Skocz do zawartości

Denver Nuggets 16/17 czyli " Co to będzie, co to będzie?"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Wilson już nie chce wymiany? Czytałem gdzieś z 2 tyg temu, że nie jest zadowolony z roli w Nuggets i wolałby trade. Jak ucichło to dobrze, bo w sumie to wolałbym co byście oddali gdzieś Gallo niż Wilsona, bo to koleś który obroni co powinien, rzuci co ma rzucić, zbierze itp. Lider nie ale fajny "pracownik".

 

A Jokic jest niesamowity. I zobacz Polak wyszukał wam taki talent 0.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie Denver dalo wyruchac PTB tym tradem niesamowicie. Nie wiem po co im Plumlee i to jeszcze doplacanie pickiem...

 

Ta wymiana nie jest idealna, ale kurde bez przesady, po co nam te picki? W tym momencie mamy tak zapchany roster nie, że nie starcza minut dla Murraya i Hernangomeza, a w obwodzie jest też Beasley z którym też jakieś nadzieje są wiązane chyba. Cały czas mamy dwa picki swój pick w pierwszej rundzie, będziemy mogli sobie pobrać co tam Juć wywącha. Jedyną wadą tego dealu jest, że trzeba będzie mu sypnąć kasą choć wg mnie najważniejsze było uzupełnienie dziury po Nurku (który obecnie jest tak żałosny, że jak odpali w PTB już teraz to się bardzo zdziwię) i powalczenie o PO. Nikt nie każe nam Masona przedłużać zobaczy się jak będzie grał z Jokiciem, może się uda, a jak nie to pójdzie sobie po sezonie i tyle. Naprawdę irytuje mnie już to jaką wartość wg niektórych przedstawiają late picki, bez jaj, błagam

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy eksplozji Jokicia i umieraniu Nurkicia trade był chyba koniecznością już teraz, ale możliwe ze długofalowo Portland dostało nie tylko lepszy draft, ale i gracza. Choć akurat ten Plumlee jest chyba najciekawszy z rodu i ma mizerny kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka, bardzo słaba ta wymiana dla Denver.

A ten pierwszorundowy pick Memphis, czyżby Juć nie miał na kogo go spożytkować?

Drugorundowych wyborów w tym sezonie Denver nie mają.

 

 

Cały czas mamy dwa picki w pierwszej rundzie, będziemy mogli sobie pobrać co tam Juć wywącha.

Myślałem, ze mieli dwa wybory: swój i memphis. Czyj jeszcze mają wybór?

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka, bardzo słaba ta wymiana dla Denver.

A ten pierwszorundowy pick Memphis, czyżby Juć nie miał na kogo go spożytkować?

Drugorundowych wyborów w tym sezonie Denver nie mają.

 

Myślałem, ze mieli dwa wybory: swój i memphis. Czyj jeszcze mają wybór?

 

sorry, pomyłek wystąpił, mamy tylko swój 1st ronder, ale serio jak myślisz kto będzie miał najwięcej roboty w poszukiwaniu prospecta z pickiem poza top12? myślę, że właśnie Juć

 

jak pisałem jesteśmy przeładowani i dwóch kolejnych bdb prospectów znowu bym na zajebało rotacje

 

szału generalnie nie ma, ale nie przesadzajmy, że to jest jakaś bardzo c***owa wymiana znowu

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem na gorąco i może coś jest w tym co piszecie, ale no nadal nie wydaje mi się to najlepszy deal, oddawać pick za pół roku Plumlee lub konieczność podpisania go za duży hajs. Jakoś przy Jokiciu na parkiecie go nie widzę, więc za dużo nie pogra, a mając dwa picki zawsze można przesunąć się w górę draftu za ich pomocą lub pokombinować inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

sorry, pomyłek wystąpił, mamy tylko swój 1st ronder, ale serio jak myślisz kto będzie miał najwięcej roboty w poszukiwaniu prospecta z pickiem poza top12? myślę, że właśnie Juć

Właśnie jestem nieco zaniepokojony i zdziwiony tą sytuacją.

Draft podobno jest wyrównany w tym roku i głęboki, ze zbliżonym potencjałem wielu graczy. Dlatego wydawało mi się logiczne, ze z tych picków wezmą jednego gracza ze stanów i jednego wybiorą z propozycji Jućia. A tymczasem sprzedali jeden z picków. Może nie skończyli handlować i  jeszcze pozyskają jakiś pick z drugiej rundy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi coś sensownego napisać. To znaczy pewnie może i bym chciał tylko mam w sobie 3/4 litra Balantyny. Niech ten mecz będzie nauczką dla wszystkich którzy kiedykolwiek wątpili w zasadność drogi, którą obrał menadżment Barył. Także i dla mnie.

 

Jokić Pan, Nelson Krół, Hernangomez Księżuncio

 

idę kimać

 

o ile usnę

 

całuski :*

 

PS. aha, dla niewtajemniczonych - wyrównaliśmy rekord trójek bez gallo, wilsona, dreda i arthura

 

dobranoc

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokic Pany. niszczyl dzisiaj te papierowe tygrysy.

szkoda tylko, zeby przyszly superstar byl tak brzydki. nic na to nie poradzisz, nowe zeby nie pomoga ani fryzura. 

idzie nowe, against modern wycipciane gwiazdki.

elwood napewno bedzie go propsowal, koszulki z jego podobizn'o, to bedzie cos fantastycznego i wiekszego od hip wassow z broda. 

za pozno na b. wagon -  ch, postoje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Kerr nie wpuścił starterów, gdy rezerwy odrobiły z -30 na -11, może byłby mecz. 

 

Jokic Jokiciem, ale tam trójki wpadały nawet Hernangomezowi, a Nelson miał ten jeden na 100 meczów, gdzie wygląda jak Curry (pod względem gry w ataku ofkorz).

 

Muszę przyznać, że jestem ignorantem w kwestii Nugets. Co to za zawodnik ten Hernangomez? Brat tej wielkiej nadziei nowojorskiej koszykówki?

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosowanie per36 dla graczy grających 12 minut w meczu to bezsens 

 

Dlaczego? To Ci powinno uświadomić, że to jest właśnie shooter za 3, bo gdy tylko gra, to rzuca. Więc nie rozumiem stwierdzenia "nawet Hernangomezowi", który w sumie głównie trójką na poziomie 45% sobie te małe minuty wygrywa póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.