Skocz do zawartości

Denver Nuggets 16/17 czyli " Co to będzie, co to będzie?"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, ze nikle szanse byly i miałem tego świadomość, ale jednak były. Mimo wszystko ciekawiej się wtedy ogląda spotkanie jak jest o coś :tongue:

 

No wiadomo, też do końca wierzyłem, choć wszędzie mówiłem, że już po herbacie. Mimo wszystko to był najlepszy sezon od 2013 kiedy to pokochałem ten cały kurwidołek. Dzięki wszystkim za support, choć nie było Was wielu(julek, lucas) zawsze to miło mieć kogoś u boku. Na dniach postaram się wrzucić obszerniejsze podsumowanie sezonu.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, też do końca wierzyłem, choć wszędzie mówiłem, że już po herbacie. Mimo wszystko to był najlepszy sezon od 2013 kiedy to pokochałem ten cały kurwidołek. Dzięki wszystkim za support, choć nie było Was wielu(julek, lucas) zawsze to miło mieć kogoś u boku. Na dniach postaram się wrzucić obszerniejsze podsumowanie sezonu.

 

jbc to ja jestem sezonowcem :D (ale czuję, że moi obecni faworyci - tj Bucks/Nuggets się utrzymają trochę dłużej ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z 3 fanów baryłek 2 się wyparło ( i nie mam tu na myśli ksywy fana nets:))).

 

Zły wybór w drafcie podstawowego na lata PG oddaliło moje zainteresowania od Denver znacznie.

 

Byłby tam powiedzmy taki Rubbio i inna gadka.

 

przecież mają Murraya - całkiem spoko PG na lata się zapowiada :smile: (przy Jokicu spokojnie mogą grać duetem Murray/Harris na obwodzie)

 

akurat Rubio nijak nie widzę w tym teamie (kiepski rzut + zabieranie piłki Jokicowi... e e)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie wyparłem fanowania "kurwidołkowi". W trakcie RS często tu zaglądałem i mocno kibicowałem DEN. Żałuję wielce, że ten rok bez PO, ale za to przyszły...

 

No i parę razy męczyłem głupimi pytaniami LBS więc liczę że na bandwagonie nadal mam miejscówkę?

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak bedziesz bronil transferu Plumdoga.

 

 

Zartuje. LBS masz moj miecz byku i nie pekaj! Ja o Jokiciu bracholkowi juz w zeszlym sezonie opowiadalem ze bedzie loil dupki wiec tez jestem Nagetsem w happy milku

 

W sumie to kibicuje wszystkim druzynom. Kto ma wiedziec ten wie

Edytowane przez MVPrzemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie należę do najbardziej rozgarniętych ludzi na planecie, ale podstawowe wnioski potrafię jeszcze wyciągać. Póki Plummdog grał dobrze to pisałem, że gra dobrze, niestety końcówka RS uwypukliła jego wszystkie wady, albo inaczej - nie podołał presji. Oddanie Nurkicia nie miało bezpośredniego wpływu na brak awansu, bo jak się potem okazało, Bośniak połamał się w najgorszym możliwym momencie, na szczęście dla Blazers obyło się bez konsekwencji, bo finalnie zawiadło całe Denver, od Jokicia po Malone aż po rzeczonego Plumlee. Nie każdy w tym samym stopniu, ale generalnie zawiodła cała drużyna. Frajarskie porażki z Hornets i 0-3 w mini serii z Rockets pogrzebały nasze wszelkie szanse. Co do jednego jednak się muszę zgodzić - Nuggets są frajerami, bo dali się nabrać na to co Nurkić pokazywał u nich na parkiecie, uznali, że to musi być jakiś poważny problem, jak się okazało nic z tych rzeczy, a na domiar złego oddali jeszcze pick.

 

Wydaje mi się, że sprowadzanie braku awansu do PO, do przegranej serii z Houston czy słabszej gry Śliwki to błąd.

 

Posprawdzałem sobie staty.

 

Denver jeśli podzielić sezon na 10 meczowe  segmenty mieli taką bilans

1-10   3-7

11-20 4-6

21-30 5-5

31-40 5-5

41-50 5-5

51-60 5-5

61-70 6-4

71-80 5-5

 

Generalnie równy sezon. Dołek, który wykopali sobie na początku sezonu był po prostu zbyt duży.

A tak się złożyło, że w ciągi pierwszych 10 spotkań 2 razy grali z PTB a z nimi w sumie mieli 1-3. To ta seria pogrzebała szanse na PO. A wymiana Nurka przejaskrawia sprawę.

Z tym pickiem to sam nie wiem czy to taki dramat, oddali pick Memphis czyli 18-19. A trzeba pamiętać, że pick to gwarantowana kasa, a po nowym CBA >50% więcej niż wcześniej.

 

Podczas, któregoś spotkania bodajże z Houston padł taki stat odnośnie prowadzenia/przegrywania po 3Q, że jeśli Nuggets przegrywali po 3Q to mieli coś 3-30. Do tego słabi w b2b 5-11.

 

A gdyby już chcieć winić jakiegoś zawodnika to raczej powinien to być Mudiay. Notuje progres, bo nie jest takim szkodnikiem jak rok temu. Ale jego obecność na boisku nie jest zbyt pomocna dla drużyny w ataku.

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wpadłem tylko z ciekawostką z twittera. Ponoć Kroenke dostał ofertę wykupu Arsenalu za miliard funtów od Alishera Usmanova - oficjalnie najbogatszego Rosjanina. I ją odrzucił. 

 

I zobaczyłem ten film powyższy i to wiosłowanie hantlem. Ja wiem, że koleś pewnie jest jakimś tam super duper specjalistą i zarabia kupę hajsu z prowadzenia ludzi, ale ta technika i zasadność całego ruchu nadaje się na fanpage Mistrzowie techniki sportów siłowych czy jakoś tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem tylko z ciekawostką z twittera. Ponoć Kroenke dostał ofertę wykupu Arsenalu za miliard funtów od Alishera Usmanova - oficjalnie najbogatszego Rosjanina. I ją odrzucił. 

 

I zobaczyłem ten film powyższy i to wiosłowanie hantlem. Ja wiem, że koleś pewnie jest jakimś tam super duper specjalistą i zarabia kupę hajsu z prowadzenia ludzi, ale ta technika i zasadność całego ruchu nadaje się na fanpage Mistrzowie techniki sportów siłowych czy jakoś tak. 

 

jesteś w stanie położyć głowę, że typ odwala fuszerę?

 

ja się tam nie znam dlatego pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś w stanie położyć głowę, że typ odwala fuszerę?

 

ja się tam nie znam dlatego pytam

 

Możesz go usprawiedliwić tym, że chodziło głównie o wysiłek o wysokiej intenswyności, na zasadzie sprintów i chwili przerwy. Wtedy podnosisz tętno i zwiększasz ogólnie swoje zapotrzebowanie kaloryczne w okresie +/- 36 godzin od zakończenia wysiłku. Dla porównania przy takim jakimś truchcie czy marszu ten efekt utrzymuje się jedynie chwile po zakończeniu czynności. Więc biorąc pod uwagę, że miał niby Joka odchudzić... No można by to naciągać mocno bardzo. Dlaczego? Bo w takim przypadku zdecydowanie skuteczniej byłoby użyć zwykłego wyciskania sztangi, przysiadów lub sprintu. Większe obciążenie, więcej zaangażowanych mięśni przełożyłoby się na większą efektywność. No, ale to tylko urywek więc wróćmy do techniki, której się uczepiłem.

 

On tam niby wiosłuje sztangą. To jest fajne ćwiczenie, które na dobrą sprawę (solidnie wykonane) angażuje też brzuch do stabilizacji, a nawet pośladki. Ale przede wszystkim pracujesz nad plecami, mięśniem najszerszym i czworobocznym zstępującym. One odpowiadają za ruch przyciągania do tułowia i jeszcze później kawałek gdy wyciągasz łokieć za plecy. Stąd nazwa, ruch jest bardzo podobny do wiosłowania na łódce. 

 

https://youtu.be/wncxsQVxMCo?t=1m14s tutaj masz pierwszy lepszy film z YT o co chodzi w tym ćwiczeniu. + weź poprawkę, że to jest zawodowy kulturysta więc u niego zakres ruchu dodatkowo jeszcze jest mniejszy. Porównaj do Joka, który tam tylko zgina sobie łokieć z jakiegoś powodu.

 

Druga sprawa to jak sobie wyciskał na klatkę te hanteli, które wyglądają jakby ważyły z 10 kg (dla 100 kg chłopa ponad!). Po 1sze w taki sposób się nie wzmocni raczej, bo to jest nic, a po drugie ten treneiro stoi sobie obok niego, a Jokić w żaden sposób nie kontroluje ciężaru w momencie opuszczania. Możesz tam dostrzec, że swobodnie mu one "opadają" i blokuje je na samym dole. Takim szarpaniem łatwo się uszkodzić.

 

Takie wątpliwości jak dla mnie są wystarczające żeby nie dać w opiekę kolesiowi gracza, który za rok albo dwa może być najlepszym centrem w lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to grubo, przyznam szczerze, że nie wiem co o tym myśleć, bo zawsze typka bardzo lubiłem, emanuje pozytywną energią po prostu

 

z drugiej strony ciekawe co na temat myślą jego bracia, którzy obaj bodaj trenują MMA, jestem w stanie uwierzyć we wszystko właściwie skoro mamy już trenerów idiotów, GMów kretynów to inni też się znajdą

 

złowrogo natomiast brzmi to ostatnie zdanie, aż za bardzo nawet

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dla mnie to tez jest ogolnie niepojete, ze czesto to sa zawodowi sportowcy i maja trenerow, a robia takie bledy ze az sie smutno robi

 

czytajac to tutaj od razu mi sie przypomnial Nikola Mirotic ktory wzmacnial nogi po powrocie z kontuzji

az odkopalem ten filmik na jego IG

 

https://www.instagram.com/p/BB0n__BxzaZ/?taken-by=threekola&hl=pl

 

tutaj to juz w ogole masakra co on robi z tymi kolanami

nie dziwia wiec setki komentarzy w tym guscie

 

 

 

 what if his knees...

 

 

This is so cringy to watch after seeing people's legs snap from locking out

 

 

Locking legs bruh? That ain't safe

 

 

 somebody help this brutha lol

 

 

 what kind of trainers we got over there!?

czy mocniejsze :D

 

 

Nigga, are you retarded?

 

 

daje to tutaj jako taki mini offtop apropo tego co gadaliscie, bo i tak temat bedzie zamkniety raczej niedlugo i utworzony na kolejny sezon, wiec wybaczcie ta dygresje

P.S.

a jak komus nie przeszkadza patrzenie na to jak ludziom sie wyginaja kolana w 2 strone to moge na pewno na YT czy gdzies wpisac locking knees breaking leg czy cos w podobnym stylu i zobaczyc jak to sie moze skonczyc

 

jedyny "pozytyw" w tym filmiku Mirotica ze wyglada na to ze ciezar nie jest jakis ogromny, nie zeby mu strzelily te kolana, ale nadal po operacji i podczas rehabilitacji to delikatnie mowiac nie wskazane zadnym ciezarem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tym wykładzie. Ciekawy, choć bardzo ogólny. Raczej to było przedstawienie scouta jako potencjalnej kariery dla studentów AWF.

 

Juć zdradził, że PG nie pójdzie do Denver. Szok.

wierzą w Mudiaya :P

poza tym żaden z loterii sie nie ostanie do ich wyboru,

 

Juć raczej nie bedzie mial dużo do gadania bo Eurosa żadnego w loterii nie ma, wezmą kgooś pewnie z NCAA (jest Ntilikina ale pójdzie pewnie w top10) bo reszta chłopaków to raczej w drugeij dziesiątce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.