Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Za nieuzasadnione użycie hamulca bezpieczeństwa jest mandat.

 

Pick drugorundowy leci do Cavs.

Za kare usunalem pijacki post Januarego o murrayu:)

Usunąłem Ci fluber przypadkiem post (sorry) :tongue:

 

Nie było to nic o mnie jakby ktoś miał wątpliwości^

Byla tam wyrazna krytyka gm-a drużyny z los angeles jakby ktoś miał wątpliwości:)

 

No i najpierw ignor, teraz usuwanie postow, musze sobie zrobic kopie zapasowa skladu cavs z arkusza bo zaraz znikne:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoenix Suns mają cap space. Licząc cap relief Mirzy Teletovicia jakieś 17 milionów. Jak ktoś myśli o zrzuceniu kontraktów to pewnie domyśla się, do kogo mógłby napisać :smile:

 

Drobna techniczna uwaga. Jeśli się nie mylę to Mirza tak czy siak pieniądze dostaje, a znikają tylko cyferki uwalniając capspace. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda mi Jaśka. Rok temu bronił Marc Gasola jak niepodległości, wpychał do go RL NBA Cavs jako czynnik X do pokonania Warriors a przynajmniej jakiegoś wyrównanie szans, potem pozyskał do Lakers, płacąc nie mało i miał być jego nowym "game changerem" liderem. Gasol jedak wyglądał jak ścierwo, będąc najbardziej minusowym graczem piątki, a po kontuzji Conleya delikatnie ujmując z orłami nie grał. Dziś nawet nie chcę mi się sprawdzać co to były za nazwiska. Wielu wieszczyło, że to już koniec Gasola i Jasiek oddał go za experingi.

 

Tymczasem Gasol 18/19 pokazuje, że wciąż ma sporo paliwa w baku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żartowałem. W ogóle go mi nie szkoda. Beka z BeGMowego Billy Kinga zawsze na propsie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddania Marca nie żałuję. Żałuję handlu po niego ;-)

A trade pod niego już tu X razy przerabialiśmy, wiadomo który deal wyrównał w sumie i tyle, nie mam co patrzeć w tył ;-)

 

Ty sobie nawet tak nie żartuj ze starego Marcusa...

 

Przecież Gasol jest więcej warty niż Favors i Olynyk razem wzięci, więc nie rozumiem twojego toku myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sources: S.Curry przyłapany na przeglądaniu OLXa z ofertami mieszkań w Minnesocie.

Jeżeli jakiejś drużynie przydałby się Jordan Clarkson, to Jazz są na pewno jedną z nich, jeżeli nie jedyną drużyną na takiej liście:)

 

Przepraszam January:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jakiejś drużynie przydałby się Jordan Clarkson, to Jazz są na pewno jedną z nich, jeżeli nie jedyną drużyną na takiej liście:)

 

Przepraszam January:)

 

Hehehe :P Oczywiście rotacja Guardów nie wygląda idealnie ze względu na kontuzje Dejounte i Dillona, ale nadal uważam, że wygląda nieźle - więcej info będzie w opisie ;) raczej Twój zespół miał z tym problem, o czym sam wiesz i ponoć kogoś już sprowadziłeś (może to Clarkson - by się przydał).

 

Odchodząc od Clarksona, GM Jazz nie zaprzecza, że pewne rozmowy są prowadzone i prawdopodobnie jakaś wymiana będzie miała miejsce w najbliższe okienko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :tongue: Oczywiście rotacja Guardów nie wygląda idealnie ze względu na kontuzje Dejounte i Dillona, ale nadal uważam, że wygląda nieźle - więcej info będzie w opisie ;) raczej Twój zespół miał z tym problem, o czym sam wiesz i ponoć kogoś już sprowadziłeś (może to Clarkson - by się przydał).

 

Odchodząc od Clarksona, GM Jazz nie zaprzecza, że pewne rozmowy są prowadzone i prawdopodobnie jakaś wymiana będzie miała miejsce w najbliższe okienko :smile:

Tak, sprowadziłem, ale nie gracza takiego jako Clarkson, bo akurat takiego z pewnością nie potrzebuję. U mnie jest problem z brakiem kreatora, Clarkson by go nie rozwiązał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.