Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

ale po co? Suns na jakieś 70% będą w top4, po co im kisić EB, lepiej niech oddadzą póki ma niezłą wartość

 

PS. jak to jest Bledsoe ma tą kontuzje kolana czy usadzili go jak Tysona, bo mam sprzeczne info?

Oficjalnie jest, że kontuzja ale jeździł z drużyną na mecze i brał udział w rozgrzewkach, dlatego też można podejrzewać że po prostu usadzili go jak Tysona.

Edytowane przez Sylvinho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że 1 numer draftu idzie do Phoenix. I pewnie tak będzie ;). Dwójka LAL. Dopiero boston dostaje 4.

 

Kogo Suns mogą wybrać z tym numerem? Bo chyba nie obwód...

Booker od stycznia robi 25ppg na 55%ts (co swoją droga nawet w słabym teamie jak Phoenix jest jednak imponujące), więc jak w Arizonie ufają tym cyfrom, to właściwie każdy pick w top4 ich satysfakcjonuje.

 

Tzn. - o ile Lakers modlą się o utrzymanie picku, Sixers modlą się o pick Lakers, Celtics zastanawiają się, gdzie znajdą te 25 minut w lineupie na prospekta, którego wezmą - to Suns są w komfortowej sytuacji przed loterią, że Fultz/Ball/Jackson/Tatum mniej lub bardziej, ale pasują do Suns.

 

Oddanie Bledsoe to dla mnie pewniak jak skończy się pickiem w top2 i Fultzem/Ballem, często kontuzjowany 28-latek to raczej słabsza opcja na duży rebuilding, bez względu na jego trade value.

 

Pod względem fitu, zakładając ponownie, że w Suns ufają boxscore'owi Bookera, Ball -> Jackson -> Fultz -> Tatum, ale nawet ten Tatum - czyli bardzo dobry po obu stronach parkietu scorer z potencjałem w rozegraniu to dobry fit.

 

Bez presji ta loteria dla Suns jak utrzymają 2. miejsce przed nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b

 

Oddanie Bledsoe to dla mnie pewniak jak skończy się pickiem w top2 i Fultzem/Ballem, często kontuzjowany 28-latek to raczej słabsza opcja na duży rebuilding, bez względu na jego trade value.

 

No tylko że oni są wkopani w Knighta i teraz jeszcze uważam że mają oddać Bledsoe. Nie dostaną za obu nic- O ile każdy z TOP 5 draftu pasuje do Phoenix o tyle oddanie kogoś z dwójki Knight/Bledsoe odbędzie się tylko za dopłatą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tyle oddanie kogoś z dwójki Knight/Bledsoe odbędzie się tylko za dopłatą

Z Knightem to pewnie prawda, za Bledsoe dostaną jakiś pierwszorundowy pick jeśli będzie zdrowy.

 

Ten kontrakt Knighta jest fatalny, ale czy to aby na pewno taki balast z perspektywy zespołu w czasie rebuildingu? Gdy kończy się kontrakt Knightowi - Bender, Chriss i Ball/Fultz/Jackson/Tatum będą jeszcze na pierwszych kontraktach.

 

​Dużo młodzieży, kilku doświadczonych graczy, mądre, krótkie kontrakty - tak to chyba powinno wyglądać w ich przypadku.

​Problemem i pytaniem co do Suns jest, czy te ich czołowe wybory jak Len i Bender na cokolwiek się zdadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kojarzy gościa nazwiskiem Anigbogu? Nagle znikąd wbił się do TOP 20 na DX, a wcześniej nic o nim nie czytałem. To jest jakiś rezerwowy z ekipy Balla i Leafa?

Chłopak ma praktycznie zerowy potencjał ofensywny, ale jest atletyczny i dość sprawny; no i młody więc może ktoś się skusi na niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox wleciał tak nagle do top 5, troche to dziwne  po za graniu tylko 3 ostatnich dobrych meczy, ale to co może troche zastanawiać to to, że Smith spadł juz na 9 miejsce a taki hype był na niego, można by powiedzieć, że zamienili miejscami wlasnie Smitha z Foxem. Wie ktoś coś może o tym Jarrecie Allenie z Texas, który gdzies chyba latał po 2 rundach a nagle wleciał na 12 pick? Wgl z tego co widze to troche tych centrów do 1 rundy powlatywało Allen / Patton / Anigbogu / Pasecniks. A Adebayo cały czas spada, ciekawe co sie z nim dzieje, warunki świetne, dzik straszny a i tak panowie z mocków wiedzą o wiele wiele więcej, coś pod kopułą ma czy co ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox wleciał tak nagle do top 5, troche to dziwne po za graniu tylko 3 ostatnich dobrych meczy, ale to co może troche zastanawiać to to, że Smith spadł juz na 9 miejsce a taki hype był na niego, można by powiedzieć, że zamienili miejscami wlasnie Smitha z Foxem. Wie ktoś coś może o tym Jarrecie Allenie z Texas, który gdzies chyba latał po 2 rundach a nagle wleciał na 12 pick? Wgl z tego co widze to troche tych centrów do 1 rundy powlatywało Allen / Patton / Anigbogu / Pasecniks. A Adebayo cały czas spada, ciekawe co sie z nim dzieje, warunki świetne, dzik straszny a i tak panowie z mocków wiedzą o wiele wiele więcej, coś pod kopułą ma czy co ? :D

Nie ma co się zbytnio sugerować mockami. Patton był od samego początku w mokach , Pasecniks też. Allen był wcześniej na DE typowany na 2018. Adebayo jest ok, a czemu już tak nisko nie wiem. Może bardziej klasyczni centrzy są już mniej perspektywiczni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jak pójdzie Giles i jak spadnie Kennard.

Czy dla Was Fultz to pewna #1?

Czy kings lub 76ers przy farcie i dwóch pickach w loterii nie powinno trade Up?

Nigdy ci się nie opłaca oddać dwóch TOP 6 wyborów za nr 1-2 no chyba że nr 1-2 to Duncan albo Shaq a tu Fultz nie wygląda na kogos kto będzie rozwalal lige za 5 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jak pójdzie Giles i jak spadnie Kennard.

Czy dla Was Fultz to pewna #1?

Czy kings lub 76ers przy farcie i dwóch pickach w loterii nie powinno trade Up?

Tutaj z piątym pickiem można wziąć talent który w poprzednich latach poszedłby w top3, więc ten trade up chyba nie ma większego sensu w przypadku Sixers, którzy z pickiem Lakers będą mieli właśnie pick w top5, i swój pick w top6, zakładając ten scenariusz.

 

Pick Lakers daje Sixers niesamowite możliwości, właściwie będzie oznaczać, że np. Sixers będą mogli wziąć w drafcie np. DSJ i Isaaca. Nie ukrywam, osobiście taki scenariusz byłby dla kibiców Sixers niesamowity.

 

Kings są w trochę innej pozycji, ale znowu - 8-10 picki to Ntilikina i Monk, a im ciężko będzie o trade up z powodów podanych wyżej.

 

O DSJ i mockach trochę już pisałem, znaczenie mogłaby mieć loteria, tylko znowu - nie widzę ani jednej organizacji, która miałaby powody, żeby brać Foxa ponad DSJ, koleś musiałby okazać się niezłym headcasem żeby wypaść poza top6.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jak pójdzie Giles i jak spadnie Kennard.

Czy dla Was Fultz to pewna #1?

Czy kings lub 76ers przy farcie i dwóch pickach w loterii nie powinno trade Up?

Nie jestem przekonany, że Kennard spadnie, według mnie pójdzie między 16-19 wyborem (Chicago? :grin:). Jeśli 1 trafi do Bostonu to zdecydują się na JJ. 

 

Ten cały Monk jak i Ball jakoś mnie nie przekonują. 

 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny draft, bardzo duże znaczenie bedą miały odbyte workouty.Giles juz przeszedł tyle operacji, że ja bym sie bał go wybierać. A co do Smitha to też nie sądze żeby obsunął sie, za top5. A co do opini, że Fultz za 5 lat nie bedzie rozwalał ligi, może to prawda ale jeśli chodzi o graczy w tym drafcie to chyba nie ma bardziej przygotowanego typa do gry w nba od teraz i od teraz juz walczył o s5 w teamie NBA. Koleś ma wielki talent i jest przekotem w chu chu. Ktoś pisał, że Boston i tak z 1st wybierze JJ, wybór byłby fajny ale Fultz to jest gracz, którego nie trafia sie w klasie draftowej tak o co chwile i nawet jak mają na tej pozycji IT to i tak powinni iść w Fultza. Celtics i Danny marzą o kolejnym banerze i Danny ma jaja by przehandlować Thomasa ( PP / KG / RR ) w razie gdyby po raz kolejny okazało sie, że Thomas nie jest tym graczem, który zapewni Bostonowi chociaz finał konferencji. Dlatego duże znaczenie czy Thomas dalej zostanie w Celtics na nastepny sezon i na to czy Boston wybierze PG w drafcie czy też nie mają właśnie tegoroczne playoffy. Bo nie ma szans, żeby Thomas zdecydował sie zostać w Celtics i mieć w głowie to, że będzie sixth manem. Dlatego jak te PO nie pójdą po myśli Celtics i odpadną już choćby w 2 rnd to powinni lecieć w tego Fultza i ogrywać go tak jak ogrywają teraz, fajnie spisującego sie Jaylena Browna i grosz do grosza.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA ready? Według speców, wśród ocenionych koszykarzy w aktualnym drafcie, najbardziej gotowym graczem do gry w lidze jest, piszę to z wielką radością, LUKE KENNARD! Tak tak, jest jedynym zawodnikiem, który otrzymał 9/10 jeśli chodzi o NBA READY. 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.