Skocz do zawartości

Denver Nuggets 16/17 czyli " Co to będzie, co to będzie?"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Gallo był świetny (może zostać).

 

właśnie wymyśliłem sobie:

 

niech Gallo nie wykorzystuje player option i spada a w jego miejsce niech z FA wraca Iggy :>

 

po drugim mistrzostwie nie będzie miał powodu zostawać w GSW, którzy i tak raczej nie będą mogli dać mu żadnej fajnej kasy

 

imho to idealny fit dla Nuggets: przy Jokicu powinien odrdzewieć ofensywnie a defensywnie to on w wieku 67 lat byłby upgrejdem w tym teamie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wymyśliłem sobie:

 

niech Gallo nie wykorzystuje player option i spada a w jego miejsce niech z FA wraca Iggy :>

 

po drugim mistrzostwie nie będzie miał powodu zostawać w GSW, którzy i tak raczej nie będą mogli dać mu żadnej fajnej kasy

 

imho to idealny fit dla Nuggets: przy Jokicu powinien odrdzewieć ofensywnie a defensywnie to on w wieku 67 lat byłby upgrejdem w tym teamie :>

Gallo ma w Denver dom z matką, trzy biznesy i mówi otwarcie, że karierę chce sķończyć w Baryłach i potem zapuścić tu korzenie. Z tym "może zostać" to trochę taki żarcik, nie potrafię się za długo gniewać, zwłaszcza po takim meczu, ale pozbycie się Makarona może być trudniejsze niż opchnięcie kontraktu JaVale. Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszcie się, że nie jesteście na tyle pojebani, aby oglądać większość spotkań swojej drużyna na żywca

 

musicie być szczęśliwymi ludźmi

 

W ubiegłym sezonie obejrzałem +/- 60 spotkań Spurs. Na ogół byłem szczęśliwy :D 

 

Mecz o 4:30 > mecz o 2giej. Jak się dobrze ustawisz czasowo to na koniec meczu jesteś już prysznicu, śniadaniu i rozbudzony  możesz zaczynać dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym sezonie obejrzałem +/- 60 spotkań Spurs. Na ogół byłem szczęśliwy :grin:

 

Mecz o 4:30 > mecz o 2giej. Jak się dobrze ustawisz czasowo to na koniec meczu jesteś już prysznicu, śniadaniu i rozbudzony  możesz zaczynać dzień.

 

Dokładnie tak. Mecze o 4:30 kończą się zazwyczaj około 7:00. Idealna pora na rozpoczęcie codziennych obowiązków. Godzina 2:00 natomiast to zawsze dylemat, iść spać na 2 godzinki, obejrzeć mecz i znów spać? A może w ogóle czekać do 2:00 bez snu?

 

Czasami jak się nie ma czasu, by obejrzeć cały mecz ale wstaje się około 6:00 to jeszcze spokojnie 4Q można obejrzeć na żywo.

 

Jak najbardziej podpisuje się pod słowami Tomka - 4:30 > 2:00. :smile:

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajjj te Baryły

 

Kolejny wartościowy skalp w tym sezonie, za każdym razem, gdy już myślałem, że zaraz zacznie się odrabianie strat przez Boston my waliliśmy tróję na +12/13 i znowu był spokój. Plumdog jest super, ze swoim courtvision świetnie do nas pasuje, dziś dwa mega ważne putback dunki i wymuszne 3 faule w pierwszych 4 minutach 4q, które bardzo się potem przydały. 4-4/5/4/1 - czego chcieć więcej? No niestety Nurek tego nie dawał, ale już c*** z tym. 

 

Chyba każdy chciałby  przechodzić taką grypę jak Jok - 21(8-10)/10/7, ale tylko +6... chyba miał jeszcze katar

 

teraz mega ważne dwa mecze, jutro b2b z Kings, (którzy póki co jadą Wizz) zaraz potem LAL

 

trzeba wygrać, bo peleton goni, ale co tam, znowu jestem pełny entuzjazmu, brawo Baryły!

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwych gier? A to Denver ma kiedykolwiek jakieś łatwe mecze? Przy naszej obronie kluczem jest utrzymanie ofensywnego flow, musimy jak dotąd rzucać w granicach 115 ppg i liczyć na to, że rywal nie rozstrzela nas trójkami i łatwymi punkatami z mid range. Od trzech-czterech spotkań widać pewne symptomy poprawy w obronie, trapowanie liderów przeciwnika, lepsza obrona picków, co w sumie przy braku Farieda i Mudiaya jest czymś naturalnym. Generalnie srogi sprawdzian dla tej młodej ekipy, Harris i Murray muszą być skuteczni odpowiedzialni, a Gallo z Wilsonem pokazać co to znaczy być weteranem w tej lidze. Jaram się Plumdogiem, daje z siebie 200% i dziś nawet obok Joka wyglądał bardzo dobrze, choć na tle Lakers to może być trochę mylące. Oby Malone za dużo nie myślał i grał to co jak dotąd przynosiło najlepszy skutek. Dla mnie PO zaczynają się już teraz, do roboty!

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portland jak się obroni i nie przegra za dużo w ich 5 meczowym wyjeździe od 21 marca zostaje im 13 meczów w tym aż 10 w domu. Dla mnie to oni są najbliżej 8 seeda zależy jeszcze kto wygra ich bezpośredni mecz bo on może być decydujący i dodatkowo Nurkic może chcieć udowodnić kto jest lepszym centrem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.