Skocz do zawartości

Denver Nuggets 16/17 czyli " Co to będzie, co to będzie?"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

wierzą w Mudiaya :tongue:

poza tym żaden z loterii sie nie ostanie do ich wyboru,

 

Juć raczej nie bedzie mial dużo do gadania bo Eurosa żadnego w loterii nie ma, wezmą kgooś pewnie z NCAA (jest Ntilikina ale pójdzie pewnie w top10) bo reszta chłopaków to raczej w drugeij dziesiątce

 

To na pewno chodziło o George'a. Nuggets mają dwa picki w drugiej rundzie i tam pewnie Juć będzie miał okazję coś ciekawego wypatrzeć, zwłaszcza że inni nie widza, bo DX ma w 2 rundzie w mocku chyba tylko jednego gościa z Europy, a na pewno pójdzie ich dużo więcej. Poza tym zawsze jest opcja, że będą się przesuwać i handlować, więc przygotowani i tak muszą być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam liczę na Anunoby'ego, bo trochę D się w Denver przyda, a tego typu wingmani są teraz w cenie w tej lidze. No i oby Gallo nie został przedłużony na jakimś grubym kontrakcie, a SF/PF OG byłby krokiem w tym celu :smile:

To nie jest głupi pomysł, a jeszcze lepszym byłoby zrobienie wymiany, żeby przesunąć się na 7 miejsce w drafcie i wyjąć Isaaca, ale nie za bardzo widzę jak można byłoby tego dokonać.

 

 

Jakiego Georga? 

Paula, Juć zdradził, że Paul George nie pójdzie do Denver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile ten Gallo dostanie w końcu? ;) bo mam go w Suns w tej naszej gierce forumowej i nie wiem ile mu sypnąć? Bliżej 20 baniek czy 25? :D

Od Denver pewnie wziąłby coś w granicach 20, od innych innych trudno powiedzieć, sam wolałbym żeby poszedł szukac szczęścia gdzie indziej, ale znając przywiązanie Makarona do Nuggets pewnie skończy się na jakiś 85/4 i opcją gracza.

 

Ps. nie znam kontekstu, ale Rafał bankowo mówił o tym PG w humorystycznym tonie, mniej więcej jak karpik i woj.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W jaki sposób Nuggets mogą zrobić miejsce na kontrakt Hilla? Przecież po podpisaniu Millsapa to oni już będą mieć jakieś 95 milionów. Będą robić sign and trade z Jazz albo Hawks?

Czytałem coś o olaniu Gallo+Darrell Arthur.Ale nie wiem czy to starczy, więc pewnie będą szukali frajera na Farieda.

 

Super by to było, Hill-Murray-Chandler-Millsap-Jokic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrakty Sapa, Farieda i Arthura zjadają 51 baniek w salary, to oznaczas, że Gallo odejdzie a Hill nie przyjdzie (i dobrze) chyba, że za 15 baniek, bo Nuggets chcą dać extension Harriskowi najszybciej jak będzie to możliwe. Po co teraz ten Lyles to ja nie wiem, no, ale w Denver nic nie może być normalne od początku do końca.

 

Tak czy siak brawo za przeczekanie tamtego offseason i deadlajnu.

 

Nowy temat niebawem.

 

edit: ciekawe co ze Śliwką teraz, nikt mu już dużej kasy nie sypnie, a my nie mamy więcej centrów, 15 baniek na rok bym przełknął, ale może się skończyć gorzej niestety

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno trzeci rok Sapa to team option, teraz bardzo lubię ten deal. Świetny fit dla Nuggets, a kontrakt nie za długi (bałem się trzy/czteroletniego maxa brr). 

 

Gallo pewnie olany, więc plusowo. Ciężko budować przyszłość na graczu, który zawsze opuści 20 meczów w sezonie. Po za tym więcej minut dostanie Juancho(HYPE), który kilka razy ładnie wypadł w poprzednim sezonie.

 

Teraz zostaje Plumlee. Ziomek nie jest warty więcej niż najprzeciętniejszy center, zadunkuje kiedy może, czasem się zagalopuje i straci, zbytnio nie broni, wolałbym, żeby go nie podpisywali, ale słyszałem, że management Nuggets bardzo go ceni więc pewnie skończy się na +12m za rok. Niestety NBA się jeszcze nie zorientowała, że wysokich jest pełno i zupełnie nie ma potrzeby, żeby backup dostawał taki kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna umowa z Sapem, zwłaszcza ta opcja zespołu, a Paul jest też znakomitym fitem do Denver i na pewno pomoże tej drużynie bronić. Jakby jeszcze udało się ściągnąć Hilla to byłoby świetnie. Ktoś wyżej podawał S5 i nie wiem jak można mieć w niej Murraya nad Harrisem. Lubię Jamala, ale to jest fajny combo z ławki i w tej roli widziałbym go, bo Harris był w poprzednim sezonie najlepszym two-way graczem Nuggets i jest bardzo niedoceniany w tej lidze. 

 

Na 4 sporo zawodników teraz: Sap, Hernangomez, Faried, Lyles, Lydon, Arthur, a może tam też grać Chandler, więc no tłok duży. Chciałbym minut dla Juancho i fajnie byłoby upchnąć gdzieś Farieda, ale nie wiem czy ktoś go zechce bez dopłaty. 

 

Strasznie chciałem Sapa i nie sądziłem, że uda się go "złowić" na takim kontrakcie. To trochę zmazuje ten dziwny moim zdaniem draft w wykonaniu Denver (Anunoby :(). Co do Plumlee to pewnie zainteresowania nim wielkim na rynku nie ma, więc może uda się go stosunkowo tanio podpisać.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaram sie.

 

Szkoda ze na zachodzie nawet z taka paka moze byc ciezko o PO :D

 

Inna sprawa ze ten trejd z Jazz wyglada teraz jeszcze gorzej :/ (no ale tutaj pewnie nie mieli pewnosci co do Millsapa w momencie trejdowania)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiem tutaj by nie robić offtopu w BKNie

Może skreśliło to za duże słowo ale w kilku plotkach było info że nie sa zadowoleni z tego projektu więc pewnie nie będą walczyć zbytnio o niego zwłaszcza , że chcą jeszcze wygenerowac miejsce na Hilla - wiem, że Ty nie jestes fanem tej opcji ale to był idealny pg pod Jokica

To nie jest tak, że nie chce Hilla, bo na pewno by nas wzmocnił, ale przede wszystkim obawiam się błyskawicznego zapchania capu - Sap + Hill + potencjalne extension Harrisa to mogą być granice 65 baniek, a zaraz odchodzi Barton, Faried, a za dwa lata max dla Joka, podoba mi się linia, która obraliśmy, rozwijajmy tych młodych, szukajmy okazji, to nie jest tak, że Hill da nam złote góry, dla mnie nie ma znaczenia czy będzie 6 czy 8 seed, progres będzie tylko trzeba być cierpliwym. Jest cały czas ryzyko, że zostaniemy z 6 PFami, trzeba to spróbować zrzucić, a nie się na siłę uzbroić, tyle czasu czekałem na kogoś takiego jak Sap, mamy to i zajebiście, możemy już teraz zrobić krok w przód oddając więcej pola młodym.

 

Nie wiem czy odpuszczanie Plumdoga ma sens, jest jaki jest, ale to w tej chwili jedyny rozsądny backup na centrze. Poczekajmy i niech bierze tyle na ile zasługuje.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiem tutaj by nie robić offtopu w BKNie

 

To nie jest tak, że nie chce Hilla, bo na pewno by nas wzmocnił, ale przede wszystkim obawiam się błyskawicznego zapchania capu - Sap + Hill + potencjalne extension Harrisa to mogą być granice 65 baniek, a zaraz odchodzi Barton, Faried, a za dwa lata max dla Joka, podoba mi się linia, która obraliśmy, rozwijajmy tych młodych, szukajmy okazji, to nie jest tak, że Hill da nam złote góry, dla mnie nie ma znaczenia czy będzie 6 czy 8 seed, progres będzie tylko trzeba być cierpliwym. Jest cały czas ryzyko, że zostaniemy z 6 PFami, trzeba to spróbować zrzucić, a nie się na siłę uzbroić, tyle czasu czekałem na kogoś takiego jak Sap, mamy to i zajebiście, możemy już teraz zrobić krok w przód oddając więcej pola młodym.

 

Nie wiem czy opuszczanie Plumdoga ma sens, jest jaki jest, ale to w tej chwili jedyny rozsądny backup na centrze. Poczekajmy i niech bierze tyle na ile zasługuje.

Chwaliłęm Denver w temacie o zarządzaniu ale musze przyznać że ostatnie dwie wymiany zrobiliście źle

 

Wymiany z Jazz nie rozumiem bo oddaliście nam Mitchella za darmo bo Lyles w momencie jak na lato Waszym celem nr 1 był Sap jest dziwne . Do tego Lydon...

 

Niemniej podpisując Sapa którego uwielbiam dostajecie idealnego PF na small ball a Jokić to idealny center na small ball. Dobra obrona. Dużo przechwytów. Zbiórka.. Właściwie jedyne co mnie martwi to czy Sap nie jest już na równo pochyłej... Ale to jest gracz który wylewa poty na treningu. Świetny kompan do szatni... Będę Was oglądał choćby ze względy na sympatię jaką mam dla niego ( zresztą z tego powodu oglądałem Atlantę)

No i Hill dwa lata w typie 40/2 to ideał dla Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.