Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

 

Sezon 2018/19

 

Przepływ gotówki :

 

Rockets - 1 mln

Timberwolves - 1.5 mln

Kings + 2 mln

Warriors - 4.5 mln

Wizards + 1 mln

Nets + 4 mln

Magic - 5 mln

Celtics + 2 mln

Spurs + 4 mln

Sixers - 4mln

Cavaliers +3mln

Jazz + 3.5 mln

Pistons - 3.5 mln

 

 

Z tego wynika, że mogę oddać jeszcze 0,5 mln co nie jest prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fun fact jest taki, że Blazers się może i do PO doczłapią jakoś, nie jestem pewien czy OKC/Jazz to nadrobią w 3T.

Myślę, że jest duża możliwość, że jednak nie.

 

Bo Drummond leci na wschód.

4 winy w 1 trymestrze było przewagi, załóżmy, że w drugim będzie tyle samo, choć stawiam, że będą 3, co daje 7 wygranych do odrobienia w 3 trymestrze, przy zamienieniu Lillarda, Horforda i Drummonda na Parsonsa, Foruniera i połamanego gracza.

 

Takie mecze jak 2x Thunder, Bullc, Cavs, Pacers to mecze, które teraz Blazers pewnie przegra zamiast wygrac w 3T

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz spojrzalem, ze portland dodatkowo nie ma swoich pickow przez najblizsze 3 lata.

 

takze tego

 

Jakbyś zamiast płakać nie znając szczegółów wymiany poczekał na jej ostateczna wersje to byś wiedział ze maja wszystkie picki poza tym tegorocznym ;]

 

Śmieszy mnie wasze podejście , jak sami korzystaliśmy z okazji to wszystko było spoko, ale jak ktoś inny miał lepszy tajming to od razu grać się odechciewa.

 

Co niektórzy karmią tu swoje ego jacy to nie są zajebisci bo poruchali innych Gmow w czasach gdy ta gra raczkowała i ludzie oddawali picki za Kuzmikasow tej ligi, a teraz wielka rozpacz bo inni się wymieniają a oni już nie maja czym albo do żadnej wymiany nie potrafią doprowadzić bo dalej maja swoje śmieszne wyceny i się dziwią ze inni to zlewają.

 

Śmieszne jest to, ze Rybaku już 3(?) raz straszysz ze odejdziesz z gry bo jakiś team odzie w zapranie za picki i Ci się to nie podoba, ale Goberta za frytki lyknales bez skrupułów.

 

Beka, bo zachowujesz się jakbyś był jakimś jebanym Półbogiem tej gry, wyrocznia która będzie decydować czy dany zespół może się przebudować czy nie. Każdy ma prawo do własnej wizji, mi tez wieściłes ze 3 lata będę w dupie wiec niestety Panie Nieomylny, mylisz się nader często.

 

Darujcie wiec sobie swoje opinie i płacz, bo jedyne co to robi to wkurwia, a nie wnosi nic pozytywnego dla tej gry.

 

EoT

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny, znów, flip Qcina. Gratuluję.

Choć znając tego allegrowicza, jego tabelkę z pickami oraz moment sezonu to cena zdecydowanie do niskich nie będzie należała.

 

Natomiast bardziej ciekawią mnie dalsze ruchy Timberwolves, bo to zapewne jeszcze nie koniec i o ile coś da się ruszyć pod kolejny sezon już teraz to zostanie to zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś zamiast płakać nie znając szczegółów wymiany poczekał na jej ostateczna wersje to byś wiedział ze maja wszystkie picki poza tym tegorocznym ;]

 

Śmieszy mnie wasze podejście , jak sami korzystaliśmy z okazji to wszystko było spoko, ale jak ktoś inny miał lepszy tajming to od razu grać się odechciewa.

 

Co niektórzy karmią tu swoje ego jacy to nie są zajebisci bo poruchali innych Gmow w czasach gdy ta gra raczkowała i ludzie oddawali picki za Kuzmikasow tej ligi, a teraz wielka rozpacz bo inni się wymieniają a oni już nie maja czym albo do żadnej wymiany nie potrafią doprowadzić bo dalej maja swoje śmieszne wyceny i się dziwią ze inni to zlewają.

 

Śmieszne jest to, ze Rybaku już 3(?) raz straszysz ze odejdziesz z gry bo jakiś team odzie w zapranie za picki i Ci się to nie podoba, ale Goberta za frytki lyknales bez skrupułów.

 

Beka, bo zachowujesz się jakbyś był jakimś jebanym Półbogiem tej gry, wyrocznia która będzie decydować czy dany zespół może się przebudować czy nie. Każdy ma prawo do własnej wizji, mi tez wieściłes ze 3 lata będę w dupie wiec niestety Panie Nieomylny, mylisz się nader często.

 

Darujcie wiec sobie swoje opinie i płacz, bo jedyne co to robi to wkurwia, a nie wnosi nic pozytywnego dla tej gry.

 

EoT

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ty wez przestan odwracac kota ogonem lepiej 

 

manipulatorze

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.