Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

A to takie dziwne? Fox, Ball, Fultz, Smith - Boston ma Thomasa i Smarta, Tatum, Jackson - Boston ma Crowdera i Browna. Brak gwarancji minut i tego, czy czasem ktoś Cię nie przehandluje, no taka sobie opcja dla prospekta, a tym bardziej dla menadżera.

 

Sam o tym pisałem, a nikt z w/w nie jest moim klientem, czy jestem debilem - no nie wiem.

 

Jaylen Brown mimo że w tym roku nie miałby szansy na top8 draftu, nie narzekał na minuty w Celtics. Nie widzę powodów do zmartwień przed minutami dla topowego prospecta. Chyba wszyscy jasno widzimy, że z tym składem nawet jak Lebron zejdzie ze sceny to Boston nie ma szans na realną walkę o mistrzostwo?

 

Ainge będzie knuł, kombinował i czekał na szansę, gdzie czasem nawet będzie skłonny zapłacić sowitą cenę. Nie martwię się tym, że po porażce z Cavs pomyśli - "no to dodajemy prospecta i lecimy jak rok temu".

 

Lubię Smarta, ale myślę, że ostatnim zmartwieniem przy potencjalnym pozyskaniu Fultza powinno być co tu zrobić z Marcusem.

 

Także jeżeli jesteś menadżerem topowego prospecta to raczej nie boisz się Bostonu, bo wiesz, że Twój klient w perspektywie czasu będzie w świetnym otoczeniu walczył o najwyższe cele. No chyba, że jak napisałeś martwicie się o to, że pójdzie trade. Z takim podejściem faktycznie nie ma po co wbijać to Beantown. Ainge przykłada wielką uwagę do wolicjonalnych atrybutów koszykarzy koniczynek, więc nie sądzę żeby ściągał jakiegoś boidupę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Boston Celtics

 

2. Los Angeles Lakers

 

3. Philadelphia 76ers

 

4. Phoenix Suns

 

5. Sacramento Kings

 

6. Orlando Magic

 

7. Minnesota Timberwolves

 

8. New York Knicks

 

9. Dallas Mavericks

 

10. Sacramento Kings

 

Jaram się jak cholera,ale i w Sacto pewnie nie mają powodów do zmartwień po tym losowaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba czekać na rozwój sytuacji i na Draft. Można spać spokojnie i liczyć, że Lakers tego nie spierdzielą...

 

Najważniejsze, że utrzymaliśmy pick i to wyższy niż "zakładała statystyka". Wybór D'Angelo i Ingrama był dla mnie jak najbardziej na plus. Kto teraz? :) Zobaczymy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to ciśnienie na Balla w Lakers się zrealizuje

 

No Lakers ma duże szczęście w tych loteriach --- udaje im się bronić ten wybór przez cały czas kosztem biednych Phoenix

 

A Magic to pechowcy --- w sumie dostaną tylko dwie drugie rundy

 

No nic na razie są o wiele ważniejsze rzeczy niż czytanie codziennie o Ballu w Lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loteria draftu prawdopodobnie dała odpowiedź na pytanie, kto pójdzie w TOP 3 . Z jedynką prawdopodobnie Fultz do Bostonu, z dwójką prawdopodobnie Ball do Lakers i z trójką prawdopodobnie Josh Jackson do 76ers, chyba, że zaszaleją z Foxem, ale nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.