Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

Przykro o tym pisać,ale na moje oko Przemek wczorajszym występem przekreślił swoje marzenia.,Zresztą nie jest to tylko moje zdanie.,Wielu ekspertów podkreślało ,że największym faktorem porażki Zags był "Big Man Karnowski" ,a szczególnie jego skuteczność 1-8  w rzutach z najbliższego dystansu., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak będą te 2-way kontrakty to Karnowski ma szanse. Wezmą go gdzieś i trochę pobiega i zbije te 300 funtów do jakieś bardziej akceptowalnej wagi i może zobaczymy go na parkietach NBA.

Big Country w czasach świetności podkoszowych był za chudy w uszach (+ lubił świnki). Karno w NBDL najwyżej będzie się łapał na plakaty Derricków Jonesów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na daleki nr w 2. rundzie spokojnie ma szanse,przeca nie wszyscy szukaja w drafcie 'talentu'. mieso armatnie tez jest w cenie ;)...

Przykłady?

 

Co do Nuggets to nie ma większych szans, Denver potrzebują klasowego zmiennika na tu i teraz a nie surowego prospecta bez żadnych większych skillsów. Zwłaszcza, że projekt pod tytułem Śliwka z perspektywy czasu nie wypalił i Nuggets go raczej nie przedłużą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big Country w czasach świetności podkoszowych był za chudy w uszach (+ lubił świnki). Karno w NBDL najwyżej będzie się łapał na plakaty Derricków Jonesów

 

Wydaje mi się, że od czasów Reevesa wybrano trochę wysokich białasów (choć większość z nich była raczej chuda). A jak popatrzysz na tablice Orlando na której Parson funkcjonuje jako cel wymiany to uważam, że w NBA wszystko jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z naprawde dalekimi numerami lecą albo jakieś chinczyki bo moze sie sprzeda jakieś koszulki, albo ludzi z problemami bo moze sie uda zrobić steala. Przemek to taki center bez rzutu, nie stawia zasłon, gra jak z lat 70. No i jest stary jak na rookie bez doświadczenia z Europy. A Europie pewnie to przejdzie, tam też można robić kariere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że od czasów Reevesa wybrano trochę wysokich białasów (choć większość z nich była raczej chuda). A jak popatrzysz na tablice Orlando na której Parson funkcjonuje jako cel wymiany to uważam, że w NBA wszystko jest możliwe.

Gruby białas klejący się pomalowanego, odstający szybkościowo od standardów ligi, szpetny wyraz twarzy - wypisz wymaluj klon Reevesa w ciele Karnovsa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak, będzie drugi Polak na parkietach NBA? :smile: Moim zdaniem ma szansę w drugiej rundzie.

Większe szanse to chyba miał nawet Ponitka. W tej chwili Karnowski ma takie same szanse na wybór, jak jego broda https://twitter.com/KarnowskisBeard czyli żadne. A szkoda, bo po pierwszym i drugim roku z tego co pamiętam, szanse na drugą rundę były. W tej chwili Karnowski jest ponad 5 kilo cięższy od najcięższego zawodnika w lidze ( Marjanovića ). Gdyby pominąć 2 minuty w NBA zagrane przez Bhullara, to ostatnim tak ciężkim zawodnikiem w lidze był Shaq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większe szanse to chyba miał nawet Ponitka. W tej chwili Karnowski ma takie same szanse na wybór, jak jego broda https://twitter.com/KarnowskisBeard czyli żadne. A szkoda, bo po pierwszym i drugim roku z tego co pamiętam, szanse na drugą rundę były. W tej chwili Karnowski jest ponad 5 kilo cięższy od najcięższego zawodnika w lidze ( Marjanovića ). Gdyby pominąć 2 minuty w NBA zagrane przez Bhullara, to ostatnim tak ciężkim zawodnikiem w lidze był Shaq.

Ponitka nie miał najmniejszych szans na wybór. Tylko jego agent (nie wiem czy dalej nim jest) puścił plotkę do kilku polskich dziennikarzyn o zaiteresowaniu Detroit. A tak nawet na ligę letnią nie chciał jechać, bo nikt mu nie chciał dać tam minut. W sumie rok później nic się nie zmieniło. Także mniejszych (niż 0) szans Przemo nie ma.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie ktoś uważa, że Przemek ma szanse na angaż w NBA? No ok, na zasadzie Czarka Trybańskiego może ma, czyli jak znajdzie dobrego agenta, który go gdzieś ulokuje ... ale c'mon co ma Przemek do zaoferowania oprócz size'u, to już chyba Piotr Szybilski w tych lepszych "chudych" latach miał lepszą motorykę. Mnóstwo pracy nad ciałem przed nim, bo i w Europie przepadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponitka nie miał najmniejszych szans na wybór. Tylko jego agent (nie wiem czy dalej nim jest) puścił plotkę do kilku polskich dziennikarzyn o zaiteresowaniu Detroit. A tak nawet na ligę letnią nie chciał jechać, bo nikt mu nie chciał dać tam minut. W sumie rok później nic się nie zmieniło. Także mniejszych (niż 0) szans Przemo nie ma.

Oczywiście szanse Ponitki, przynajmniej wtedy kiedy zgłosił się do draftu, były bardzo niewielkie, ale pamiętam, że w jakimś mocku w maju widziałem go na 59 miejscu. Karnowskiego w żadnym mocku nie widziałem od dwóch lat i pewnie już nie zobaczę.

 

Szkoda, że "chłopcom Szambelana" nie udało się dostać do NBA. A jeszcze w 2011 polscy juniorzy we Wrocławiu klepali na juniorskim Euro Niemców ze Schroderem i Zipserem w składzie.

 

W 2010 w pierwszej piątce mistrzostw świata byli Karnowski z Ponitką obok Bradleya Beala i mistrza NBA McAdoo :nevreness:

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.