Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce przywoływać wszystkie osoby z którymi robię deale... Ale tak jak zaznaczałem, trady dokonane z nimi zalezaly od wymiany za Lillarda.

 

Jeśli nie dostałbym to co chciałem za niego, to innych tradow by nie robił.

 

Więc trzymam kciuki by się wszystko udało, bo jak nie... to będzie... Lipton, mówiąc delikatnie.

 

Ale póki te sprawy są in the air, nie będę robił problemów.

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy naprawdę po raz 100 przerabiacie to, że ktoś zmodyfikował ofertę mając do tego pełne prawo i nie jest to pierwszy i ostatni przypadek tego typu? W dodatku zarządzanie wymianami czy coś takeigo, co Ingazz ujął, to w gruncie rzeczy 100% normalna rzecz. Jeśli jesteś największym graczem na rynku, to Ty w pewnym zakresie wyznaczasz ceny i przepływ assetów na pewnej półce, a także decydujesz o tym, czy ciąg wymian Ci się podoba czy nie. Normalna sprawa.

 

Proszę po raz kolejny o odstawienie grabek i wiaderka. Jeśli Wam się nie podoba, że ktoś się rozmyślił z wymiany z jakiegoś pwoodu, to na Boga, napiszcie mu PW jak Wam jest źle i jak się nie zgadzacie z takim postępowaniem, jak Was to boli, napiszcie notkę i umoralnijcie tę osobę, albo więcej z nią nie handlujcie.

 

No i tyle w sumie.

 

PS Ronnie, ja jeszcze po tej pierwszej stronie 30, proszę nie wytykać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez ale nie ciebie przecież miałem na myśli pisząc wy wszyscy :P

 

Popieram w 100%. Możesz zerwać stosunki dyplomatyczne z taka osoba, jak cie zrobiła w kakao z wymiana, publicznie go obrzucić błotkiem czy coś ale czy to naprawdę jest powód by przerzucać rezygnacjami co chwila ? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek masz dużo racji tylko jest zagrożenie beGM pewnych zasad pryncypialnych

Lekka modyfikacja podstawowej wymiany może celowo przewracać konkurencje gdy będzie to przeciągane w czasie a tu doszło jeszcze do innej wyceny graczy po realnych ruchach nba i Otto w bulls.

Przykład ze spurs.

Robię warunkowa wymianę opisując analogicznie ze zależy to od innej.

Będzie ogłoszona wymiana gdzie X Y  idą za Pakiet 6x2rd ale pakiet bez 2020 ABC

Następnie handluje  V tak ze pozyskuje poprzez serie warunkowych wymian Z oddając pick.
ABC 2020

Dalej warunkuje to pierwsza wymiana.

 Z się łamie np. Tracę zainteresowanie graczem już klepniętym ale warunkowo

Modyfikuje wymianę X gdzie wymieniam picki na inne ( te którymi dysponuje w wymianie z Ishem)
Oczywiście 2020 ABC tez

Nie chcąc wymiany z Z ( bo już wiem ze jest połamany) i mimo ze klepnalem warunkowo informuje GM ze jej nie robię i jest nieważna bo nie mam 2020 już „ niestety”

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to ze warunkowanie wymian dotyczyło logiki ze będzie szersza wymiana i jest sens wtedy robić kolejna.

 

A tu mamy

 

Zrobimy jak zrobimy wcześniejsza

Nie zrobiliśmy bo nie zrobiliśmy tamtej

Robimy jednak tamta.

Istota wymiany i warunkowanie jej była udana operacja Rozbueranie Portland.

 

Ostatecznie do tego doszło wiec wszystkie czekające wymiany

 

Brogdon w spurs

Lin w spurs itd miały sens bo się udało.

 

Tylko w jednym przypadku okazało się ze po przyjściu Otto do Chicago akcje Zacha rosną i wymiana oddawania Zacha stało się koszmarnym przepłaceniem

 

I z tego skorzystano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mniej czasu na forum i beGM-a, ale cieszę się, że ktoś w końcu ukrucił wypisywanie po całym forum psalmów pochwalnych dla zawodników grajacych w danych ekipach beGM. Nic mnie tak nie wkurwiało jak czytanie ciąglego pi****lenia o grze w tematach do tego nie stworzonych. Inicjatywa jest naprawdę fajna ale zeby cale forum tym zylo to byl absurd.

 

Druga sprawa to panowie więcej luzu w tej grze. Niepotrzebnie sie wszyscy lub znaczna większość spinamy i potem non stop jest jakis kwas, odejscia i powroty. Wymiana sie jebła, trudno. Trzeba to przyjac na klatę i tyle. Sam tez uczestniczyłem w wymianach ignazza ktore odkręcał teraz i wszystko rozumiem. Z doświadczenia dajcie sobie więcej luzu. Moze nie jak Tecu ale luzu :]

 

@Alonzo, chce by to byl ostatni sezon tankowania Kings. Potem chce wejsc z mocnym przytupem w walce o FA. Kazdy ma swoja koncepcje w tej grze i tyle. Ale moich bilansow i tak nie rozumiem ale ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.