Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Deale wklepane + waivers, zostawiłem sobie na później podpisanie TW na kontrakty gwarantowane wklepałem tylko jeżeli ktos podał kwoty a tak to poprostu są nazwiska na payrollu, resztę uzupełnię z telefonu wieczorem albo jutro.

PS. jak możecie to niech każdy sprawdzi swoich czy się gdzieś nie pomyliłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
8 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

płace 19 pickiem osobie, która znajdzie post @Alonzo sprzed paru lat, tak myśle +/- 5 gdy tenże użytkownik otwarcie na forum napisał, że ujebał bilans knicks z przyczyn pozasportowych czyt. antypatii

kto pierwszy ten lepszy!

Tam chodziło o to, że jak PJ Tucker bierze zniżkę od Knicks, to Kelly Oubre Jr, też dałby zniżkę Magic przy uczciwym głosowaniu GMa Knicks xD

To wrzucaj ten #19 pick w temacie wymian do Magic;) Przyda mi się pod jakiś handel :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Orlando może robić wymiany? 

Literalnie mówiąc w wymianach powinniśmy czekać do końca sezonu. Ale że to jest wymiana picków które uruchomione będą w dniu draftu już po finałach NBA to bym nie szarżował z tym tematem. No ale jeżeli Tobie to mocno przeszkadza to do szablonu proszę to wpisać dopiero po końcu sezonu dla OM.  Ja mogę poczekać. Nigdzie się nie wybieram. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, 24kobe8 napisał(a):

@january 

biorac pod uwage jak tanio Reaves poszedł do Lakers + to co zaprezentował w PO drugi rok z rzedu [niestety w rl dla mnie], mogę zaproponować:

5x 2nd i Aaron Holiday

Brzmi jak klepnięcie oferty extension na 15 mln rocznie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Detroit Pistons – Phoenix Suns

Wymiana w Draft Day

DET out: #3

DET in: #6, 7,964 mln

PHX out: #6, 7,964 mln

PHX in: #3

 

@ozzy110

To jest prawdziwa wymiana czy ukryta kamera?

Franchise player za ?? 

😬

Ja rozumiem, dalsza część jest, finanse itp  ale ciężko to wytłumaczyć imo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 24kobe8 napisał(a):

Detroit Pistons – Phoenix Suns

Wymiana w Draft Day

DET out: #3

DET in: #6, 7,964 mln

PHX out: #6, 7,964 mln

PHX in: #3

 

@ozzy110

To jest prawdziwa wymiana czy ukryta kamera?

Franchise player za ?? 

😬

Ja rozumiem, dalsza część jest, finanse itp  ale ciężko to wytłumaczyć imo

Niech Boozer najpierw zostanie tym franchise playerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, 24kobe8 napisał(a):

 

@ozzy110

To jest prawdziwa wymiana czy ukryta kamera?

Franchise player za ?? 

😬

Ja rozumiem, dalsza część jest, finanse itp  ale ciężko to wytłumaczyć imo

Nie wiemy tego w jaki sposób rozwinie się gracz o potencjale albo kotwicy ( do wyboru gm ma 2 mocne nazwiska)  albo elitarnego ale jednak rolesa. 
Pewne rzeczy u jednego lub drugiego są kwestionowane. A z #6 jest szansa ( mniejsza niż większa) że Pistons dobiorą gracza ostatecznie z lepszą karierą. 
Potężny cap space powędrował na drugą stronę USA. Fajne młode dodatki. 
Możliwe że nie każdy jeszcze wycenia mocno aspekt finansowy. Widocznie GM tak zrobił. 
Fajny ruch z obu stron gdzie ocena wymiany docelowo może być skrajnie w dwie strony. 
Gracz wypali to pistons w grze dorównają pistons z 2003. 
Nie wypali i zostanie tylko rolesem opinia może być inna. Gm trafi lepiej z numerkiem 3 oczka niżej będzie noszony na rękach do samego Jeziora Michigan. 

Jest to o tyle trudne do oceny że bym aż tak w mocne tony nie uderzał. 

A kto przegapił możliwość złożenia oferty GM to już nie Ozziego problem 

Pistons to sobie skalkulowali z potencjalną utratą świetnego gracza przy braku ruchu. 

A mało kto mógł dać to co pistons chciało. Cap space luz. 

Upiekli 3 kurczaki na jednym różnie. No ale cena za to jaką oddali potężna. 

Może nie każdy widzi że tam się z 50mln przekulalo ponad. 

Takie sztuczki mogą robić 2 ekipy. 

Bo jedna to już zrobiła. 

Fajnie wyszła wymiana charakterologicznie. 
spokojniejszy GM dotychczas stroniący od kontrowersji zaszalał rzucając wszystkie assety na stół a dający się czasem poznać z bardziej emocjonalnej strony GM zamienił się w wyrachowanego zimnokrwistego kalkulującego księgowego. 

Gratuluję obu GM i dodam tylko że mi się nie udało rywalizować z lepszym ostatecznie GM suns. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, 24kobe8 napisał(a):

Duża aktywność gmow @Reikai i @ignazz

Ciężko się połapać co tam za wymianki/edycje wymianek/ zmiany klubów idą 😅

Tak to jest jak komuś simka tak siadła że handluje jako Bulls. Ale nadal warto ze mną rozmawiać. 
Ja ustalam deal a potem po swojej stronie nie wpisuje pozycji : spurs in

ze mną nie można przegrać. Można wygrać wymianę albo bardzo wygrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.