Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

a przypomnę, że w tym sezonei jesteś na podatku z którego już nie uciekniesz.

 

I jakbym miał przewidywać, to wyjdziesz na spory minus w tym sezonie. to jest takie 50/50 ze skonczysz na 1 rundzie. a jesli tak, to ejstes prawie 20 mln w plecy w tym sezonie.

 

Za rok podatek bedzie Ci sie mnozyl potrojnie. 

 

No ogolnie brak wyobrazni i pewnie zaraz bedzie obrazanie, ze jak to tak. 


Igoudala?

dokładnie Tomek to strach o zdrowie Elfrida zadecydował

 

igoudale juz nie liczylem w twoim salary w powyzszych rozwazaniach. wiadomo, ze go nie wezmiesz.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ma moje 2019, 20, 24 drugorundowe i 1st 2025

Razem z Sotą się podzielili pickami Warriors :smile:

 

Ciekawe który do kolekcji dociągnie sobie 2 które są bodaj w Indianie za Looneya.

Z perspektywy czasu te 2 picki oddane za Kevona to dobry biznes był, a tak się bałem, że słabo pójdzie.

Jeden już poszedł za Wilsona chandlera przecież

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GMa Orlando Magic doszły słuchy, że w wyniku wymian osłabieniu mogła też ulec wg innych GMów głębia składu drużyny.

 

Zatem kilka słów nt temat:

 

Darren Collison jest point guardem, który zasługuje na większe minuty, których w Orlando dla niego brakowało. Tu potrzebny jest pg, dla którego rola rezerwowego jest naturalna na tej pozycji - idealny wydaje się zatem pozyskany JJ Barea, który notuje 11pkt. 5,7as.  Aktualnie jego minuty pod nieobecność uległy znacznemu zwiększeniu, ale doskonale gracz wywiązuje się ze swojej roli.

 

Jeremy Lamb i Justin Holiday, to gracze nastawieni głównie ofensywnie i najlepiej czują się na pozycji sg. Ich efektywność na sf nieco spada, a właśnie tu potrzebne było w Orlando wzmocnienie, głownie w defensywie. Doświadczenie do młodych Magic wniesie Wesley Matthews, który podobnie jak Lamb i Holiday jest w czołówce graczy rzucających za 3, potrafi też nadal solidnie bronić. Rodney McGruder to bardzo dobry gracz 3&D, który może grać na pozycjach 1-3, w Miami gra jako głównie jako sg, ale wynika to z tłoku tam na pozycji sf, gdzie rozpoczynał jako rookie i czuje sie dobrze broniąc często najlepszych ofensywnych graczy drużyny przeciwnej.

 

Pod nieobecność kontuzjowanego Cody'ego Zellera, Kosta Koufos może spokojnie pełnić podobną rolę, jaką dawał głównie w defensywie i przy stawianiu zasłon oraz na zbiórce Marcin Gortat. Kosta zawsze był tym 2-3 centrem i od lat gra po cichu solidnie około 15min. w różnych ekipach.  

 

Darius Miller zbyt dużych minut nie dostawał w Orlando - tak jak pisałem - wchodził na te kilka minut, żeby rzucić za 3. Allonzo Trier, to debiutant, który dostaje w Knicks spore minuty, w Orlando będzie wchodził z rezerwami oraz w garbage time, żeby na razie się ogrywać.

 

Wesley Matthewsa i Timothe Luwawu pozyskałem jeszcze w październiku, zatem miałem możliwość śledzić Luwawu i Abdela Nadera w garbage time i szczerze mówiąc w Oklahomie to są gracze na tym samym poziomie. Aktualnie do rotacji wszedł Nader, ale wcześniej był w niej także przez krótki czas Luwawu. 

 

Gdy pozyskiwałem przed sezonem Jona Leuera - był podczas rehabilitacji po całym sezonie, który stracił - aktualnie gra dość regularnie choć małe minuty w Detroit (u nas w Phoenix) - teraz pozyskałem młodego perspektywicznego guarda Denzela Valentinea, który rehabilituje się po poważniejszej niż się spodziewano kontuzji kostki, zakończonej operacją.  

 

Wg mnie głębia składu nie uległa jakimś poważniejszym zmianom, natomiast łatwiej będzie teraz trenerowi racjonalniej rozdysponować minuty gry graczy. Zmiany te poprawiają też defensywę na obwodzie, a ofensywa nic na tym nie traci. Orlando unikają też niezadowolenia graczy z powodu zmniejszonych minut części istotnych graczy rezerwowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Houston Rockets have agreed to trade Michael Carter-Williams and cash to the Chicago Bulls.

Chicago will send a conditional second round pick to complete the deal.

The deal gives the Rockets cap flexibility as Carter-Williams' deal for the season became guaranteed if he remained on their roster at the end of Monday.

The Bulls will waive Carter-Williams.

 

U nas bez dodania 2nd roundera by to nie przeszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas bez dodania 2nd roundera by to nie przeszło. 

 

Trochę inna sytuacja. U nas nie ma możliwości dania częściowo gwarantowanej umowy. Nie wiem ile z tego minimum dla MCW (1,7 mln) było gwarantowane, ale Rockets zapewne pokryli tą wartość z lekką nawiązką, co w ich sytuacji i tak było bardzo opłacalne bo zwalniając go sami ta gwarantowana część zostałaby w ich payrollu i za każdego dolara zapłaciliby (zupełny strzał z głowy + fi razy drzwi ich aktualny stan wydatków) zapewne około trzykrotnie. Więc lepiej zrzucić to na Bulls i dajmy na to zamiast płacić 3x lepiej wysłać 1.5x do Chicago i niech oni go zwolnią, a różnicę wrzucą do kieszeni. Każdy wygrywa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj lubię jak coś zaplanowałem i okazało się to trafne.

 

Niemniej - McLemore został ściągnięty w planach pod kolejną wymianę (nie doszła do skutku).

A tu jebdup nagle, 20 pts.

Też mieliście takie zaskoczenia, kompletnie z niczego już ;) ?

Miller z NOP :).

 

Ratuje mi dupsko podczas kontuzji Mirotića.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek 50 punktów to jedno ale on robi ogólnie 18,9 i jeszcze 47% za trójkę cały ten sezon.

Są zespoły których 2-3 gracz nie zbliżają się do średnich a dr to rezerwowy przecież gdzie promują mega drogiego dzefatiga

a podpisał byś go gdyby go Eld pierwszy nie wyciągnął na licytacje FA? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ostatnim dinozaurem na tym forum ( krucjata OD LAT ) jeżeli chodzi o graczy typu Gay Rose DDR i .... jeszcze jeden gracz który ma u nas tylko hejt.

 

Wskaż mi cytat gdzie ich cisne ;) W sprawie pewnego hejtowanego ( tylko) gracza ostatnio wysłałem PM bo zastanawiam się czy go pozyskać.

 

Ale masz racje. Zastanawiałem się a przekonało mnie zainteresowanie innych.

 

To trochę jak z ta gazetka dla kobiet w dniu świra tylko bez elementu złośliwości w stronę Elda.

Nie umiem znaleźć miłości w sercu tylko dla Rondo

I kibiców lakers w sprawie swoich projekcji młodych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze Kondrat kupił ostatnia gazetkę aby baba za nim jej nie dostała i zrobił to złośliwie ( wyrzucił gazetkę chwile po tym)

 

Moje potrzeby sprawiły ze brałem go bo potrzebowałem a nie na złość Tobie.

 

A bo Ty o Rosie piszesz.

 

Dobra. Kumam.

 

Ja mu dałem ofertę bo Cię chciałem zmotywować ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, a Brown, Hutchison i Robinson to nie są tanie rzeczy, cena się naprawdę zaczyna tu od mocnych 1st rounderów (nie jakiś 29-30 pick draftu '19) + dodatkowych assetów.

Podoba mi się taktyka Januarego w trading block i wymianach. Rzuca takie śmieszne wyceny, że potem ktoś odda mocy pick w 1 rundzie bez dodatkowych assetów i będzie uznawał, że okrada Januarego w wymianie, bo ten chciał dodatkowe assety:)

 

Ja się w sumie po Robinsonie i Hutchisonie więcej spodziewałem, tylko Brown na razie spełnia oczekiwania ( niewielkie, ale zawsze) i może będzie jakimś Andre Robersonem w przyszłości w tej lidze ( dziurą w ataku, która poprawia obronę bardziej niż psuje atak), ale oczekiwanie za border G-League 23-latków mocnego picku w 1 rundzie i dodatkowych assetów to niezłe rozpoczęcie wygranych negocjacji:) Szanuję:)

 

No i na pewno szanuję, że nie handlujesz Russellem, z którym podpisałeś extension, ani Favorsem, o którego całkiem ładnie walczyłeś. Czy powinieneś mieć skrupuły co do Olynyka?:) Nie wydaje mi się, on i tak powinien być Ci dozgonnie wdzięczny za wypłatę, którą od Ciebie dostał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się taktyka Januarego w trading block i wymianach. Rzuca takie śmieszne wyceny, że potem ktoś odda mocy pick w 1 rundzie bez dodatkowych assetów i będzie uznawał, że okrada Januarego w wymianie, bo ten chciał dodatkowe assety:)

 

Ja się w sumie po Robinsonie i Hutchisonie więcej spodziewałem, tylko Brown na razie spełnia oczekiwania ( niewielkie, ale zawsze) i może będzie jakimś Andre Robersonem w przyszłości w tej lidze ( dziurą w ataku, która poprawia obronę bardziej niż psuje atak), ale oczekiwanie za border G-League 23-latków mocnego picku w 1 rundzie i dodatkowych assetów to niezłe rozpoczęcie wygranych negocjacji:) Szanuję :smile:

 

No i na pewno szanuję, że nie handlujesz Russellem, z którym podpisałeś extension, ani Favorsem, o którego całkiem ładnie walczyłeś. Czy powinieneś mieć skrupuły co do Olynyka? :smile: Nie wydaje mi się, on i tak powinien być Ci dozgonnie wdzięczny za wypłatę, którą od Ciebie dostał :smile:

 

Theisa mocno reklamował i dostał 1st roundera.

 

Zawsze mówię, że aktywność i promocja się opłaca, nawet jak sam Jasiek robi z siebie skrzywdzonego misia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.