Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli typujesz w tym momencie jakieś 35 zwycięstw Lakers za rok na zachodzie?

Myślę, że Russell nie będzie gorszy, Ingram powinien się rozwinąć, nie będzie już po co tankować i Lakers spokojnie wyciągną 5-10 wygranych więcej niż w zeszłym sezonie, wybierając w tym drafcie Balla ( bo poziom miejsc 7-12 w tym sezonie to przedział 31-37 wygranych), więc chyba powinno być bliżej 35 niż 30 wygranych. 

 

Oczywiście, bardzo możliwe, że tego nie sprawdzimy jeżeli dwójkę będą wymieniać po George'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja się zacząłem już jarać draftem :grin: Strasznie bym chciał Ball'a do 76ers, może jakiś trejdzik z Bostonem? Ciekawe co planuje Ainge.. ale imo Fultz/Ball/Jackson to o wiele lepsza opcja niż płacenie po 40mln$ dla Haywarda, nie mówiąc o rocznym wypożyczeniu PG13.. Boje się, że najlepsza opcja (Fultz) może nie być brana pod uwagę z powodu IT, bo nie sądzę, żeby po takich przejściach w lidze Thomas był chętny mentorować młodemu, który go zastąpi po roku..

 

wezma Fultza i tyle, to jest podobno (pisze podobno bo ja sam NCAA ogladam baaaardzo malo, troche West Virginii tylko i potem top4 jednym okiem w turnieju) clear no 1 talent w drafcie ktory ma byc mega mocny, chociaz to juz smiesznie brzmi bo co 3 lata slychac ze to ma byc mega mocny draft, ale no ten juz podobno wyjatkowo, wiec zobaczymy... w kazdym razie kiedy masz do wyboru nr1 talent mega mocnego draftu to po prostu to robisz bo to moze byc przepasc potem jak miedzy KATem a Okaforem i Russellem.

Bierzesz a potem sie martwisz tym co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezma Fultza i tyle, to jest podobno (pisze podobno bo ja sam NCAA ogladam baaaardzo malo, troche West Virginii tylko i potem top4 jednym okiem w turnieju) clear no 1 talent w drafcie ktory ma byc mega mocny, chociaz to juz smiesznie brzmi bo co 3 lata slychac ze to ma byc mega mocny draft, ale no ten juz podobno wyjatkowo, wiec zobaczymy... w kazdym razie kiedy masz do wyboru nr1 talent mega mocnego draftu to po prostu to robisz bo to moze byc przepasc potem jak miedzy KATem a Okaforem i Russellem.

Bierzesz a potem sie martwisz tym co dalej

Nie tak dawno miała miejsce wymiana pierwszego picku w drafcie ( nawet dwóch hahaha ) za TOP 20 gracza ligi, więc Celtics mogą zrobić podobnie, jak Cavs i wzmocnić to co już mają, skoro to co mają to poziom finału konferencji. Thomas, czy Horford nie gwarantują walki o mistrza, kiedy Fultz będzie się do takiej nadawał, więc jeżeli Celtics chcą być mocni przez wiele lat, niech trzymają Fultza, ale jeżeli chcą powalczyć o mistrza to powinni go wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co oni maja go wymieniac jak maja cap na max playera? mozna i otrzymac wzmocnienie w postaci allstara podpisujac go i zostawic Fultza, ktory bedzie ubezpieczeniem na przyszlosc

 

Ale jakiego max playera oni mogą w tej chwili podpisać, jeżeli będą chcieli i kto jest dostępny na rynku? Nawet nie wiadomo, czy uda się przekonać Haywarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakiego max playera oni mogą w tej chwili podpisać, jeżeli będą chcieli i kto jest dostępny na rynku? Nawet nie wiadomo, czy uda się przekonać Haywarda.

uda. jak masz do wyboru zespół z tradycjami, potencjałem i z dużego miasta albo średniaka z zadupia to kogo wybierzesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezma Fultza i tyle, to jest podobno (pisze podobno bo ja sam NCAA ogladam baaaardzo malo, troche West Virginii tylko i potem top4 jednym okiem w turnieju) clear no 1 talent w drafcie ktory ma byc mega mocny, chociaz to juz smiesznie brzmi bo co 3 lata slychac ze to ma byc mega mocny draft, ale no ten juz podobno wyjatkowo, wiec zobaczymy... w kazdym razie kiedy masz do wyboru nr1 talent mega mocnego draftu to po prostu to robisz bo to moze byc przepasc potem jak miedzy KATem a Okaforem i Russellem.

Bierzesz a potem sie martwisz tym co dalej

 

Ja się zgadzam z wyborem Fultza, tylko się martwię o dynamikę IT - Fultz. Z bliskich Bostonowi źródeł słychać, że Ainge dużo bardziej celuje w 5-10 letnie dominowanie, niż walkę o mistrzostwo w erze LBJ i GSW. 

 

Nie tak dawno miała miejsce wymiana pierwszego picku w drafcie ( nawet dwóch hahaha ) za TOP 20 gracza ligi, więc Celtics mogą zrobić podobnie, jak Cavs i wzmocnić to co już mają, skoro to co mają to poziom finału konferencji. Thomas, czy Horford nie gwarantują walki o mistrza, kiedy Fultz będzie się do takiej nadawał, więc jeżeli Celtics chcą być mocni przez wiele lat, niech trzymają Fultza, ale jeżeli chcą powalczyć o mistrza to powinni go wymienić.

 

Jest jedna zasadnicza różnica :) C's mają Thomasa, którego nie wiadomo czy zatrzymają na maksymalnej umowie, czy nie, do tego 30letniego Horforda i kilku dobrych role players. Cavs mieli LeBrona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ogolnie wiele fanow Bostonu i tak nie chce IT za maxa, taka prawda, to jest fajna historia i fajne do ogladania, ale czy ktos chcialby mu placic 150-200 mln za 5 lat? no raczej nie bardzo, a "najlepsze" dla Bostonu jest fakt, ze Ainge nie ma żadnych skrupułów, wiec wydaje mi sie ze on nie bedzie mial problemu z tym zeby IT po prostu sobie odpucic, a nawet w glowie pewnie kombinuje jak tu jakies assety za niego zgarnac juz teraz i tyle

 

fani na poczatku bedą źli, ale za rok juz nic nie beda pamietac, zwlaszcza jesli Fultz okaze sie byc talentem, na jakiego jest kreowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ogolnie wiele fanow Bostonu i tak nie chce IT za maxa, taka prawda, to jest fajna historia i fajne do ogladania, ale czy ktos chcialby mu placic 150-200 mln za 5 lat? no raczej nie bardzo, a "najlepsze" dla Bostonu jest fakt, ze Ainge nie ma żadnych skrupułów, wiec wydaje mi sie ze on nie bedzie mial problemu z tym zeby IT po prostu sobie odpucic, a nawet w glowie pewnie kombinuje jak tu jakies assety za niego zgarnac juz teraz i tyle

 

fani na poczatku bedą źli, ale za rok juz nic nie beda pamietac, zwlaszcza jesli Fultz okaze sie byc talentem, na jakiego jest kreowany

 

Zgadzam się co do Ainge'a :) 

 

Ogólnie to osobiście będę żałował odejścia IT.. fenomenalnie sie chłopaka ogląda, ze swoją mentalnością jest Celtem z krwi i kości. Eh, gdyby go tak przekonać na podpisanie 2-letniego maksa..

 

Pomarzyć zawsze można, ale wiadomo, że nie ma szansy na coś takiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jest taki, ze on zawsze gral na znizkach, podobnie jak np Millsap, ktory jest po obu stronach parkietu bardzo przydatny i jest mega wazny o czym sie przekonala Atlanta, jak pauzowal i przegrywali wszystko bez niego (6 na pewno, ale moze nawet 8 spotkan z rzedu to bylo)

 

Millsap to oddzielny temat i zupelnie inny i typ gracza i hype'u w lidze, o IT jest 10 razy glosniej.

W kazdym razie... wracam do mysli - IT gral zawsze na znizkach i po takim sezonie gdzie rzuca 30 pts i "prowadzi Boston do 1 seedu" to chyba chcialby w koncu byc doceniony tez umowa i pod wzgledem $ i pod wzgledem bezpieczenstwa czyli 5 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 lat ale za 15000000 a nie 25000000. Nie jest wart tyle sportowo ale należy nu się jak psu micha. DA jest wyrachowany ale dobre rozwiązanie sprawy IT daje innym wyraźny sygnał "staraj się a my docenimy twój wysiłek"

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat loterii nie będę się wypowiadał. Najgorsze że Warriors nie mają ani jednego wyboru w żadnej rundzie. Kilka kontraktów się kończy i ktoś za psie pieniądze by się nadał żeby nie łatać weteranami.

 

Z graczy najbardziej intryguje mnie Markkanen. Może trafi do Dallas jako następca Dirka? Ma papiery na kogoś dobrego skoro w takim drafcie jest ustawiany tak wysoko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics mogą wytrejdować  tłusty kontrakt Horforda, by zrobić więcej miejsca na kontrakty.

To info czy propozycja od ciebie?

 

Jeśli to drugie, to głupi pomysł. Al pokazuje w PO, że jest wartościowy. Spuszczając go musieliby szukać kogoś pod kosz w zamian, na poziomie, a o to może być trudno. Lepiej poszukać mu wsparcia w typie jakiegoś R.Lopeza, niż oddawać i mieć jeszcze większą dziurę pod koszem. Kasa to nie problem. 

 

I kogo podpisać, gdy już zrobiliby miejsce na kontrakty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Boston   - Fultzl

2. Lakers   - Ball

3. 76ers    - Smith

4. Phoenix  - Jackson

5. Kings    - Tatuum

6. Orlando  - Isaac

7. Minnesota- Markannen

8. New York - Fox

9. Dallas   - Ntilikina

10. Kings   - TJ Leaf

11. Hornets - Z.Collins

12. Detroit - Monk

13. Denver  - Allen

14. Miami   - Kuzma

15. Portland- Patton

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To info czy propozycja od ciebie?

 

Jeśli to drugie, to głupi pomysł. Al pokazuje w PO, że jest wartościowy. Spuszczając go musieliby szukać kogoś pod kosz w zamian, na poziomie, a o to może być trudno. Lepiej poszukać mu wsparcia w typie jakiegoś R.Lopeza, niż oddawać i mieć jeszcze większą dziurę pod koszem. Kasa to nie problem. 

 

I kogo podpisać, gdy już zrobiliby miejsce na kontrakty? 

To moja propozycja, ale, że nie wyraziłem się wystarczająco jasno, więc napiszę jak ja bym to zrobił. Brałbym pod uwagę dwie opcje:

1) Handel Thomasem. Teraz jest najlepszy moment, by handlować rozgrywającym Celtics. Można dostać za niego naprawdę super pakiet w postaci picków i jakiegoś dobrego gracza. Ogrywać Fulztla, za rok dodać Bambę/Aytona.

2)Thomas zostaje. Za rok przehandlować Horforda i podpisać maxa z Thomasem. A wybranego poprzez draft Fultzla oddać teraz za jakiś miły pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.