Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

A tak z ciekawości co sądzicie o Swaniganie z Purdue?

Bo widzę że go wymieniają jako kandydata do Gracza Roku , do tego przymierzają go w dużej ilości mocków do Jazz i ciekawi mnie jakie sa jego wady bo rzadko oglądałem Purdue

 

I ciekawi mnie czemu tak nisko wyceniany jest  Dillon Brooks. Bo w Oregonie gra naprawdę świetny kosz na pewno nie jest spektakularny ale w meczu z UCLA moim zdaniem był lepszy niż Lonzo Ball

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swanigan do Jazz przy Gobercie, Favorsie, Lylesie, Diawie, to chyba już trochę za gęsto się robi tych specjalistów od podkoszowej walki, zbiórek itp. za słabość uchodził jego rzut, ale patrząc na to co robił w tym sezonie nie wygląda to najgorzej. imho bardzo ciekawy gracz, ale czy do Jazz? tak jak napisałem wyżej , mam wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swanigan do Jazz przy Gobercie, Favorsie, Lylesie, Diawie, to chyba już trochę za gęsto się robi tych specjalistów od podkoszowej walki, zbiórek itp. za słabość uchodził jego rzut, ale patrząc na to co robił w tym sezonie nie wygląda to najgorzej. imho bardzo ciekawy gracz, ale czy do Jazz? tak jak napisałem wyżej , mam wątpliwości

Niestety ale Favors moim zdaniem będzie handlowany za guarda albo pg typu Rubio za Favorsa. Diaw się kończy i brakuje często zmiennika

Obejrzałem sobie dziś go z Kansas

Hmm intrygujący gość tylko chyba za niski by grać jak Favors na centrze. Obrona fajna , ma świetne długie łapy, niezły rzut no ale Kansas to była miazga to co oni dziś zrobili to ja nie mam pytań

 

Jak nie wygrają mistrzostwa to będzie dla mnie sensacja - nikt nie ma w tej chwili nawet cienia szans z nimi. I każdy kto bierze Balla ponad Jacksonem przegra draft. Takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karnowski z Gonzaga w Elite Eight. Zagrają teraz z uczelnią Xavier która też jest niespodzianką. Czyli dość duża szans na TOP4.

 

A mnie interesuje czy Karnowski ma jakąkolwiek szansę wskoczyć do mocków i załapać się na drugą rundę draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karnowski z Gonzaga w Elite Eight. Zagrają teraz z uczelnią Xavier która też jest niespodzianką.

 

Też tzn? Gonzaga mimo wszystko była 1 seedem, więc chyba ciężko nazwać niespodzianką ich awans do EE.

 

 

A mnie interesuje czy Karnowski ma jakąkolwiek szansę wskoczyć do mocków i załapać się na drugą rundę draftu.

 

Myślę, że nie ma, ale będę trzymał kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karnowski z Gonzaga w Elite Eight. Zagrają teraz z uczelnią Xavier która też jest niespodzianką. Czyli dość duża szans na TOP4.

 

A mnie interesuje czy Karnowski ma jakąkolwiek szansę wskoczyć do mocków i załapać się na drugą rundę draftu.

Na chłopski rozum Przemo nie ma szans. Tylko, że druga runda jest bardzo ale to bardzo specyficzna i jeśli kilka okoliczności zebrało by się razem do kupy to może się załapie. W sumie jak Kyle Wiltjer rok temu załapał się do nba to i Przemek może. Sukces Zags może mu w tym pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo to jest masakryczny ,,kloc" i wątpię, aby w dzisiejszych czasach go ktoś wziął do siebie, no ale może może ktoś w końcówce drugiej rundy się skusi. Gonzaga powinna być w FF, co będzie nie lada sukcesem dla tej ekipy. Większych szans w starciu z rywalem z trójki Wisconsin/Florida/Baylor jakoś nie daje, ale ewentualny finał mógłby ten hajp na niego lekko nakręcić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chłopski rozum Przemo nie ma szans. Tylko, że druga runda jest bardzo ale to bardzo specyficzna i jeśli kilka okoliczności zebrało by się razem do kupy to może się załapie. W sumie jak Kyle Wiltjer rok temu załapał się do nba to i Przemek może. Sukces Zags może mu w tym pomóc

Ale Przemo już jest za długo w NCAA i nigdy poza pierwszym rokiem nie był wymieniany w drafcie . Jest zbyt wolny na NCAA a co dopiero mówić na NBA. Niestety nie rozwinął w sobie praktycznei żadnej pożytecznej umiejętności i rezerwowy center Gonzagi wygląda o wiele lepiej

Przemo został dokładnie zanalizowany i nawet jeśli ktoś wyda na niego wybór drugorundowy np 76ers nr 60 to i tak jest mało pradopodobne by wybiegł na parkiet. Tibo Pleiss który był od niego mobilniejszy nie przebił się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Przemo już jest za długo w NCAA i nigdy poza pierwszym rokiem nie był wymieniany w drafcie . Jest zbyt wolny na NCAA a co dopiero mówić na NBA. Niestety nie rozwinął w sobie praktycznei żadnej pożytecznej umiejętności i rezerwowy center Gonzagi wygląda o wiele lepiej

Przemo został dokładnie zanalizowany i nawet jeśli ktoś wyda na niego wybór drugorundowy np 76ers nr 60 to i tak jest mało pradopodobne by wybiegł na parkiet. Tibo Pleiss który był od niego mobilniejszy nie przebił się .

Ale ja się zgadzam. Po prostu nie takie kołki dostawali swoje szanse w lidze. W przypadku Przemka po prostu bedę mu kibicował. Nie jest to w końcu sytuacja częsta kiedy koleś z którym grałeś w reprezentacji gimnazjum idzie do draftu NBA. Dlatego czasem może jestem zbytnim optymistą ;) Musicie mi wybaczyć. Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się zgadzam. Po prostu nie takie kołki dostawali swoje szanse w lidze. W przypadku Przemka po prostu bedę mu kibicował. Nie jest to w końcu sytuacja częsta kiedy koleś z którym grałeś w reprezentacji gimnazjum idzie do draftu NBA. Dlatego czasem może jestem zbytnim optymistą ;) Musicie mi wybaczyć.

Grałeś z Przemkiem w jednej ekipie gimnazjalnej ?? No to chyba mamy wspólnych znajomych

 

Wybaczamy - optymizm jest cechą fanów - inaczej kibicowanie nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś z Przemkiem w jednej ekipie gimnazjalnej ?? No to chyba mamy wspólnych znajomych

 

Wybaczamy - optymizm jest cechą fanów - inaczej kibicowanie nie ma sensu

p.Bonifacy jako trener był wymagający. ;)

 

W czasie gimnazjum (24 w Toruniu) mocno urosłem i bylem jednym z wyższych ludzi w moim roczniku, więc byłem w tej reprezentacji (bo grałem w meczach, z racji marnych umiejętności niewiele). Dużo się wtedy nauczyłem o koszu. Ale nie utrzymuję prawie z nikim kontaktu z tamtych czasów. Jakoś się rozmyło. A Przemek był zawsze mega pozytywnym gościem i też dlatego mu kibicuję.

 

Jeszcze co do Draftu i Przemka. On po 1 i 2 roku miał podobne szanse w mockach. Po 2 roku z tego co słyszałem mocno myślał nad zgłoszeniem do Draftu ale jednak zdecydował, że przy (teoretycznie) mocnej klasie draftu lepiej zostać w NCAA. Potem przez brak progresu zjazd. Kontuzja pleców niestety też nie poprawiła jego sytuacji. Ale ja jestem dobrej myśli.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.