Skocz do zawartości

Denver Nuggets 16/17 czyli " Co to będzie, co to będzie?"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Legendy... Nurkić jest cienki, jaki wg Ciebie ma potencjał? Kim ma być w tej lidze?

Cienki jest na ten moment i ja jestem bardzo daleki od skreślania go, bo zgadzam się akurat tutaj z Ignazzem, że potencjał to Nurek sam w sobie ma ogromny, musi "tylko" ogarnąć głowę. Jeśli to mu się uda to wcale się nie zdziwię jak wygryzie Leonarda, który dzisiaj popisał się jedną zbiórką w 20 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cienki jest na ten moment i ja jestem bardzo daleki od skreślania go, bo zgadzam się akurat tutaj z Ignazzem, że potencjał to Nurek sam w sobie ma ogromny, musi "tylko" ogarnąć głowę. Jeśli to mu się uda to wcale się nie zdziwię jak wygryzie Leonarda, który dzisiaj popisał się jedną zbiórką w 20 minut.

 

Wygryzienie Leonarda to nie jest żadne osiągnięcie, bo gość jest zerem.

 

Nie skreślam Nurkica, ale jestem ciekaw jaki wg ignazza (i teraz Ciebie) ma Jusuf potencjał... rzędu kogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygryzienie Leonarda to nie jest żadne osiągnięcie, bo gość jest zerem.

 

Nie skreślam Nurkica, ale jestem ciekaw jaki wg ignazza (i teraz Ciebie) ma Jusuf potencjał... rzędu kogo?

rzędu Dienga na sterydach

 

no może bardziej Gortata

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kantera z lepszą obroną. 

 

Ciekawe... ma 22,5 roku i 1 mecz 20-10 w karierze. Kanter miał 23 takie mecze, gdy był w tym wieku.

 

 

rzędu Dienga na sterydach

 

no może bardziej Gortata

 

Ok... czyli taki talent, który może się okazać graczem na poziomie Masona Plumlee'ego. Potencjalnie :)

 

 

Pekovic przed kontuzja o ile dojdzie Nurek do pelnej formy

 

Czyli wg mnie kompletnie bez szału w obecnej NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok... czyli taki talent, który może się okazać graczem na poziomie Masona Plumlee'ego. Potencjalnie :smile:

 

Wątpię aby Plumlee się tak rozwinął, ale nie wypada mi marudzić. Sufit Nurka to solidny starter, więc nie wiem czego PTB może chcieć więcej. Słowa ogromny użyłem dlatego, bo obecnie w takiej formie nie jest nawet w top35 centrów pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GSW wyszli piątką Nelson Harris Barton Hernangomez Jokić i było elegancko, oczywiście, że Juancho mògłby mieć pewne problemy z Diengiem, ale nie poświęca się ofensywnego flow Jokicia nad taki eksperyment, który jest z góry skazany na niepowodzenie. Jok był w pewnym momencie tak zagubiony, że aż żal było patrzeć, a ten gamoń i tak na crunch wpuścił Śliwkę choć już udało się dojść Sote na -4. Wolves byli generalnie bardzo przeciętni i w normalnych warunkach powinniśmy wygrać, a tak świetne występy Nelsona i Harriska można spuścić w klopie.

ale za co dopłacać? jako rezerwowy center Plumlee jest jednym z najlepszych a dodatkowo jego skillsy bardzo dobrze pasują do naszej filozofii... tzn do mojej, bo Malonowi to chyba córki rotacje układają

 

Wydaje mi się, że wpadasz w pułapkę po tym zwycięstwie z GSW.

Śliwka został niedawno sprowadzony domyślnie jest to zawodnik jako back-up C, tylko że Bryłki mają masę kontuzji. I nowemu zawodnikowi ciężko byłoby zgrywać się z rezerwami, których w sumie nie ma, więc teoretycznie lepiej jest by wystartował w S5 i grał z lepszymi zawodnikami (dodatkowo matchup z Diengiem) niż gdyby miał startować z przetrzebionymi rezerwami. Nowa drużyna nowy start, więc kiepsko by było gdyby spalił się w blokach już na starcie.

 

Ten deal bez dwóch zdań wygrało Nuggets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wpadasz w pułapkę po tym zwycięstwie z GSW.

Śliwka został niedawno sprowadzony domyślnie jest to zawodnik jako back-up C, tylko że Bryłki mają masę kontuzji. I nowemu zawodnikowi ciężko byłoby zgrywać się z rezerwami, których w sumie nie ma, więc teoretycznie lepiej jest by wystartował w S5 i grał z lepszymi zawodnikami (dodatkowo matchup z Diengiem) niż gdyby miał startować z przetrzebionymi rezerwami. Nowa drużyna nowy start, więc kiepsko by było gdyby spalił się w blokach już na starcie.

 

Ten deal bez dwóch zdań wygrało Nuggets.

 

Nie wpadłem w żadną pułapkę, win z GSW mnie ucieszył, ale mam świadomość, że na 10 meczy wygrywamy 1 no może góra 2. Albo walczymy o 8 seed albo sobie robimy dni otwarte w klubokawiarni. To był dopiero drugi albo trzeci mecz Jokicia w tym sezonie poniżej 50%fg, to on jest szefem i musi mieć otoczenie na swoich warunkach jeśli ma być efektywny. Malone to koncertowo spierdolił, bo była szansa żeby jeszcze bardziej odskoczyć od Kings i Blazers. Nic tego nie usprawiedliwia, żadne kontuzje, chęć przywitania się z nowym kolegą czy nawet nietypowe ustawienie Plutona względem Jowisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale jak sobie to Eld wyobrażasz? Jokić nagle ma zacząć podawać piłki w out, a Harris z Bartonem pudłować dunki? Nuggets postanowili budować przyszłość na grajkach z draftu, podpierając się weteranami, których zdobyli przy wymianie Melo - i to zaczyna przynosić owoce, nawet szybciej niż się chyba spodziewano. Inna sprawa, że ja nie wierzę w to aby Nuggets, nawet zakładając tankując, przesunęli się niżej niż w okolice 6-7 picku, tam i owszem też są pg do wyciągnięcia, ale podejrzewam, że nauczeni doświadczeniem z Mudiayem, Baryły wolą zarzucić sieci na pg z FA (Holiday) nawet jeśli będą mieli go lekko przepłacić, kasa się znajdzie. Naprawdę najgorszym możliwym scenariuszem, teraz zwłaszcza po tym pięknym spektaklu vs Dubs gdzie głównymi aktorami była właśnie nasza młodzież. Sam wpierdol, nawet sweep z GSW będzie i tak bardzo cennym doświadczeniem dla wszystkich, a i tegoroczni FA będą dzięki temu na nas spoglądać przychylniejszym okiem.

 

 

Chyba warto powrócić do dyskusji po trade DMC. Różnica pomiędzy Wami a NOP to 2,5W. Spokojnie do odrobienia. Denver pojawił się mega mocny rywal teraz o 8 seed i jeśli Boogie będzie grał to samo, ostudzi łeb nie widzę jakoś szansy aby nie dostali się do PO. Dodać należy że DMC w końcu zagra z jakimś pełnowartościowym all-starem u boku co może na niego wpłynąć mobilizująco.

 

Nawet tankując, przy tak skromnych różnicach moim zdaniem jest szansa na coś lepszego niż to co piszesz 6, 7 pick. Popatrz, że tylko Brooklyn wyraźnie dołuje. Nad ostatnimi na zachodzie Suns macie 7,5 W różnicy, nad LAL 7W. Wszystko wyżej na zachodzie ma jeszcze PO aspiracje ( no może już poza SAC ale ich "przeskoczyć w dół" w tabeli nie jest trudno). To jest tyle co nic. Na około 25-27 meczy do końca RS. Patrząc na wschód też tragedii nie ma. Wy 0.446, przedostatnie Orlando 0.362. Nie jest to kosmos. 

 

Chyba lepiej cisnąć dół tabeli niż skończyć na 9-10 seed, czyż nie?

 

Zakładasz Holidaya a jakoś teraz nie możemy być pewni czy jednak nie zostanie w NOP. Zresztą on do Waszej filozofii średnio mi pasuje. Barton fajny grajek ale moja szklana kula mi mówi, że za dwa dni będzie biegał w innej koszulce. 

 

Bierzcie wysoki pick, powodzenia w drafcie i do zobaczenia w PO za rok! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eld

 

abstahując już od samego sensu tankowania Nuggets (dla mnie nie ma to żadnego sensu) - powiedz jakim sposobem mamy wyprzedzić w drabince takich tuzów jak nets, suns, lakers, magic, sixers czy kings? 7,5W to jest przepaść, nawet jak Baryły zaczną dwa razy więcej przegrywać, to i żadna z tych drużyn nie zagra post asg na poziomie 0.500, nie ma na to najmniejszych szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Eld, to co wypisałeś nie ma sensu. Jak ekipa oparta głównie na młodych (JOKIC, JOKIC, JOKIC, Harris, Murray, Hernangomez) zaciekle walczy o PO, to jak niby spróbować zatankować? Sadzając (lub ustawiając na 4) Jokicia? Co prawda Malone spróbował ponownie go wrzucać od wymiany Plumlee na PF ale bez przesady...

 

Ja nie kwestionuje tego jak grają i co robią bo się naprawdę tym jaram. Zastanawiam się czy w obliczu NOP nie lepiej już się poddać i nie powalczyć o jak najlepszy pick. Jak to zrobią to już inna bajka.

 

@eld

 

abstahując już od samego sensu tankowania Nuggets (dla mnie nie ma to żadnego sensu) - powiedz jakim sposobem mamy wyprzedzić w drabince takich tuzów jak nets, suns, lakers, magic, sixers czy kings? 7,5W to jest przepaść, nawet jak Baryły zaczną dwa razy więcej przegrywać, to i żadna z tych drużyn nie zagra post asg na poziomie 0.500, nie ma na to najmniejszych szans

 

Nets wyprzedzić odpada. Się upieram że 7,5W to nie przepaść. Odcinając PHO, LAL, SAC wcale nie macie wiele lepszego bilansu od ORL czy PHILLY.

 

Nie zapominajmy że sobie gdybam ale sam przyznasz że Wasze szanse na PO w obliczu zmian w NOP "trochę" spadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy że sobie gdybam ale sam przyznasz że Wasze szanse na PO w obliczu zmian w NOP "trochę" spadły.

No spadły, ale to kompletnie nic nie zmienia. Po sezonie 12/13 i wyrzuceniu Karla, Nuggets nigdy nie byli niżej niż top7, nie tankowali po prostu byli c***owi. Odkąd pamiętam to jest nam obcy termin tankowania, teraz to już w ogóle nie ma to sensu, bo nie ma znaczenia czy będą PO czy nie. Baryły muszą odbudowywać markę na nowo przyciągać kibiców do hali, a nie wiecznie się przebudowywać. Już teraz mamy taki core, że powinniśmy być naprawdę niezłą alternatywą dla jakiejś gwiazdy z FA, Jokić działa na wyobraźnie, a przynajmniej powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7W już jest nie do odrobienia. Przecież Phoenix czy Lakers tak naprawdę mogą nawet tylu meczów do końca sezonu nie wygrać. I Denver na pewno nie przegra wszystkiego. Taka Phila czy Orlando przy jakieś poprawie własnej gry teoretycznie jeszcze by mogli ich przegonić, ale praktycznie Nuggets musieli by Jokicia posadzić na ławę, co kompletnie nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 14 pick Was urządza?

 

To już nie lepiej go spakować z Fariedem i wysłać za coś/kogoś?

może i lepiej, ale za kogo? nic zajebistego za to nie dostaniesz, a siatka scoutingu Denver jest jedną z najlepiej opłacanych w całej lidze, niech się chłopaki nie marnują i pokaża co potrafią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.