Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

Ułożyło się to na tyle ciekawie, że jest spora szansa, że te "przebrzydłe tankery" (jak rozumiem Phoenix) i tak dostaną to po co najprawdopodobniej tankowali (Jackson). Naprawdę intrygujące co zrobią Lakers i Philadelphia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam nie było jeszcze jakiegoś wyboru pierwszorundowego Bodajże Cavs?

In addition to the savings, the Bulls got a future first-round draft pick owed to the Cavs by the Sacramento Kings from a 2011 trade for J.J. Hickson. The Bulls will get the Kings' pick if it falls outside the top 12 in 2014 or outside the top 10 picks in 2015, 2016 or 2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoenix przegrane podwójnie

 

bo dziś stracili TOP3 wybór i za rok będą patrzyli jak 76ers bierze kogoś z wyboru LAkers w TOP 3

 

Ciekawostka jest taka że podobno liga sonduje handel po Russella

 

Boston bierze Fultza nie widze nawet innej opcji... Mogą jedynie majac już go w ręku handlować prawem do nr 1

 

Ciekawie będzie od nr 5 do 10

Gdzie Isaac, gdzie Smith pójdzie,,,,,

 

76 ers może zrobić jakiś numer bo ich wybór znów będzie kluczowy i znów mogą tym nr 3 skopać sobie roster albo odwrotnie wzmocnić go jak nigdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Lakers nie wypadną z TOP3 było więcej niż oczywiste ;) Za to Orlando, które najbardziej ze wszystkich potrzebuje star-power dopiero 6. Biednemu zawsze wiatr w oczy.

 

Ciekawe czy Boston po prostu weźmie Fultza i postara się to jakoś ułożyć czy poszuka trade po Butlera/Georga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoenix przegrane podwójnie

 

bo dziś stracili TOP3 wybór i za rok będą patrzyli jak 76ers bierze kogoś z wyboru LAkers w TOP 3

 

Przecież nie ma zbyt dużych szans, żeby wybór Lakers był w TOP 3 w przyszłym sezonie. To będą prawdopodobnie miejsca 7-12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie będzie od nr 5 do 10

Gdzie Isaac, gdzie Smith pójdzie,,,,,

 

Magic/Knicks Smitha, jeśli nie pójdzie wyżej.

Na Isaaca mogliby się Kings z #5 skusić.

Przecież nie ma zbyt dużych szans, żeby wybór Lakers był w TOP 3 w przyszłym sezonie. To będą prawdopodobnie miejsca 7-12.

 

To post z maja 2017, 2016, czy 2015? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17, rok i dwa lata temu typowałem Lakers do TOP 3 draftu, za co od niektórych fanów Lakers nieźle tu obrywałem :nevreness:

 

Pewniakiem do top3 wg mnie Lakers nie są, ale sporo drużyn powinno zaliczyć podobny skok jakościowy, co Lakers - Pels, Nuggets, Sota, Suns. Ewidentnie gorsi na zachodzie będą pewnie Kings. Dallas to w sumie jak zawsze spora niewiadoma.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja się zacząłem już jarać draftem :D Strasznie bym chciał Ball'a do 76ers, może jakiś trejdzik z Bostonem? Ciekawe co planuje Ainge.. ale imo Fultz/Ball/Jackson to o wiele lepsza opcja niż płacenie po 40mln$ dla Haywarda, nie mówiąc o rocznym wypożyczeniu PG13.. Boje się, że najlepsza opcja (Fultz) może nie być brana pod uwagę z powodu IT, bo nie sądzę, żeby po takich przejściach w lidze Thomas był chętny mentorować młodemu, który go zastąpi po roku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.