Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

Przy dyskusji kto bedzie w top 5, jaki jest waszym zdaniem najlepszy zawodnik przewidywany na pick w drugiej rundzie?

 

W zależności od źródła, ale jak dla mnie: Jeanne, Bacon, Blossomgame, Bryant.

 

No i trzeba pamiętać o Anunoby, którego obecność w tym drafcie jest pod znakiem zapytania. Aktualnie w big board jest na 48 miejscu.

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W zależności od źródła, ale jak dla mnie: Jeanne, Bacon, Blossomgame, Bryant.

 

Co lubisz w Baconie?

 

Przy dyskusji kto bedzie w top 5, jaki jest waszym zdaniem najlepszy zawodnik przewidywany na pick w drugiej rundzie?

Widziałem ostatnio parę spotkań Kansas State i Wesley Iwundu(teoretycznie w DE jest bodajże na 40 miejscu) to z pewnością ktoś nad kim warto zawiesić oko. Point forward.

No i Grayson Allen, ale go raczej specjalnie przedstawiać nie trzeba.

 

Nie wiem tylko, czy odpowiednio do pytania podszedłem, bo najlepsi może się nie okażą, ale swoje miejsce w NBA mają szanse znaleźć.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lubisz w Baconie?

 

 

 Silny, pewny siebie, z dobrym przeglądem boiska, gdy atakuje kosz można mieć wrażenie, że tego gościa nie da się zatrzymać. Potrafi efektownie zakończyć akcję mimo presji obrońcy. Przyjemnie się ogląda gdy stosuje obrót z piłką, który wychodzi mu bardzo dynamicznie. Kure...o szybko wychodzi w górę podczas oddawania rzutu. Ogólnie przypomina mi jakiegoś grajka z przeszłości, tylko....hmmm?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Silny, pewny siebie, z dobrym przeglądem boiska, gdy atakuje kosz można mieć wrażenie, że tego gościa nie da się zatrzymać. Potrafi efektownie zakończyć akcję mimo presji obrońcy. Przyjemnie się ogląda gdy stosuje obrót z piłką, który wychodzi mu bardzo dynamicznie. Kure...o szybko wychodzi w górę podczas oddawania rzutu. Ogólnie przypomina mi jakiegoś grajka z przeszłości, tylko....hmmm?   

Masz na myśli oś między nim, a koszem?

 

Typowy indywidualista, boiskowe IQ na poziomie orzeszka, zero współpracy z teamem. Jedyne w zasadzie w czym się wyróżnia, to umiejętność tworzenia sobie pozycji na półdystansie. Sam scoring, i to jeszcze nie jakiejś super jakości raczej nie starczy na bycie efektywnym w NBA.

 

Ogólnie napisać o nim, że ma dobrzy przegląd pola, to jak napisać o Melo, że jest dobry w obronie w tym sezonie   :panda:

 

 

 

Fantastyczny mecz Jacksona dzisiaj, full pakiet w ataku i to naprzeciwko Bridgesa z zawsze mocnych w marcu Michigan State. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=2Lg0LsF2YPo

Bridges też niczego sobie. Świetny okres ostatnio, którym zapewnił sobie według mnie dyskusje o wybór przed Markannenem i Monkiem. Pytanie ile tego wzrostu jest tak naprawdę.

 

Szkoda tych problemów z faulami Ward'a przez co wynik nie do końca oddaje pełny przebieg spotkania.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bridges owszem swietny, ale nie wiem czy ten jego ,,motor" i scoring bedzie sie rownie dobrze przekladal na NBA, gdzie rim protectorzy troche inaczej wygladaja, tło jest tu troche inne.

 

Co do Fina to dla mnie sleeper na razie, czekam z niecierpliwoscia na jego workouty, facet ma bardzo duzo unikalnego skilla zestawione z dobrymi warunkami. Nie zdziwilbym sie jakby skoczyl do TOP5 draftu, Arizona jest troche malo doceniana w tym sezonie, a maja na rozkladzie naprawde silne zespoly. Drabinka do FF tez calkiem zacna.

 

Co do Jacksona to nie wierze, ze bedzie czesto trafial takie stepbacki, zwlaszcza ze mechanika jego rzutu jest co najwyzej srednia - na laker film room ladnie to pokazali, ale tak czy siak spot upy juz teraz trafia, swietny passing w HCO to dodatkowy atut, ktory nie da mu latki non factora w ataku w debiutanckim sezonie, mozna wyobrazic go sobie w small ballu jako PF grajacego high low z dugim wysokim czy rozrzucajacego z high postu. I to z marszu. Troche za mocno idzie w help D kosztem swojego krycia, ale takie sa zalozenia w Kansas, gdzie jest centralnym punktem defensywy i gra zazwyczaj glownie jako PF w obronie. Dalo to 25th defensywe w NCAA, a personel do tego ma tam co najwyzej sredni, wiec mozna dosyc bezpiecznie zakaldac jego wplyw na team D. W ataku zespol plasowal sie bodajze na 8th miejscu. Ma cholernie silny dol, nogi przez co zastawia teoretycznje mocniejszych ciezszych PFow, kosztem czesto swoich zbiorek. Taki troche efekt Nene z Denver.

 

Na moim mocku mam go na 2gim miejscu za Fultzem, u Balla boli mnie ten brak pierwszego kroku.

 

http://www.collegehoops.pl/2017/03/20/wszystkie-mecze-turniejow-ncaa-i-nit/ - linki do meczow jakby ktos chcial nadrobic zaleglosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli oś między nim, a koszem?

 

Typowy indywidualista, boiskowe IQ na poziomie orzeszka, zero współpracy z teamem. Jedyne w zasadzie w czym się wyróżnia, to umiejętność tworzenia sobie pozycji na półdystansie. Sam scoring, i to jeszcze nie jakiejś super jakości raczej nie starczy na bycie efektywnym w NBA.

 

Ogólnie napisać o nim, że ma dobrzy przegląd pola, to jak napisać o Melo, że jest dobry w obronie w tym sezonie   :panda:

Jego efektywność w nba zweryfikuje parkiet. Co do przeglądu boiska to oczywiście bzdurne porównanie.

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego efektywność w nba zweryfikuje parkiet. 

Trafne spostrzeżenie. 

 

 

 

 

Co do przeglądu boiska to oczywiście bzdurne porównanie.

To znaczy? 

 

Nie chce mi się tracić czasu na wyszukiwanie i notowanie akcji Bacon'a, bo to strata czasu przy tak oczywistej i mało istotnej(gówniany 2-rundowiec) kwestii.

Ale z ciekawości spojrzałem sobie w Draftexpressie na jego opis i specjalnie nie zdziwiło mnie potwierdzenie tego o czym napisałem w poprzednim poście.

 

3:14, 4:30

 

W obecnym sezonie nic się nie zmieniło. 

 

Ten tekst o przeglądzie pola nadawałby się do łapu-capu NCAA, gdyby takowe istniało i zebrał tyle lajków, co właśnie Melo i jego dobra defensywa.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafne spostrzeżenie. 

 

 

To znaczy? 

 

Nie chce mi się tracić czasu na wyszukiwanie i notowanie akcji Bacon'a, bo to strata czasu przy tak oczywistej i mało istotnej(gówniany 2-rundowiec) kwestii.

Ale z ciekawości spojrzałem sobie w Draftexpressie na jego opis i specjalnie nie zdziwiło mnie potwierdzenie tego o czym napisałem w poprzednim poście.

 

3:14, 4:30

 

W obecnym sezonie nic się nie zmieniło. 

 

Ten tekst o przeglądzie pola nadawałby się do łapu-capu NCAA, gdyby takowe istniało i zebrał tyle lajków, co właśnie Melo i jego dobra defensywa.

 

Równie dobrze 3:03 

 

Jak widzę różnie rozumiemy przegląd pola i kilka innych kwestii, np. w twoim przykładzie od 4:30 ja widzę, że zawodnik próbował wybrać trudniejsze rozwiązania, które w efekcie mogły dać znacznie łatwiejsze punkty, ty natomiast widzisz to jako złe decyzje. 

 

 

Tak z opisu wynika, że drugi LBJ. Nikt go nie może zatrzymać w czasie wjazdu i jeszcze ma przegląda pola  :onthego:

  Koleżko, wiem, że ty i kilku tobie podobnych macie parcie na to, by choć na chwilę błysnąć czerstwą szyderą, ot takie szczeniackie igraszki "byle komuś po kostkach przypi*****ić", ale to co napisałeś jest tylko wytworem twojej główki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbyś wiedzieć co wytwarza moja "główka". Chyba, że lubisz takie klimaty, wówczas nie wnikam, Koleżko...

 

Pan znad morza elegancko Ci odpisał czemu się mylisz, ale widzę, że gimnazjalne styki się nie zgadzają z logiką i musisz pisać dyrdymały, byle było na Twoim.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbyś wiedzieć co wytwarza moja "główka". Chyba, że lubisz takie klimaty, wówczas nie wnikam, Koleżko...

 

Pan znad morza elegancko Ci odpisał czemu się mylisz, ale widzę, że gimnazjalne styki się nie zgadzają z logiką i musisz pisać dyrdymały, byle było na Twoim.  

Chłopaczku wrzuć na luz ze swoimi szczeniackimi podjazdami, bo nie każdy jak ty stał w gimnazjalnej kolejce, a swoje stańczykowe zapędy realizuj w rozmowie z kim innym. Człowiek morza napisał swoją opinię, ja swoją i tyle.  

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.