Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zdawałem sobie sprawy z ogromu i potęgi spółdzielni.

 

Tam jest tak potężna ilość przerzuconych milionów ze z ręka na sercu nie chciałbym tego liczyć.

 

Woj bomb by stracił prace bo by mu Twittera zawiesiło i jeszcze by teraz o tych pickach pisał

Limit 140 znaków by zabił zrozumienie tego

 

Zach tez poszedł? A miała być korekta z Nene ;) tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdawałem sobie sprawy z ogromu i potęgi spółdzielni.

 

Tam jest tak potężna ilość przerzuconych milionów ze z ręka na sercu nie chciałbym tego liczyć.

 

Woj bomb by stracił prace bo by mu Twittera zawiesiło i jeszcze by teraz o tych pickach pisał

Limit 140 znaków by zabił zrozumienie tego

 

Zach tez poszedł? A miała być korekta z Nene ;) tylko.

Ignazz jeszcze jeden taki post a wezmę Cię na ignora i dołączysz do shadowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz bardzo dobry po Zacha, ale o co chodzi z Rosem? Dziwny ten trejd z SAS.

 

Czy Denver nie przeplacilo trochę?

 

No i ogólnie bardzo dobry ruch Minestoty.

 

Potrzebny mi scoring z ławki, a mówiąc szczere nie za bardzo wierzę, że Dejounte będzie choć w następnym sezonie jakimś valuable zmiennikiem dla CP3, a do tego mam na stashu Aarona Holidaya który raczej będzie pełnił tę rolę w następnym sezonie, więc wziąłem DR który jako scorer na ławę na PG mocno mi się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Denver nie przeplacilo trochę?

 

tam są jeszcze przecież dwa picki pierwszorundowe + nie byłoby mnie pewnie stać na Bledsoe, a jak już mam komus dawać duży hajs to wole by to był sprawdzony w PO Jrue

 

KP moze bedzie jeszcze suoerstarem, ale dawanie mu maxa w mojej sytuacji to niepotrzebne ryzyko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny mi scoring z ławki, a mówiąc szczere nie za bardzo wierzę, że Dejounte będzie choć w następnym sezonie jakimś valuable zmiennikiem dla CP3, a do tego mam na stashu Aarona Holidaya który raczej będzie pełnił tę rolę w następnym sezonie, więc wziąłem DR który jako scorer na ławę na PG mocno mi się przyda.

Niezaleznie od twojej wiary jakbys go wstawil na trading block to dostalbys duzo wiecej. Rose to naprawde smieszna cena, wedlug mnie za bardzo sie pospieszyles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zedytuje arkusz, ale dopiero po południu

 

Biedny.

 

Powinni Cię potraktować jak gościa w reklamie Urzędu Skarbowego, jak idzie PIT rozliczać.

 

Żona całuje

Córka serduszko z rąk

Ojciec poklepuje po ramieniu

Synek wręcza laurkę

Mama robi kanapki

Na koniec zamyka się w pokoju i działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako miłośnik Ostróg oczywiście byłem mocno zmotywowany aby naprawić mój dawny błąd gdzie Murraya oddałem bez należytej wiary w talent ( dwa lata temu)

 

Z drugiej strony mam na bieżąco info z rehabilitacji i mimo wstawionego filmiku z IG nie wyglada to aż tak kolorowo.

 

Rose jest mocno niedoceniany ale ma bardzo dobry sezon tylko ryzykiem jest cały czas zdrowie.

Tylko ze Murray jest jeszcze większym ryzykiem.

 

Rozwój White sprawia ze nawet ja się nie orientuje jak rozwinie się rotacja niskich za rok.

 

W sumie będzie 6 do gry bo teraz korzysta tez Bryn w s5 z minut

 

Jestem oczywiście zadowolony z wymiany ale rozumiem tez GM jazz mając CP3

Rose może grać na SG obok CP3. Murray rzutu jeszxe nie pokazał choć w lato były ogromne oczekiwania.

 

Fakt ze nie ma szans na spotkanie z jazz w po sprawiło ze oddałem obecna dobra produkcje. Gdyby było zagrożenie walki bezpośredniej nie oddawałbym DR.

 

Wymianę zrobiłem w chwili gdy miałem prawa do Lina wiec oddanie rezerwowego PG traktowałem jako detal

Teraz muszę niestety zdrowego PG pozyskać jeszxe na lawke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.