Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Cody i Jon to spoko grajki ze spoko umowami, to ze w tym dziale jak ktoś zarabia 10mln i nie jest gamechangerem to od razu jest chubowym kontraktem to jedno, a to ze zdrowy Cody to plusowy gracz a Jon będzie grał duże minuty w DET i przez kibicow Pistons jest uważany za dobrego grajka, wielu umyka.

 

Noel z kolei to 60mln przez 3 lata, u gościa który dopiero co podpisał minimalny kontrakt OKC i pewnie będzie grał tam po 15 min.

 

Mniejsza o to, miewalem lepsze wymiany tutaj a ta jest okej dla nas obu, ORL wzmacnia skład i schodzi poniżej lixury w tym roku, a ja , no coz , pickipickipicki, wiec sorry, nie wiem co tu jest takiego niesprawiedliwego w tej wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cody jest spoko, sam go wczoraj negocjowałem, ale przy Townsie to jednak backup za 14mln.

 

No i wczoraj mnie naszło, że taki Nurkic gra za 10mln u Nas.

 

Z drugiej strony Noel z tym kontraktem to mocny balast. Nie wiem czy ofertę na poziomie MLE dostanie.

 

Nurkic w realu gra niemal za tyle samo :P Noel to na ten moment top3 najgorszych kontraktów, jak nie wyżej, to że ja wierzę w jego odbudowę to nie ma nic wspólnego z obecną wyceną, spokojnie kilku GMów myślę, że może potwierdzić, że był im Noel proponowany wraz z pickiem Orlando (a sam chciałem w drugą stronę również nieciekawe kontrakty) a mimo to nikt nie podjął nawet próby negocjacji :P Także ten, nie widzę powodu dla którego miałoby tu paść weto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic są 4 mln na plusie teraz, 4 mln na minusie za rok i 4 mln na plusie za dwa lata + wymienili backup centra na 12 minut z Noela na Zellera. A to wszystko za unprotected 1st roundera. 

 

Zgadza się. Sportowo to zamiana bez sensu, ale ważny jest trade value.

 

A tu zdrowy Cody Zeller dawał świetny impact i powinien być drugim najlepszym graczem Hornets, być może w PO teamie. Dwight Howard mimo masywnego kontraktu nieźle poszedł, a Cody Zeller po dobrym sezonie może mieć wartość podobną do Favorsa, Olynyka, a może nawet wyżej. Wtedy te 14mln będą zjadliwym kąskiem dla niejednego teamu.

 

Noel za 20mln? Przyznam, że obecnie wolałbym mieć chyba Parsonsa.

 

Sam chciałem pozyskać Zellera, ale Wall, Griffin wiążą mi trochę ręce przy wahającym się Davisie. No i postawiłem już na MKG jako mojego lockdown defendera. Tu wychodzi, że prawdopodobnie przestrzeliłem, bo oczywiście mogę opowiadać jak MKG świetnie by pasował w moim systemie, ale większość i tak oceni go jako rezerwowego w Hornets. Tak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro okienko nam sie nie konczy/?

W regulaminie wyczytałem, że do 17 października jest okienko na wykonywanie tradeów, a później nie można aż do świąt, więc stąd ten pośpiech. Odnośnie protekcji picku.. cóż moje ryzyko (nie będę ukrywał, że to w tym przypadku też wynikało z pośpiechu). 

 

Liczę jednak na grającego Zellera chociaż w tych 65 meczach, wtedy wg mnie deal obroni się sportowo. Dochodzi mi też pewna elastyczność finansowa. Oszczędność może nie wielka, ale przy perspektywie przedłużenia KATa kontrakt Noela strasznie kuł w oczy. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem tym bardziej. Zeller to lepszy gracz obecnie niż Noel, ale w roli kilkunastu minut na mecz z ławki różnica jest już znikoma. Z kolei L.Thomas solidnie pyka w Knicks i mógłby być tam jakąś opcją na F.

 

Lepiej było poczekać, no ale Qcin to okrrropny złodziej picków.

Wymiany można teraz tylko do 17 X, tak? Później dopiero w okolicach świąt? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniam tego ruchu dobrze, bo przede wszystkim Alonzo powinien się skupić na poszukiwaniach startującego sf.

 

Co prawda Zeller jest niedoceniany, ale mając pod koszem już Towns'a, Gordona (czyli dwóch etatowych starterów) i Gortata, który jest w podobnym tierze co Cody, zupełni niepotrzebny. 

 

No i jak znam Qcina, to myślę, że obyłoby się w tej wymianie bez leuera i Thomasa :tongue:

 

Szukałbym teraz wymiany Gortata. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim pierwsze wymiany powinny być zawsze akceptowane przez radę, żeby uniknąć głupich błędów początkującego. Nie jestem już członkiem rady, więc nie wiem czy to trafiło czy nie, ale jeśli tak, to bardzo nieładnie. A jeśli nie trafiło, to bardzo nieładnie ze strony Qcina, że nie przypomniał sobie o tej zasadzie i próbował tę wymianę przepchnąć bez tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim pierwsze wymiany powinny być zawsze akceptowane przez radę, żeby uniknąć głupich błędów początkującego. Nie jestem już członkiem rady, więc nie wiem czy to trafiło czy nie, ale jeśli tak, to bardzo nieładnie. A jeśli nie trafiło, to bardzo nieładnie ze strony Qcina, że nie przypomniał sobie o tej zasadzie i próbował tę wymianę przepchnąć bez tego.

 

Aż mnie korci sparafrazować dawną legijną przyśpiewkę stadionową za czasów ITI... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz bo się skasowało.

 

Takie natarcie pierwszego dnia na pierwszorundowy pick w okolicznościach gdzie nie do końca widać duży zysk po drugiej stronie mnie trochę smuci.

 

Rozumiem skuteczność negoscjacji. Czujność. Szybkość reakcji.

 

Ale sam po sobie widzę ze w analogicznej sytuacji w rozmowie pm z drugim debiutantem pierwsze co napisałem do kolegi to właśnie to czego powinien unikać i otwarcie pisałem na czym zależy spurs. ( sałary)

 

Są po prostu różne typy GM i o ile nie ma obowiązku Q troskać się o OM to budzi ta szybkość golenia wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.