero oszukancze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda imo, że do pelcians nie trafil payton badz morris.

 

toż drugie . rundy były. 

 

ja bym tez ruszyl giles'a pewnie, a tu juz mogloby cos ciekawszego wpasc. 

 

Musiałby mi sufit na łeb spaść, żeby oddawać Gilesa za non-birdy...

 

Morrisa uderzałem, ale patrząc co dał LBS to w ogóle się nie dziwię, że odpadłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morris ma zostać u mnie, nie wybrażam sobie by było inaczej, a 2nd miał być tylko jeden... ale no to już tajemnnica negocjacji

 

a co do Paytona, możesz Tomek spytać Kucia co mówiłem przed sezonem - Payton się tłamsił w Magic taka była moja teria i miałem ja racje

 

aha no i pisanie, że Payton jest w tym sezonie lepszy od Morrisa jest wielce naciągane

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą nie wiem czy było pisane, ale czy Payton nie jest lepszym graczem niż Monte Morris?

 

 

Za mała próbka dla Paytona chyba wciąż żeby tak to zestawić i wyrokować. Monte gra bardzo fajny sezon i gra tak od listopada już. Payton zagrał 6 pełnych spotkań i o ile statystyki ma imponujące, to wciąż mało. Nuggets przy ich rotacji raczej średnio mogli sobie pozwolić na trzymanie backup PG, który znów opuszcza 10 spotkań. Cena oczywiście była wysoka za Morrisa, ale jest też ryzyko, że te kilka spotkań to był peak Payton i wróci do starego grania. Wtedy to ja zostanę z dzadowym 3 pg, ale przeboleję. LBS by chyba nie przebolał i wolał nie przepuścić swojej okazji, a ja swojej :) Bo jeśli Payton będzie grał tak dalej to będę uradowany. Widzimy się dziś przy Pelikanach :D

 

Cytując klasyka "we will see what time will tell" 

ciekawe tylko co na to twoje wydatki.

 

bo moim zdaniem one tego nie widzą

 

Pytanie co na to salary cap pozostałych ekip.

LBS już można powiedzieć, że wyżej taxpayera nie podskoczy, a skoro Dinwidie gra za MLE to... To wyobraźnia będzie ruszona chyba. No, chyba że Monte zdziadzieje do końca sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.