Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Olynyk mimo slumpu rzutowego to dalej nie bez powodu najlepszy w on/off i wszelakich adv stats gracz Heat, strasznie niedoceniany po obu stronach parkietu typ. Ja jestem tu bardzo cierpliwy, choć wkurza mnie jego slump za 3 i to jak wciąż przeładowani są w Miami (nieustanne DNP Ellingtona, czy teraz nagle D.Jonesa to pierwsze z brzegu przykłady - i to pod nieobecność Dragicia) ;-)

I nie przepłaciłem go ani vs RL NBA ani vs jego realnej wartości.

 

Danuel House, Cj McCollum i TJ Warren lubią Twoją fascynację on/offem:)

 

 

 

 

Nie zgadzam się z Twoimi ocenami moich młodych fluber, nt Hutcha i Browna się wypowiem przy 2T,

Robinson nie gra w tym sezonie po prostu, to jest lotto pick Westa, za rok w Clippers się dużo unormuje i pokaże chłopak na co naprawdę go stać ;)

Robinson to 13 pick draftu i to samo z siebie nic nie znaczy, jak nie potrafi się załapać do rotacji ( a taki Tyrone Wallace przecież się w tej rotacji trzyma), to za chwilę to nic nie znaczy. A na razie Robinsonowi bliżej do kariery 13 picku 2016 niż 2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bez powodu chciałem House'a ;-)

Fascynacja, fascynacją, suchy on/off wiadomo że bez niczego super wartościowy nei jest, ale w połączeniu z innymi statami już tak + Olynyk polepsza grę Heat znacząco od 120 spotkań, więc outlier to żaden nie jest^

 

House ciągnie Hardena za uszy, jak nic:)

Bo tam w rotacji od 120 spotkań nic się specjalnie nie zmienia:) Popatrz na on/off Butlera z Wolves w tym sezonie i z 76ers w tym sezonie chociażby:) Ja podchodzę do on/off z dużą rezerwą. Taki McCollum w tym sezonie ma +11,3 on/off, w zeszłym sezonie miał -2,1, ale nie buduję na tym narracji o przełomowym sezonie:)

 

 

 

Dlatego Robinsonem w ogóle poza nieprawdopodobnymi ofertami nie handluję, bo jego trade value jest niziutkie, w jego przypadku spokojnie czekam. + rotacje Riversa meh.

Jak nie wejdą Clippers do PO, to zobaczymy czy się w ogóle utrzyma, plus wiadomo że rotacja Clippers za rok będzie zapewne zupełnie inna.

 

Rzadko się zdarza, żeby 22-23 latek nie załapał się do rotacji w 1 sezonie, a potem wystrzelił. Raczej typowa kariera starszego gościa z draftu to kariera Landry'ego Fieldsa. I tak trafiasz całkiem sporo w tych draftach, czasem jakieś pudło musi się wydarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat McColluma słabo sprzedajesz, bo gra znacznie lepszy sezon niż rok temu, ale to Twoja sprawa.

Butler w tym sezonie w Wolves to też akurat wiadomo co się działo^

A Heat zawsze lepiej wyglądają z Olynykiem na boisku (najlepiej bez Hassana dodatkowo) tak to wygląda, niezależnie od lineupów tutaj.

I oczywiście nie patrzę na samo on/off tylko na inne staty też.

 

Przecież McCollum jest w impakcie nawet za Aminu...

 

Strzelec, który nie trafia. Nie kreuje i nie broni. Z sezonu na sezon jest coraz gorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerome sportowo na razie jest bezwartościowy.

 

Ale to doskonały kontrakt zablokowany praktycznie na 4plus4 gdzie branie go z tak niskim numerem (44?) sprawia ze jest tani

 

Kwestia czy dostanie szanse czy nie ale tu West może chcieć wymusić minuty.

 

Tylko szkoda przy walce o najwyższe cele czekania na rozwój bo co roku dochodzić będą do lakers conajmniej dwa nazwiska.

 

Mając lbj takich spotów nie możesz 6 marnować a to w sumie drafty 2017-1019 jakby tak w lato patrzeć.

 

Stad spodziewam się cierpliwości do czasu .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając lbj takich spotów nie możesz 6 marnować a to w sumie drafty 2017-1019 jakby tak w lato patrzeć.

 

Stad spodziewam się cierpliwości do czasu .... ;)

Ogloszenie Januarego nie pojawilo sie przypadkiem:)

Przecież McCollum jest w impakcie nawet za Aminu...

 

Strzelec, który nie trafia. Nie kreuje i nie broni. Z sezonu na sezon jest coraz gorszy.

W druga stronę też nie przesadzajmy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat McColluma słabo sprzedajesz, bo gra znacznie lepszy sezon niż rok temu, ale to Twoja sprawa.

 

 CJ w tym trymestrze ma 0,274 za 3, notuje 2,9 asysty a ts% 0,488. 

 

W takim DRPM na swojej pozycji zajmuję 80 miejsce na 94. 

 

Jak coś takiego można dobrze sprzedać? 

 

Dla równowagi żeby nie wyszło że chce dyskredytować graczy Flubera bo nie chcę, tylko mocno się zdziwiłem tym co napisałeś. Warren rozgrywa naprawdę dobry sezon, w tym trymestrze ts% na poziomie 0,580 robi wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRPM do wyrzucenia jest, ale Ogólnie musiałem sprawdzić i McCollumowi defensywne staty od końca 1T kiedy ostatnio patrzyłem poleciały na łeb na szyję, a ofensywne to sami zobaczymy za jakiś czas ;p

Dlaczego do wyrzucenia? Jak coś nie jestem statystyczym świrem i po prostu chce bardziej ogarniać zaawansowane statystyki, zwłaszcza te które mówią coś o defensywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla równowagi żeby nie wyszło że chce dyskredytować graczy Flubera bo nie chcę, tylko mocno się zdziwiłem tym co napisałeś.

Ja tez sie mocno zdziwilem:)

 

Ale wlasnie dlatego napisalem o mccollumie w momencie gdy January zaczal bazowac na on/off. Bo w 2t mccollum ani nie trafia ( tzn trafia co trzeci mecz bo mial kilka swietnych meczow ale to jest taki gracz ze jak seryjnie trafia to jest swietny a jak seryjnie pudluje to nie ma sie juz czym statystycznie wybronic) i broni tak jak bronil a mimo to w on/off jest jednym z najbardziej plusowych graczy w lidze:)

 

No ale nie powiem, ciesze sie ze slump mccolluma naklada sie na zyciowa forme warrena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McCollum to nie jest zły obrońca. Kiedyś na tle Lillarda znacząco się wyróżniał, ale Damien właściwie z roku na rok poprawiał się w każdym elemencie i wszedł na półkę superstara. Tymczasem McCollum w najlepszym wypadku stoi w miejscu, bo jego skuteczność jest w tym momencie dramatyczna.

 

Nie wiem co Jasiek tam odkrył, ale nie. Ciężko sprzedać dobrze McColluma, który przecież jest franchsie playerem organizacji flubera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy przykład to DeAndre Jordan, z którym na parkiecie def Mavs jest gorsza niż bez niego jako najlepszy defensor ligi według DRPM ;-) bezużyteczna statystyka, poważnie.

 

DAJ to ojciec defensywy Mavs, która w pierwszym trymestrze była blisko topu. W każdym razie defensywa Mavs była dużo lepsza niż ofensywa, mimo medialnego przekazu o Doncicu. I DAJ to kręcił mimo masy minusowych obrońców.

 

A to, że jakiś tam Kleber kręcił coś elitarnego w te plus/minus 12 minut na drugich lineupach jest dla mnie przekłamaniem takim jak rok temu teza, że Cavs są lepsi bez LeBrona na parkiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co kopać leżącego bo polepszenie gry Justyny było najbardziej z dupy wydarzeniem tej połówki sezonu poza gra Denver w trakcie kontuzji wielu graczy

 

Nic nie zapowiadało takiej zmiany i wielu z was odrzucało wymianę z jego udziałem.

Morriss to bije kolegów ;)

Z jego powodu Leonard dziś płakał w nocy

Na serio nie rozumiałem dlaczego jw gra tak cienko i nie rozumiem mimo zmiany roli w sezonie dlaczego tak szybko wrócił.

 

Jakby tam byk jakiś uraz lub zmiany w składzie to ok

Ale tam mu piłkę dali trochę więcej i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizuję właśnie wymiany i tbh ignazz spręż się trochę bardziej następnym razem, okropnie muszę poprawiać, nużące to jest strasznie (kilku innych userów też to dotyczy, ale Ciebie najbardziej).

To nie jest moje widzimisię jak coś - czasem musimy szukać picków, czasem nazwisk w wymianach i dlatego to musi być jakoś ogarnięte.

A mi to zajmuje dużo czasu jak muszę mocno poprawiać (a znowu muszę)

A system opisania wymiany jest naprawdę banalny i wkurza mnie, że lud tego nie opanował, bo to jest po prostu palenie mojego czasu.

 

Następne okienko - jak wymiana nie będzie prawidłowo opisana, to nie przechodzi i tyle.

Przepraszam jeżeli są tam gdzieś nieprawidłowości które utrudniają prace i wpisy.

 

Poprawie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WCS jest w długoterminowych planach Spurs

 

Wraz z wymianą uzyskałem prawo do wyrównania oferty i już teraz zapraszam do zakwotowania tego bardzo utalentowanego gracza.

 

Mając bardzo dobry układ rotacji podkoszowych mam całkowitą swobodę w podjęciu spokojnej decyzji w lato.

 

Obecnie z ławki jego regularne 12/12/3 ( tak tak 3 asysty na wysokiego są miłe) daje mi jakość 48 minut na środku w trzyosobowej rotacji.

 

i nie zapomnijmy w rozliczeniu, że uzyskałem zwrotne 2x2RD i 4.000.000$ cashu

to nie był czysty 1st pick ( a pick MIL/DEN czyli do loterii daleko)


i aby dopełnić obraz wymiany chciałem pokazać tym ruchem innym Gm że warto rozmawiać z GM spurs 

 

wysoka kultura osobista GM 76ers zaowocowała takim wynikiem negocjacji.


był to oficjalny statement GM spurs

 

i jeszcze prośba do Rady bo nigdzie nie widzę zestawienia przepływu cashu które w sumie robione jest na koniec sezonu.

 

W rozliczeniu wymiany Dragic-Clarkson warunkiem dodatkowym było +200.000$ cashu z Minny do Spurs  (Qucin proszę o potwierdzenie bo mam tylko na PM)

 

to plus 4.000.000$ z Bucks robi 4.200.000$ przychodu

 

fajnie jakby było zestawienie kto dysponuje cashem bo nie wiem na dzień dzisiejszy kogo pytać o brakujące 800.000$ za swap 2-rundera.

najlepiej w arkuszu przy salary dodatkowe pole ( fajnie jakby było jeszcze podłączenie wyników finansowych)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy uznasz czy nie nasze zgłoszenie

tu nie ma żadnej zmianie po czasie

nie prowadzimy teraz nawet żadnych rozmów w sprawie wymian aby taka korekta była z podejrzeniem matactwa bo raczej już żadnej nowej wymiany Minny SAS nie ma

 

jeżeli twardo uzn rada że to przypomnienie 200.000$ jest złamaniem przepisu to jakoś przeżyję szukając w wymianie 1.000.000 zamiast 800.000$

 

po prostu myślałem że cash i tak jest rozliczany na koniec RS i wtedy trzeba przypilnować

 

up to You! Wielka Rado !

 

 

O widzę. Są tez odpływy

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignaś na bieżąco podawał tą kwotę 200tyś, pisząc, że brakuje mu jeszcze do równych 5mln$ raptem 800 000K.

Wszyscy czytający widzieli to w jego aktualizacjach tradeów. 

Faktycznie nie zwróciłem na to uwagi przy wymianach, ale ja osobiście do takiej korekty zastrzeżeń nie zgłaszam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.