Skocz do zawartości

Denver Nuggets 16/17 czyli " Co to będzie, co to będzie?"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to, że gra 12 minut, a nie 36. Więc staty per36 to założenie, że zawodnik, będąc 3 razy więcej czasu na parkiecie, utrzyma tę samą produkcję. złożenie raczej nieprawdziwe, ale nawet jeśli prawdziwe, to nadal jest to założenie. Prawda jest taka, że trafia 0.6/1.3 trójki na mecz, tacy zaś zawodnicy raczej rzadko trafiają sześć trójek na mecz. 

 

Aczkolwiek też przyznaję, nie sprawdziłem wcześniej zawodnika, także potencjał na dobrego strzelca jest.

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gallo?

po części też, ale Juancho to nominalny PF

kilka dodatkowych minut w rotacji powinien sobie wygrać tym meczem Hernangomez....chociaż w sumie to kto wie...Mike Malone to dziwny kolo

word, ten jego lineup z O'Bryantem i zwłokami Millera normalnie nie miał prawa wypalić, tak jak to było z Cavs... generalnie po tym jak Malone pałował grę Mudiayem i potrzebował prawie dwóch miesięcy żeby odkryć kim jest Jokić, długo będzie odzyskiwał moje zaufanie

Chodzi o to, że gra 12 minut, a nie 36. Więc staty per36 to założenie, że zawodnik, będąc 3 razy więcej czasu na parkiecie, utrzyma tę samą produkcję. złożenie raczej nieprawdziwe, ale nawet jeśli prawdziwe, to nadal jest to założenie. Prawda jest taka, że trafia 0.6/1.3 trójki na mecz, tacy zaś zawodnicy raczej rzadko trafiają sześć trójek na mecz.

 

Aczkolwiek też przyznaję, nie sprawdziłem wcześniej zawodnika, także potencjał na dobrego strzelca jest.

Hernangomez to jest legitna strzelba, która przez pierwszą część sezonu nie dostawała kompletnie minut, trójka jest w jego repertuarze czy to w per36 czy per12 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że gra 12 minut, a nie 36. Więc staty per36 to założenie, że zawodnik, będąc 3 razy więcej czasu na parkiecie, utrzyma tę samą produkcję. złożenie raczej nieprawdziwe, 

 

Jasne, oczywiście, że to tylko założenie, ale w tym przypadku akurat trafne jest per36, bo ja nie mówię kompletnie o jego produkcji, tylko chciałem ci pokazać jego stosunek 3pta/min czyli to, jak często rzuca, gdy jest na parkiecie. To w połączeniu z 45% w sezonie daje wniosek, do którego sam już doszedłeś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LBS

 

Czy Wam PO w tym roku aż tak niezbędne są? Odnoszę wrażenie, że już pięknie zaskoczyliście ale lekkie przytankowanie tego sezonu wyszło by Wam chyba przyszłościowo lepiej. Zakręcić się gdzieś koło 6-8 picku, oddać Muidaya, generalnie dopieścić jeszcze to i owo i w 2017/18 bardziej zdecydowanie zapukać do PO.

 

W tym momencie o ten 8 seed okłada się 5, nawet licząc z Sotą - 6 teamów gdzie różnica jest na poziomie 4,5W. Nie lepiej było by jednak lekki tank mode?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest nie tak z Nurkiciem? Pamiętam go z debiutanckiego sezonu. Oglądałem dla niego Denver w czasie jak objawił się światu i wyglądał miał przebłyski bestii. Potem się kontuzjował. Przejrzałem jego statystyki meczowe z kolejnych sezonów i zwykle gdy grał powyżej 20 minut flirtował z double-double. Czemu trzeba było dokładać pick by się go pozbyć? Problemy zdrowotne? Siano w głowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest nie tak z Nurkiciem? Pamiętam go z debiutanckiego sezonu. Oglądałem dla niego Denver w czasie jak objawił się światu i wyglądał miał przebłyski bestii. Potem się kontuzjował. Przejrzałem jego statystyki meczowe z kolejnych sezonów i zwykle gdy grał powyżej 20 minut flirtował z double-double. Czemu trzeba było dokładać pick by się go pozbyć? Problemy zdrowotne? Siano w głowie?

 

On psychicznie już siadł - Denver musieli go wytrejdować bo w tej drużynie raczej nic dobrego by już z niego nie byo, chociaż faktycznie wydaje się, że mogli coś fajniejszego wyciągnąć za niego. Dla samego Nurkica to super trejd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LBS

 

Czy Wam PO w tym roku aż tak niezbędne są? Odnoszę wrażenie, że już pięknie zaskoczyliście ale lekkie przytankowanie tego sezonu wyszło by Wam chyba przyszłościowo lepiej. Zakręcić się gdzieś koło 6-8 picku, oddać Muidaya, generalnie dopieścić jeszcze to i owo i w 2017/18 bardziej zdecydowanie zapukać do PO.

 

W tym momencie o ten 8 seed okłada się 5, nawet licząc z Sotą - 6 teamów gdzie różnica jest na poziomie 4,5W. Nie lepiej było by jednak lekki tank mode?

 

Ale jak sobie to Eld wyobrażasz? Jokić nagle ma zacząć podawać piłki w out, a Harris z Bartonem pudłować dunki? Nuggets postanowili budować przyszłość na grajkach z draftu, podpierając się weteranami, których zdobyli przy wymianie Melo - i to zaczyna przynosić owoce, nawet szybciej niż się chyba spodziewano. Inna sprawa, że ja nie wierzę w to aby Nuggets, nawet zakładając tankując, przesunęli się niżej niż w okolice 6-7 picku, tam i owszem też są pg do wyciągnięcia, ale podejrzewam, że nauczeni doświadczeniem z Mudiayem, Baryły wolą zarzucić sieci na pg z FA (Holiday) nawet jeśli będą mieli go lekko przepłacić, kasa się znajdzie. Naprawdę najgorszym możliwym scenariuszem, teraz zwłaszcza po tym pięknym spektaklu vs Dubs gdzie głównymi aktorami była właśnie nasza młodzież. Sam wpierdol, nawet sweep z GSW będzie i tak bardzo cennym doświadczeniem dla wszystkich, a i tegoroczni FA będą dzięki temu na nas spoglądać przychylniejszym okiem.

 

 

nie rozumiem wymiany gdy za gorszego gracza dokładasz jeszcze pick...

 

 

Co jest nie tak z Nurkiciem? Pamiętam go z debiutanckiego sezonu. Oglądałem dla niego Denver w czasie jak objawił się światu i wyglądał miał przebłyski bestii. Potem się kontuzjował. Przejrzałem jego statystyki meczowe z kolejnych sezonów i zwykle gdy grał powyżej 20 minut flirtował z double-double. Czemu trzeba było dokładać pick by się go pozbyć? Problemy zdrowotne? Siano w głowie?

 

Nurek w tym sezonie miał dobre w zasadzie tylko pierwsze 2-3 tygodnie z biegiem czasu było już tylko gorzej, aż przyszedł 15 grudzień gdy Jokić wrócił do s5. Od tego momentu gra sympatycznego skądinąd Muslima zaczęła prezentować poziom podłogi, jak trafnie napisał Patryk Chodowski - Nawet 10 latek z pierwszego rzędu wybijał Nurkiciowi piłkę z rąk. Nie wiem jaki jest tego powód, na pewno wybuch Jokicia go mocno przytłoczył, sam Malone też mu nie za bardzo chciał pomóc się odbudować, często przykręcając go do ławki na całe spotkania, przykra historia generalnie. Zawsze będę miał duży sentyment do Nurka, kibicuję mu  bardzo aby w PTB się ogarnął (choć będzie mu znacznie ciężej w ich systemie) ale na dziś dzień pisanie, że Plumlee jest gorszym zawodnikiem jest po prostu dowodem na to, że nie ma się pojęcia o tym jak nisko Jusuf upadł. (56% spod obręczy)

 

EDIT!!!

 

#Nuggets C Nikola Jokic will participate in the NBA Skills Challenge at All Star Weekend. He replaces injured Philly C Joel Embiid

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można.

 

JAK k**** MOŻNA!!! Rozjebać taki potencjał po tak udanym poprzednim meczu. Malone Ty debilu, niczego się nie nauczyłeś po początku sezonu?? Nie rozumiesz do tej pory, że gra z Jokiciem na dwóch nominalnych centrów nie ma żadnego sensu?? WHY?! Jestem na pograniczu załamania nerwowego. Ten totalny głąb swoją wizją z dupy doprowadził do tego, że Jok skończy mecz na granicy 30%FG... a i tak będzie na plusie. Plumlee miał być tylko backupem zastępującym Nurka, Ty k**** idioto. Bardzo ważne mecze przed i po asg vs Sota i Kings...

 

Ty skończony kasztanie...

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LBS, a to nie jest tak, że Bryłki nie miały kim grać? Faried kontuzja, Gallo kontuzja, Wilson kontuzja, Arthur kontuzja, Mudiey kontuzja.

Na GSW wyszli piątką Nelson Harris Barton Hernangomez Jokić i było elegancko, oczywiście, że Juancho mògłby mieć pewne problemy z Diengiem, ale nie poświęca się ofensywnego flow Jokicia nad taki eksperyment, który jest z góry skazany na niepowodzenie. Jok był w pewnym momencie tak zagubiony, że aż żal było patrzeć, a ten gamoń i tak na crunch wpuścił Śliwkę choć już udało się dojść Sote na -4. Wolves byli generalnie bardzo przeciętni i w normalnych warunkach powinniśmy wygrać, a tak świetne występy Nelsona i Harriska można spuścić w klopie.

Mi nie chodzi o to ze nurek w Denver się lepiej prezentował bo tu mu nie wychodziło ale o to ze ma większy potencjał i za te może i złudne czucie raczej powinno się dopłacać niż coś jeszcze dostawać jak ptb.

ale za co dopłacać? jako rezerwowy center Plumlee jest jednym z najlepszych a dodatkowo jego skillsy bardzo dobrze pasują do naszej filozofii... tzn do mojej, bo Malonowi to chyba córki rotacje układają

 

jeśli ten Smuda parkietów chce na siłe grać Plumlle na PF to rzeczywiście... nie warto było ****

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o to ze nurek w Denver się lepiej prezentował bo tu mu nie wychodziło ale o to ze ma większy potencjał i za te może i złudne czucie raczej powinno się dopłacać niż coś jeszcze dostawać jak ptb.

 

Legendy... Nurkić jest cienki, jaki wg Ciebie ma potencjał? Kim ma być w tej lidze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.