Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Może być blisko. Wystarczy ze Otto Porter poprosił kolegę o podwiezienie na pociąg.

 

Człowiek Morza to spec negocjacji.

 

Zgasnie światło i cyk.

 

W pociągu Bradley a Otto wraca do domu z widokiem na Capitol.

 

Kontrakty można pomylić bo identyczne.

 

Kontrakty jak kontrakty, ale tam po prostu nie ma czego oddać za kogoś takiego jak Beal. No chyba, że CM przeczuwa kolejny uraz Irvinga i woli się zabezpieczyć wcześniej go oddając :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak Beal pójdzie do Knicks to tylko dlatego, że człowiek..morza nie chce dawać pełnego maxa dla Irvinga i woli dwa sezony Beala za 20-kilka milionów.

 

Szczerze bym się zdziwił, jak to nieprawda to wrzucam naszego Wojnara na ignora. :]

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej bardzo słabo, Tecowi się wtedy finansowo grubo paliło pod dupką, więc kolader powinien znacznie, znacznie więcej wyciągnąć, bo capspace do przejęcia Ibaki miał wtedy chyba tylko on.

 

Jeżeli uważasz że powinienem z gęby szmatę zrobić - masz do tego prawo, ja tak nie zrobiłem. Deal był dogadany dużo wcześniej. Otrzymałem w mojej ocenie godziwą zapłatę. Jestem zadowolony i to jest najważniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uważasz że powinienem z gęby szmatę zrobić - masz do tego prawo, ja tak nie zrobiłem. Deal był dogadany dużo wcześniej. Otrzymałem w mojej ocenie godziwą zapłatę. Jestem zadowolony i to jest najważniejsze

Ja szanuje taka postawę.

Widocznie GM Lakers ma inne podejście do czego ma prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January, ale nie każdy robi deale za 5 12sta jak Ty. Część GMów woli wcześniej, bo jest więcej czasu na negocjacje i można sobie wtedy planować inne korekty w składzie, mając już wyjaśnioną jakąś sytuację. 

 

Jasne, że na takich dealach czasami wychodzimy lepiej, a czasami gorzej, ale to samo odnosi się do gry poszczególnych graczy w różnych trymestrach. Uroki naszej gry :)

 

Najważniejsze, że Kolader jest z dealu zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na taki dealach bardzo rzadko wychodzimy lepiej, tzn ktoś na pewno wychodzi lepiej, ale klepiąc deal x miesięcy wcześniej można tylko kontuzje lub totalny brak formy takiego grajka ugrać

 

nie mówiąc już co się dzieje jak ktoś nagle złapie wątpliwości pt. no przecież nie musze tego klepać, przecież chyba wszyscy widzą, co się stało

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.