Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Wall plus Davis plus Buddy plus Giles za DeRozana i Whitesida to chyba by przeszlo

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Zastanawiałem się chwilę czemu nie proponujesz Parsonsa żeby zabrać z Pels Walla i jakieś 1st picki, ale chyba Marcus żadnego ruszyć nie może przez te dziwne protekcje. Znaczy potem też mi się przypomniało, że chyba już nie tankujesz :D

 

Natomiast taki deal imho nie ma za bardzo racji bytu. Walla po kolejnym urazie i z tak wysoką i długą umową trzeba by posłodzić przecież ze 2 1st roundami patrząc na to jakie chodzą dopłaty za pozbywanie się szrotu. Których Pelicans nie mają. Hield który ma 26-27 lat i kończy właśnie grę na rookie contrakcie przez to traci na wartości, a i dla samego Marcusa wymiana Hielda na DDR to byłaby desperacja jakaś i dalsze zakopywanie drużyny + dalsze pogłębianie koszmarnego spacingu. Pewnie dorzucony musiałby być też Tyus Jones i znów jak wyżej: kończąca się rookie umowa, konieczność zapłacenia dużych pieniędzy i raczej brak opcji żeby Bulls coś na nim sobie zbudowali, bo to nie ten kaliber. Z drugiej strony jako backup czy uzupełnienie do lepszych graczy w Pelicans jest fajną opcją.

 

Tu się nic nie klei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ball-Hield-Davis to akurat byłby zajebisty fit, choć Fluber chyba zaszedłby na zawał gdyby do tego doszło ;)

 

Oczywiście w rl NBA taka wymiana byłaby wielkim zwycięstwem Bulls, ale czy u nas jest ktokolwiek kto byłby w stanie przyjąć kontrakt Walla w tym momencie nawet z dopłata picku czy dwóch? Hmm, jestem ciekaw waszego zdania, ja osobiście nie zdecydowałbym się na to nawet z dopłata 3 pickow loteryjnych.

 

Parsonsa już dawno nie mam (nieoficjalnie) ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunkiem jakiegokolwiek zainteresowania ze strony Bulls były picki, które miały wrócić do Chicago. Nie widzę za bardzo fitu drużyny w obecnej formie a tank bez 2 picków w najbliższych 4 latach nie ma sensu.

 

 

Czyli najpierw Marcus ma zapłacić 2 osobom za oddanie picków, a potem jeszcze Tobie za przyjęcie Walla? 

To już chyba lepiej wziąć tego Walla w pakiecie z Davisem i dalej kombinować, bo na taką logistykę to po prostu nie ma assetów. Musiałby oddać całą swoją przyszłość, która i tak nie rysuje się rewelacyjnie w zamian za pozbycie się Walla i... zostanie w miejscu. 

Jak to wartość Hielda spada? :grin:

 

W porównaniu do tego gdyby ciągle miał przynajmniej 1 rok rc jego wartość jest niższa i nie pozwala na choćby rok oszczędności. 

 

// a nie pomylilem sie. Tym bardziej nie ma sensu i intersu go Camby oddawac

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bronię nikomu dawać dobrych ofert za DeRozana i Whiteside, by kolega miał lepsze perspektywy :)

 

Chciałem być w porządku, ale widzę, że niektórzy chcą to obrócić przeciwko mnie. Mi na prawdę nie przeszkadza ten kontrakt Walla. Ja mam całkiem sporo wariantów, a propozycje tradów Wall + Davis też padają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mnie to interesuje czy Camby odda za nie swoją młodzież, paczkę fajek czy swoją dziewczynę? Nie znam rosterów a tym bardziej Was (poza małymi wyjątkami). Nie wiem jakie macie między sobą układy i układziki. Na ogłoszenie o chęci sprzedaży DDRa i Whiteside'a odpisał Marcus a ja przedstawiłem co może mnie do niej przekonać i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucenie Davisa zeby spuscic Walla to bylby all time move ;] 

 

Tak na powaznie, to obecnie Wall jest najgorszym kontraktem w lidze, wiec to raczej nie pora na sprzedaz. Za rok o tej porze jak beda wypuszczac filmiki z treningow gdzie ogrywa krzeslo, twierdzac ze jest stronger than ever, best shape etc. to znacznie latwiej bedzie go uplynnic. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.