Skocz do zawartości

Denver Nuggets 16/17 czyli " Co to będzie, co to będzie?"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Lepszym centrem od kogo? Ja wiem, że te pierwsze kilka spotkań miał bardzo dobre (choć nie wszystkie przecież) ale nie róbmy sobie jaj. Bardzo proszę.

OD Plumleego na pewno

Krótko mówiąc Denver oddało lepszego zawodnika na dłuższej taniej umowie i jeszcze dorzuciło wybór w tegorocznym drafcie. Potrójna przegrana bo teraz latem zamiast mieć centra za 2 bańki będzięcie musieli sypnąc jakieś 10 baniek /rok

Blazers i tak by go nie przedłużyli

Denver ma bardzo trudny terminarz do końca ale i rywale nie mają łatwo więc powinni dojechać na tym 8 miejscu choć Sota zaczyna w końcu grać na miarę swojego talentu i są w tej chwili w dobrej formie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD Plumleego na pewno

 

Biorąc pod uwagę to jak gra Nurkić w PTB, a patrząc z perspektywy tego co prezentował w Nuggets - na pewno nie. Teraz to każdy mądry widząc cyferki z Blazers, ale jakoś nikt nie potrafi zrozumieć, że Nurkić w Nuggets poza kilkoma przebłyskami grał jak ten przysłowiowy pet. Wystarczy wspomnieć, że Jusuf zaliczył w tym sezonie całe o 8 DD z czego, uwaga 4 w PTB. No potwór po prostu, ten Conelly to jednak debil. Dalej, ja wiem, że wszyscy się zachwycają sympatycznym skądinąd Muslimem, ale jakoś nikt nie pofatygował się sprawdzić jak radzi sobie Plumdog. Prezentuję więc - na bazie ostatnich 10 spotkań, bo tyle zagrał JN przy 12 meczach Plumlee:

 

2898tg3.png

 

 

no k**** przepaść

 

oczywiście Mason gra mniejsze minuty w innych niż Nurek lineupach, ale jego postawa jest godna pochwały, świetnie odnajduje się w naszym systemie, czuje flow, dużo podaje i widać, że gra go cieszy.

 

Nurkicia nie cieszyło nic, snuł się po boisku jak biała wersja Edka Curry. Dostał od Malone szansę i spory kredyt zaufania, pierwsze 25 spotkań zaczynał jako starter, blokując przy tym grę dla Jokicia, który z uwagi na swoją surowość w obronie, mobilność - nie potrafił zupełnie odnalezć się na czwórce. O ile jeszcze do czasu gry w S5 Nurek jako tako wyglądał i miewał przebłyski (choć to i tak była bardzo słaba gra jak na niego) to po stracie miejsca w podstawowej rotacji zaczął festiwal żenady i nieudacznictwa - generalnie długo by opowiadać, ale wystarczy spojrzeć na jego statystyki z tego okresu żeby sobie mniej więcej swój pogląd wyrobić. Być może Malone nie potrafił już Nurkowi zaufać, być może powinien spróbować, ale za bardzo nie było na co czekać, Jusuf w takiej formie był nam kulą u nogi i to potwierdzi każdy, kto ogląda Baryły, a nie wyrabia sobie zdanie tylko na podstawie jego meczów w Blazers.

 

Teraz kwestia tego zasranego picku. Jasne, że oddawanie go było błędem, nie mam za bardzo pomysłu jak mogły wyglądać negocjacje, ale pewnie cwaniaki z Blazers zaszantażowali nas, że nie wezmą kogoś w takiej formie bez dodatkowego assetu. Z dzisiejszej perspektywy wygląda to na nasze frajerstwo, choć jak wielokrotnie mówiłem ten pick Mem nie miał dla nas zbyt dużej wartości. Rotacja jest kompletna, własny pick dalej w posiadaniu, w planach perspektywa pozyskania gwiazdy z FA. Na tle kontraktu obu panów ta wymiana wygląda fatalnie, jeśli natomiast cena za przedłużenia Plumdoga ma wynosić, tak jak piszesz Ely 10 czy nawet te 12 baniek za rok, to ja to robię i uciekam. Na dzisiejszym rynku to jest normalna cena za solidnego rezerwowego centra. 

 

Teraz kilka słów do Pana eksperta. Panie Kryspinie. Merytorycznie.

 

Wszystko wskazuje na to, że Portland okradło Nuggets. Nie dość, że Nurkić wygląda bardzo, ale to bardzo dobrze, to jeszcze tą wymianą, Denver może się samo wyrzucić się z playoffs.

 

Bzdura. Nuggets się wzmocnili, gdyż jak pisałem wyżej Nurkić odpierdalał szopkę, czy z własnej woli czy też nie w to nie chcę wchodzić, wiem, że postawa Plumdoga przy tym co grał dla nas Muslim to jak niebo a ziema.

 

 

Draft class jest dość głęboki, więc jego wartość może pomóc PTB w pozbyciu się niewygodnego kontraktu Crabba, robiąc tym samym miejsce pod wzmocnienie w trakcie offseason.

 

Niedorzeczność. Draft nie jest wcale głęboki, ba, nawet pod koniec loterii zaczynają się już schody. Z pickiem top20 od Grizz można wyłowić coś ciekawego, ale to jak grzebanie w bombie, przypominam, że DMC poszedł do NOP, za pick który z założenia powinien być poza top15 i tylko z powodu wielu czynników niesprzyjających dla Pelicans, pewnie się jednak w loterii utrzyma. To się bardzo fajnie mówi, ale niech najpierw ktoś rzeczywiście przejmie kontrakt Crabbe z tym pickiem. Jeśli to nie będzie Sixers lub Nets to się bardzo, bardzo zdziwię.

 

Bywa między nami w sprawach NBA różnie, ale tu się zgadzam. 

 

Nie tylko w sprawach NBA co nie? No, ale drogi przyjacielu, skoro już wolisz popierać kogoś, kto Cię publicznie szkalował i wyśmiewał, na którego wtedy kląłeś i wyzywałeś od najgorszych - Twoja brocha. Ja już od dawna wiem, kim się stałeś, ale za to dobrze pamiętam kim byłeś.

 

Ale ja nie o tym. 

 

Już kilka dni po trejdzie tłumaczyłem Ci jak wyglądała sprawa Nurka, że te Twoje wszystkie teorie nie mają kompletnie żadnego sensu. Prosiłem żebyś tego zaniechał, żebyś mi darował czytania tych farmazonów, ale zamiast tego wysmażyłeś na Airballu takiego gniota:

 

 

 

KK: Patrząc aktualnie na to, co gra Nurkić w Blazers jestem w stanie uwierzyć we własną teorię. Nurkić wrócił po kontuzji, a Malone chciał go zestawić z Jokiciem, tworząc Bałkańskie Tornado pod koszem. Nurk dołowoał, więc dostał informację od miłych klubowych Panów, że to nie ma sensu i póki jesteś coś warty to pożegnamy Cię do trade deadline. Jusuf uznał, że nie będzie się starać dla tych imperliastycznych świń, które go wyrzucają. Olał zespół, grę i dołował. Do tego stopnia, że to Nuggets dopłacało, gdzie Portland ze swoim salary i potrzebami stało na przegranej pozycji. 

 

To jest historia jak z taniego reality show dla przygłupich Murzynów. Jeśli ktoś uznaje, że nie będzie się starał, bo ktoś odsunął go od składu... bo się k**** nie starał? Nurkić zawdzięcza Denver praktycznie wszystko, był tam traktowany na równych prawach i z tego co mówił Juć był bardzo lubiany, choć generalnie to zamknięty i skryty chłopak. Nikt nie będzie niańczył biednego Bośniaka, bo mu jest ciężko na duszy. To jest biznes, Nuggets przepłacili, bo chcieli walczyć o PO, tyle i aż tyle.

 

Pomimo, że dobrze wiedziałeś jak mnie ten temat męczy i smuci zarazem, wpierdalasz się tu jeszcze do tego tematu, dobrze wiedząc, że mam ogólnie dosyć tej całej sytuacji i ciągłego naskakiwania na mnie jakbym to ja był odpowiedzialny za trejdu w tym kurwidołku. Mam nadzieję, że jesteście z siebie zadowoleni, przecież od początku o to Wam chodziło, prawda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy.

 

Pewnie z Denver tez się wzmocniło gdy nie ma już nurkica.

 

Chodzi o to ze mogli wzmocnić się bardziej.

 

Dla mnie taki gracz wart był nawet dodania Picku spurs.

A Denver oddało.

 

Możesz czarować ze Pick bezwartościowy.

Ze śnul się po parkiecie jak Edward. Ale za taki potencjał się bierze a nie daje.

 

Śliwiński dziś zagrał dobrze i to widzę oczywiście.

 

Ale już nie okopuj się na tym Oksywiu.

 

A pare meczy w ptb może mała próbka ale już zagrał tak ze szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy.

 

Pewnie z Denver tez się wzmocniło gdy nie ma już nurkica.

 

Chodzi o to ze mogli wzmocnić się bardziej.

 

Dla mnie taki gracz wart był nawet dodania Picku spurs.

A Denver oddało.

 

Możesz czarować ze Pick bezwartościowy.

Ze śnul się po parkiecie jak Edward. Ale za taki potencjał się bierze a nie daje.

 

Śliwiński dziś zagrał dobrze i to widzę oczywiście.

 

Ale już nie okopuj się na tym Oksywiu.

 

A pare meczy w ptb może mała próbka ale już zagrał tak ze szok.

 

Napisałem chyba z 5 zdań, że Denver przegrało tą wymianę. O potencjale można rozmawiać bez końca, dla mnie liczy się boisko i każdy kolejny mecz. Oddanie picku było głupotą, ale jeśli uda się zrobić PO z Plumdogiem nikt o tym nie będzie pamiętać. No może prawie nikt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to jak gra Nurkić w PTB, a patrząc z perspektywy tego co prezentował w Nuggets - na pewno nie. Teraz to każdy mądry widząc cyferki z Blazers, ale jakoś nikt nie potrafi zrozumieć, że Nurkić w Nuggets poza kilkoma przebłyskami grał jak ten przysłowiowy pet. Wystarczy wspomnieć, że Jusuf zaliczył w tym sezonie całe o 8 DD z czego, uwaga 4 w PTB. No potwór po prostu, ten Conelly to jednak debil. Dalej, ja wiem, że wszyscy się zachwycają sympatycznym skądinąd Muslimem, ale jakoś nikt nie pofatygował się sprawdzić jak radzi sobie Plumdog. Prezentuję więc - na bazie ostatnich 10 spotkań, bo tyle zagrał JN przy 12 meczach Plumlee:

 

2898tg3.png

 

 

Tyle tylko że dane się chyba ciut mijają z prawdą

 

Z Plumlee Denver jest na minusie. Nieważne jakie bym brał strony to zawsze jest na minus więc ciekawe skąd tu wychodzi że ma takie def rtg bo większość danych pokazuje że z nim Denver ma jeszcze gorszą obronę i to na poziomie 115-116. Pogarsza zbiórki . Z nim zbierają 50% bez niego ponad 54%

 

 

Plumlee jest lepszy w tym momencie od Nurkica + dodatkowo lepszy fit w Nuggets.

 

Upside po stronie Jusufa, więc jak się na dłuższą metę odnajdzie, to Blazers wygrają zdecydowanie ten trade, bo dostali pick jeszcze, a oddali gracza, którego nie mieli zamiaru przepłacać.

 

Really? Lepszy a tak konkretnie to w czym?

 

Nurkić w tej chwili poprawia obronę Blazers, poprawia ich ofensywę poprawia ich zbiórki i bloki

Plumlee wszystkie te statystyki pogarsza

 

Blazers z Nurkicem są na plusie , Denver z Plumlee na minusie.

 

Nie wiem jakim fitem do Nuggets jest Plumlee za to wiem jak niesamowicie zmieniła się gra Blazers. Nurkić broni, w końcu daje im obronę pomalowanego, zbiórki wypychywanie rywali spod kosza. Siłę fizyczną .

 

W te same minuty co Plumlee wcześniej więcej blokuje zdobywa punktów roluje do kosza. Blazers zaliczyli skok jakościowy. Nuggets są mniej więcej tam gdzie byli. Nurkić był zniechęcony więc nie angażował się na parkiecie ale to nie zmienia faktu

 

Nurkić już teraz jest o wiele lepszym obrońcą, lepszym rollerem, mimo wszystkim lepszym ofensywnym graczem, lepiej zbierającym bo po prostu poprawia zbiórki drużyny a nie pogarsza jak było z Plumlee

Nie widze żadnego aspektu boiskowego w którym Plumlee jest lepszy od Nurkica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko że dane się chyba ciut mijają z prawdą

 

Z Plumlee Denver jest na minusie. Nieważne jakie bym brał strony to zawsze jest na minus więc ciekawe skąd tu wychodzi że ma takie def rtg bo większość danych pokazuje że z nim Denver ma jeszcze gorszą obronę i to na poziomie 115-116. Pogarsza zbiórki . Z nim zbierają 50% bez niego ponad 54%

 

 

 

Really? Lepszy a tak konkretnie to w czym?

 

Nurkić w tej chwili poprawia obronę Blazers, poprawia ich ofensywę poprawia ich zbiórki i bloki

Plumlee wszystkie te statystyki pogarsza

 

Blazers z Nurkicem są na plusie , Denver z Plumlee na minusie.

 

Nie wiem jakim fitem do Nuggets jest Plumlee za to wiem jak niesamowicie zmieniła się gra Blazers. Nurkić broni, w końcu daje im obronę pomalowanego, zbiórki wypychywanie rywali spod kosza. Siłę fizyczną .

 

W te same minuty co Plumlee wcześniej więcej blokuje zdobywa punktów roluje do kosza. Blazers zaliczyli skok jakościowy. Nuggets są mniej więcej tam gdzie byli. Nurkić był zniechęcony więc nie angażował się na parkiecie ale to nie zmienia faktu

 

Nurkić już teraz jest o wiele lepszym obrońcą, lepszym rollerem, mimo wszystkim lepszym ofensywnym graczem, lepiej zbierającym bo po prostu poprawia zbiórki drużyny a nie pogarsza jak było z Plumlee

Nie widze żadnego aspektu boiskowego w którym Plumlee jest lepszy od Nurkica

Przecież jasno masz napisane, że są to staty z ostatnich 10 meczów obu graczy, stronę chyba też poznajesz. Na nba.com nie da się porównać dwóch graczy z różnych okresów, więc dałem z L10 bo tyle meczów zagrał Nurek w PTB. Nie wiem w jaki sposób Plumlee ma wszystko pogarszać skoro widać, że ma bardzo podobne te statystyki, prócz obrony oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurkic obrażony, zniechęcony? Myślę, że po prostu zdołowany, sfrustrowany i zły na to, że z wielkiej nadziei stał się tym co blokuje minuty Jokicia . A wystarczyło przytulić i szepnąć w ucho "jesteś zwycięzcą". W Portland się sprawdza bo tak jak on potrzebował czasu i miejsca w drużynie tak Blazers potrzebowali jego. I super.

 

Plumlee to fantastyczny gość ale brakuje mu warunków fizycznych lub jakiegokolwiek rzutu by mógł być pierwszoplanowym podkoszowym. Na uzupełnienie składu się nadaje jak ulał bo ma łeb na karku i będzie grał pod innych.

 

Pick Memphis może być jeszcze warty więcej niż wszystkim się początkowo wydawało. Zapamiętajcie, że pierwszy to napisałem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co. Widzisz gryźli za po i loteria top #3?

Wtedy będzie masakra w ocenie trejdu.

 

I smok wyskoczy z lista bustow branych z #2 aby to bronić ;)))))))))))))))

Pick jest chroniony 1-5 więc tak dobrze nie będzie. Ale Miśki są 3-7 ostatnio a do tego mają terminarz jeszcze trudniejszy niż Denver. Wg mnie Blazers będą mieć pick w loterii. Swój albo Grizzlies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurkic obrażony, zniechęcony? Myślę, że po prostu zdołowany, sfrustrowany i zły ( ... )

 

No różnica jak stąd do Mesecziuset. Mało mnie generalnie interesuje jakie były przyczyny takiej gry Nurka, wiem tylko, że finalnie jego zachowanie okazało się mało profesjonalne.

 

 

A co. Widzisz gryźli za po i loteria top #3?

 

wystarczy zacytować otwierający post z tematu o Blazers:

 

 

Będzie TOP3 zachodu czy casus Phoenix 2014?

 

Jak widać kolega Jack ma różnego rodzaju wizje, niektóre nawet takie, które się fizjologom nie śniły.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać kolega Jack ma różnego rodzaju wizje, niektóre nawet takie, które się fizjologom nie śniły.

Ale wiesz o tym, że zdanie zakończone znakiem "?" jest pytaniem?

Pijesz do tego, że zapytałem czy Blazers będą top3 zachodu? Zapytałem też czy sezon może skończyć się katastrofą co akurat jest bardzo bliskie. Nigdzie i nigdy nie twierdziłem, że będą top3 zachodu.

 

Możesz sobie atakować mnie personalnie ale nie zmieni to faktu, że w Denver wtopili bo sami zaniżyli wartość Nurkicia tak jak wyśmiewani 76ers zaniżyli wartość swoich centrów. Nawet Cię trochę rozumiem, też bym się frustrował na Twoim miejscu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam nie miej mi za złe, po prostu tak mi się przypomniało. Jeśli jestem sfrustrowany to na pewno nie z racji utraty Nurka, niech sobie chłop radzi. To już dla Denver zamknięty etap, a czas pokaże co z tego wyjdzie.

 

ps. Denver nic nie zaniżali, grali nim tyle ile mogli, a że z czasem lepiej było nim nie grać to już zupełnie odmienna kwestia.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jasno masz napisane, że są to staty z ostatnich 10 meczów obu graczy, stronę chyba też poznajesz. Na nba.com nie da się porównać dwóch graczy z różnych okresów, więc dałem z L10 bo tyle meczów zagrał Nurek w PTB. Nie wiem w jaki sposób Plumlee ma wszystko pogarszać skoro widać, że ma bardzo podobne te statystyki, prócz obrony oczywiście.

No i widzisz jak wejdziesz sobie na 82games to tam dane są wprawdzie do 7 marca ale widać że bez Plumlee Denver ma lepszą ofensywę i zbiórki obrona zbliżona ale już na nbawowy widać gołym okiem że jest już gorzej w każdym aspekcie.

 

Co z tego że procentowo niby zbierają podobnie skoro Nurkić wypycha podkoszowych rywali absorbuje ich próbuje walczyć i nawet jeśli on sam nie zbierze to jest duża szansa że ktoś z drużyny. Plumlee jest słaby fizycznie i jak mu coś wpadnie to wpadnie ale szału ni ma i rywale znacznie lepiej zbierają ofensywne zbiórki jak on jest na parkiecie niż bez niego

 

Zresztą nawet na nba.com jest że Denver z nim jest na minusie. Na basketball-referemce też jest na minusie. A Ty pokazujesz statystykę gdzie niby ma pozytywny net rating. Nie ma takiej możliwości to jest jakiś bullshit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz jak wejdziesz sobie na 82games to tam dane są wprawdzie do 7 marca ale widać że bez Plumlee Denver ma lepszą ofensywę i zbiórki obrona zbliżona ale już na nbawowy widać gołym okiem że jest już gorzej w każdym aspekcie.

 

Co z tego że procentowo niby zbierają podobnie skoro Nurkić wypycha podkoszowych rywali absorbuje ich próbuje walczyć i nawet jeśli on sam nie zbierze to jest duża szansa że ktoś z drużyny. Plumlee jest słaby fizycznie i jak mu coś wpadnie to wpadnie ale szału ni ma i rywale znacznie lepiej zbierają ofensywne zbiórki jak on jest na parkiecie niż bez niego

 

Zresztą nawet na nba.com jest że Denver z nim jest na minusie. Na basketball-referemce też jest na minusie. A Ty pokazujesz statystykę gdzie niby ma pozytywny net rating. Nie ma takiej możliwości to jest jakiś bullshit

Trzeci raz piszę - te statystyki są z ostatnich 10 meczów, a Plumlee grał ich 12 gdzie w jednym był -19 i -21 więc nie ma żadnego zakłamania w Twoich jak i w moich statystykach po prostu u mnie brakuje dwóch pierwszych spotkań. Pierwszy to ten z Sotą gdy geniusz Malone wystawił go obok Jokicia i ten sobie kompletnie nie poradził. Drugi, to ten po asg vs Kings, który był żenujący w wykonaniu całego zespołu. Nie pominąłem tych spotkań dlatego, żeby było ładniej tylko dlatego, że nie da się na tej stronie porównać dwóch grajków z różnego okresu czasu i o ile możesz mieć wobec mnie pretensję, że nie podałem całego okresu w Denver, to ja mogę powiedzieć, że dopiero od trzeciego meczu Plumlee wiedział co ma grać i porównanie za ten akurat okres jest zasadne. No, ale jak mamy się sprzeczać o dwa mecze to od razu mogą Ci przyznać rację - Plumlee w Denver jest na minusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie atakować mnie personalnie ale nie zmieni to faktu, że w Denver wtopili bo sami zaniżyli wartość Nurkicia tak jak wyśmiewani 76ers zaniżyli wartość swoich centrów. Nawet Cię trochę rozumiem, też bym się frustrował na Twoim miejscu ;-)

Lub jak Portland z Bartonem ;) mozna uznac, ze ta wymiana to wyrownanie.

 

Takie oddawanie za free talentow jak Noel czy Nurkic zapewnia ptb i mavs mlody talent bez potrzeby tankowania.

 

Te dwa deale + Gibsona to zdecydowanie najgorsze ruchy tego offseason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci raz piszę - te statystyki są z ostatnich 10 meczów, a Plumlee grał ich 12 gdzie w jednym był -19 i -21 więc nie ma żadnego zakłamania w Twoich jak i w moich statystykach po prostu u mnie brakuje dwóch pierwszych spotkań. Pierwszy to ten z Sotą gdy geniusz Malone wystawił go obok Jokicia i ten sobie kompletnie nie poradził. Drugi, to ten po asg vs Kings, który był żenujący w wykonaniu całego zespołu. Nie pominąłem tych spotkań dlatego, żeby było ładniej tylko dlatego, że nie da się na tej stronie porównać dwóch grajków z różnego okresu czasu i o ile możesz mieć wobec mnie pretensję, że nie podałem całego okresu w Denver, to ja mogę powiedzieć, że dopiero od trzeciego meczu Plumlee wiedział co ma grać i porównanie za ten akurat okres jest zasadne. No, ale jak mamy się sprzeczać o dwa mecze to od razu mogą Ci przyznać rację - Plumlee w Denver jest na minusie.

Ech sprawdziłem i to co Ty podajesz jako indywidualne statystyki ortg i drtg Plumlee to są statystyki całych Denver za te 10 meczów

 

Denver za ostatnie 10 meczów obrona bez Masona 102,3 a z nim 116,3 . Ogólnie 109

Zbiórki z nim 50 bez niego 52,5

Na swojej tablicy z nim Denver z 80% spadają do poziomu 73% zbieranych piłek

Ofensywa ulega poprawie ze 114,5 na 119

Ale drużyna za 10 meczów jest + 12 a z Plumlee jest +2,5 i to jeden z najgorszych wyników za ten okres w całym zespole

 

No rzeczywiście świetny fit

Nurkić poprawia wszystkie statystyki w Blazers .

 

Więc mam kolejny raz prośbę - jeśli używasz jakiś statystyk to sprawdź co podajesz bo wprowadzasz zamieszanie

 

EDIT : W sumie to nba.com tak dziadowsko liczy ten ortg drtg , że nie mam pojęcia co oni wykazują - niemniej każda inna strona pokazuje coś bardziej zbliżony do nbawowy i nba.com jest tu wyjątkiem

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało mnie generalnie interesuje jakie były przyczyny takiej gry Nurka, wiem tylko, że finalnie jego zachowanie okazało się mało profesjonalne.

To znaczy, że nie interesuje Cię sposób zarządzania zasobami ludzkimi zespołu. Nurkić powinien być profesjonalistą niezależnie od sytuacji ale to w idealnym świecie, gdzie każdy jest idealny i potrafi robić to, co do niego należy. A rzeczywistość jest taka, że Denver obładowali się talentem i nie potrafili tego pogodzić. Skoro doprowadzili do takiej sytuajci, że Nurkić jest nieszczęśliwy, to trzeba było go trejdować wcześniej. Z biznesowego punktu widzenia, zrobili co mogli żeby uzyskać maksimum zysków z tej sytuacji (w mojej ocenie stracili ale być może nie było na niego rynku wcześniej) więc nie miej żalu do Nurka, bo podeszli do niego czysto biznesowo, a to też jest człowiek i to do tego bałkaniec z temperamentem. Można sobie mówić, że podpisując kontrakt powinien wiedzieć, że to przede wszystkim biznes ale to jest młody chłopak, który pewnie marzy o tym, żeby być najlepszym centrem na świecie, a nie assetem.

 

Nie powiem, który gra lepiej aktualnie, bo nie mogę oderwać oczu od Timberwolves ale Nurkic ma imo wyżej sufit, wydaje mi się że już jest lepszym graczem i dołożenie picku z pierwszej rundy przy nowym CBA to była kradzież ze strony PTB.

 

Be real man.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam - Nurkić jest w tym momencie gorszym graczem od Masona Plumlee. Nie potrafi stawiać zasłon, jest przeciętnym obrońcą, często nie nadąża w obronie transition, a największą flagą jest psycha i zobaczymy jak sobie poradzi na dłuższą metę, kiedy zacznie się dołek i trochę schodów.


A branie tak małej próbki jako podsumowanie wymiany, to typowy Twój błąd ely :smile:


Zwłaszcza, że porównujemy graczy, którzy pełnią bardzo różne role w swoich drużynach.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.