Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o Smithcie?Jakie on ma tak na prawdę wady oprócz tej kontuzji i troche nieokrzesania boiskowego, ale to żadna wada dla rookiego?

Momentami to on wygląda jak prime Rose z lepszym rzutem i obroną, Lillard z lepszym atletyzmem i obroną, czy inny Baron Davis dlatego pytam o wady bo na pewno coś nie rzuciło mi się w oczy.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Smithcie?Jakie on ma tak na prawdę wady oprócz tej kontuzji i troche nieokrzesania boiskowego, ale to żadna wada dla rookiego?

 

Momentami to on wygląda jak prime Rose z lepszym rzutem i obroną, Lillard z lepszym atletyzmem i obroną, czy inny Baron Davis dlatego pytam o wady bo na pewno coś nie rzuciło mi się w oczy.

 

Smith kozak, jakby go wrzucić do zeszłorocznego draftu, to pewnie by poszedł z 2 pickiem. Do top 4 pewnie się nie przebije, ale Kings z 5 albo Magic z 6 mogą uderzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smith kozak, jakby go wrzucić do zeszłorocznego draftu, to pewnie by poszedł z 2 pickiem. Do top 4 pewnie się nie przebije, ale Kings z 5 albo Magic z 6 mogą uderzyć.

 

Generalnie Kings powinni w końcu dobrze trafić. Z #5 będą mieli prawdopodobnie do wyboru Foxa, Smitha, Monka i Isaaca. 

 

Z #10 trzeba będzie się bardziej nagimnastykować, ale kto wie, może wreszcie się uda skleić więcej niż 2-3 nie-wiadomo-jakich graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Smithcie?Jakie on ma tak na prawdę wady oprócz tej kontuzji i troche nieokrzesania boiskowego, ale to żadna wada dla rookiego?

 

Momentami to on wygląda jak prime Rose z lepszym rzutem i obroną, Lillard z lepszym atletyzmem i obroną, czy inny Baron Davis dlatego pytam o wady bo na pewno coś nie rzuciło mi się w oczy.

 

Mnie niepokoi, że ostatni miesiąc to pasmo porażek jego zespołu, a sam Smith miał w tym czasie więcej strat niż asyst.

 

Poza tym, kompletnie nie widzę tych porównań do atletów pokroju Walla, Westbrooka, czy wspomnianych przez Ciebie Rose'a z Davisem. Dla mnie zupełnie nie ten poziom pod względem szybkości i dynamiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Kings powinni w końcu dobrze trafić. Z #5 będą mieli prawdopodobnie do wyboru Foxa, Smitha, Monka i Isaaca.

 

Z #10 trzeba będzie się bardziej nagimnastykować, ale kto wie, może wreszcie się uda skleić więcej niż 2-3 nie-wiadomo-jakich graczy.

Fanem Monka osobiście nie jestem, ale ogólnie żeby nie trafić w top 7 quality grajka trzeba by się bardzo postarać, także prawda - nawet Kings powinni skorzystać.

Poza tym, kompletnie nie widzę tych porównań do atletów pokroju Walla, Westbrooka, czy wspomnianych przez Ciebie Rose'a z Davisem. Dla mnie zupełnie nie ten poziom pod względem szybkości i dynamiki.

Mnie przypomina Bledsoe. Do Walla to chyba glownie Fox jest porownywany.

Poza tym, kompletnie nie widzę tych porównań do atletów pokroju Walla, Westbrooka, czy wspomnianych przez Ciebie Rose'a z Davisem. Dla mnie zupełnie nie ten poziom pod względem szybkości i dynamiki.

Mnie przypomina Bledsoe. Do Walla to chyba glownie Fox jest porownywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers w loteriach mają wyjątkowego farta i niefarta.

Farta, bo jednak lądujemy w top3, co daje zdecydowanie największe pole manewru przy wyborach + szansę na jednak najlepszych prospectów, ale niefarta bo wtedy kiedy naprawdę potrzebowaliśmy #1 to nie udało się takiego picku ustrzelić, do tego Lakersi, którzy mieli się niby bić o PO (:D) kilka lat pod rząd bronią swojego picka. W tym roku mogli nam sprezentować naprawdę wypasiony wybór, a ostatecznie i tak wylądowali przed nami i będziemy wybierać z tego co oni zostawią. 

 

Oczywiście SWAP picków z Sacramento to totalny majstersztyk Hinkiego - podobnie jak unprotected pick 2019 - także beware - jeszcze będziemy się podniecać jego robotą - szczególnie że jakos nie chce mi się wierzyć, żeby w przyszłym roku Lakersi się bili o PO.... ale kto wie ;)

 

Kogo mamy na tapecie? Josha Jacksona, albo Lonzo Balla - pierwszy fajny, ale przy Sariciu i Simmonsie stworzy nam zaraz logjam na skrzydle. Nie podaje tak jak Simmons, ale lepiej broni i jest ogolnie bardziej all-around + nie ma historii kontuzji. Także fit-wise kupsztal

 

Monk to mimo wszystko papiery na 6th mana / Jamala Crawforda niż Klaya - sufit ma dużo niżej niż JJ, czy Ball. Ball średnio pasi do Simmonsa, ale poki co przynajmniej dobrze rzuca - nie sądzę, żeby LAL go odpuścili.

 

Fox nie ma rzutu także ni w c*** nie pasuje do Simmonsa ani Embiida potencjałem też jest pod JJ .

 

Jayson Tatum to gość o którym długie lata marzyłem w Philly - GTG, ale potrzebuje raczej gały podobnie jak Ben czy Biid, do tego średniawo z rzutem szczególnie z daleka. Podoba mi się Isaac , ale c*** wie gdzie jest jego sufit. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - ale głównym playmakerem można za to nazwać Jamesa w Cavs - i to przez te umiejętności poszedł simmons z jedynką

Pozycji LBJ nie kwestionuję... A Simmons poszedł z 1 pickiem bo był (mam nadzieję, że nadal będzie) atletycznym fenomenem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycji LBJ nie kwestionuję... A Simmons poszedł z 1 pickiem bo był (mam nadzieję, że nadal będzie) atletycznym fenomenem

 

Bo był atletycznym fenomenem? Takich to co roku jest kilku.. Ale w jego przypadku doszedł też niesamowite skillsy jak na wzrost, posturę oraz pozycję gry, czyli to PF/SF, który ma przegląd pola i kontrolę nad tempem gry na poziomie powyżej przeciętnego PG. Dodatkowo siła fizyczna i dynamika pozwala kończyć mu z dużą łatwością pod koszem, a i w obronie nie jest słaby. Znajdź PF z takim przyspieszeniem i łatwością wchodzenia pod kosz, a jednocześnie genialnego podającego i solidnego obrońcę... Mało takich w lidze, a on wchodzi już z hype'm na starcie. Nie twierdzę, że spełni wszystkie oczekiwania, ale jeżeli większość z tego, co ma być wypali to osiągnie poziom obecnego Greka, który już jest blisko superstara. Dlatego poszedł z #1. Gdyby nie podanie, playmaking, dobre wejścia pod kosz czy solidne wykończenie to by ze swoim atletyzmem tylko poszedł z 10 picków niżej jako kompletnie surowy i do kompletnej obróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo był atletycznym fenomenem? Takich to co roku jest kilku.. Ale w jego przypadku doszedł też niesamowite skillsy jak na wzrost, posturę oraz pozycję gry, czyli to PF/SF, który ma przegląd pola i kontrolę nad tempem gry na poziomie powyżej przeciętnego PG. Dodatkowo siła fizyczna i dynamika pozwala kończyć mu z dużą łatwością pod koszem, a i w obronie nie jest słaby. Znajdź PF z takim przyspieszeniem i łatwością wchodzenia pod kosz, a jednocześnie genialnego podającego i solidnego obrońcę... Mało takich w lidze, a on wchodzi już z hype'm na starcie. Nie twierdzę, że spełni wszystkie oczekiwania, ale jeżeli większość z tego, co ma być wypali to osiągnie poziom obecnego Greka, który już jest blisko superstara. Dlatego poszedł z #1. Gdyby nie podanie, playmaking, dobre wejścia pod kosz czy solidne wykończenie to by ze swoim atletyzmem tylko poszedł z 10 picków niżej jako kompletnie surowy i do kompletnej obróbki.

Wcale nie mówię, że brak mu wymienionych przez Ciebie umiejętności, ale będę się trzymał zdania, że nawet świetnie kozłujący i mający doskonały przegląd pola 7-footer będzie miał inne zadania, niż rozgrywanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?????????

Bez tego swapu Sixers wybierali by nie z #3 numerem tylko z #5. To  dla Ciebie jest nic?

My bad zwracam honor - zagapiłem się więc usuwam ten post

No to jednak Kings są bardziej kretyńscy niż myślałem --- oddali 3 wybór draftu za posiadanie na rok Rondo do tego Stauskasa i Bóg wie co za 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą sporo w tegorocznym drafcie ciekawych PF, którzy w innych latach poszliby pewnie znacznie wyżej... Pomijając Isaaca są jeszcze Leaf, Bell, John Collins, Rabb, Wilson, Kuzma, Gilles, Swanigan, Motley, Lydon, Anunoby, Ojeleje i Markkanen... Będzie z czego wybierać

Edytowane przez edi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, Smith strasznie przypomina Bledsoe, ale chyba upside większy. INJ nawet trochę hamujące karierę jak u Bledsoe, oby mu nie przeszkodziły.

 

 

Smith ma obok Fultza i Issaca chyba najwyższy upside w tym drafcie. Bledsoe to moim zdaniem jego expected outcome, ale sufit to ja bym powiedział bardziej Rose sprzed kontuzji tyle że z lepszym rzutem. Serio gościu to jest dynamit, może nie level Westbrooka ale stopień niżej. Dziwi mnie że jest w mockach za Tatumem, dla mnie powinien być top5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.