Skocz do zawartości

LA Clippers 2016/2017 - last dance ?


Jeszka

Rekomendowane odpowiedzi

...

Patrzę teraz na tabelę i jesteśmy na 5 miejscu w konferencji (WTF ? ) a więc to miejsce nie odzwierciedla siły drużyny i daje nam matchup z GSW...

To albo drabinkę skrócili do 5 zespołów wchodzących do PO (miejsce 3 gra ze sobą do 1 zwycięstwa) albo Warriors robią szturm na czwartą pozycję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłość ponad rozum. LAF jest tragikomiczny w swej miłości do Clippers. Nie mniej jednak długo nie trzeba było szukać podobnych stanowisk u fanów innych drużyn.

 

Dwa spotkania b2b z topem zachodu i tak sumarycznie to nawet były z 4 dobre kwarty. W spotkaniu z Spurs zapaść pod koniec 3Q i run San Antonio 20-5 w ciągu kilku minut. A Manu wyglądał jakby ostatni tydzień spędził w lodzie bo biegał jakby miał z 10 lat mniej. Nie przeceniał bym jakoś tych dwóch spotkań.

 

Jamal cóż kwiecień się zbliża i termin przydatności.

 

Clippers i ich matchup z GSW w drugiej rundzie, to nie jest tak bardzo nie realne. 1 GB do Jazz, a mają więcej spotkań we własnej hali do rozegrania (bez bardziej szczegółowego patrzenia w terminarz spotkań). Z drużyn na miejscach 4-7 to właśnie Clippers wydają się faworytami do miejsca 4. Z tym, że Clippers powinni być na 2 miejscu to wcale nie jest jakoś przesadzone, na papierze tak to wyglądało przed sezonem (Clipps/Spurs 2/3 miejsce).

 

Dzisiaj mam jakiś dzień sympatii do Clippers.

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, zdrowi Clippers spokojnie uporają się z Jazz. Jak im wypadnie CP3 i Blake to jasne, że sytuacja się zmienia. Teraz wynik jest większą zagadką tylko dlatego, że jeden i drugi dużo czasu spędza u lekarza i może nie być w formie na PO jeżeli tak dalej pójdzie. Ale tak to można każdego dyskredytować, bez dwóch liderów na parkiecie/bez formy każda drużyna jest istotnie słabsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jamal Crawford i nasz pick , dorzucamy do tego Pierce'a i niech Boston da nam za nich cokolwiek,

 

 

 

 

Tak to powinno wyglądać. Jamal za 2 tygodnie będzie miał 37 lat i przed sobą 2 sezony grania za 28mil. Równie dobrze może teraz zaliczyć taki regres ze będzie tylko grzać ławkę. Pierce zostało 1 sezon do pogrania po czterdziestce. Ty Laf powinieneś się modlić żeby byli oni zdrowi i mieli przynajmniej przyzwoita produktywność bo wymiana ich bez dopłaty od strony lac jest niemożliwa, chyba ze znajdzie się jakiś Gm który będzie chciał sabotować własny zespól. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jedni czekają na objawienie Matki Boskiej drudzy na listonosza który niesie rentę a ja czekałem na pierwszy merytoryczny post Laf-a i się doczekałem.Mogę umierać.......

LAF kiedy pisze o drużynie ma często sensowne wpisy tak więc możliwe że nie czytałeś wcześniejszych - co jak widzę przedłużyło ci życie o kilka miesięcy

To że ma czasem odrealnione wymiany no to już jest insza inszość - no ale jest fanatycznym zwolennikiem Clippers i dlatego to było takie jednostronne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

definicja clipperyzmu prawdziwa nawet po latach

 

 

Poza tym w ten sposób można sprowokować wystąpienie syndromu, z którego ta drużyna jest znana już od kilku sezonów, czyli Clipperyzmu.

 
Clipperyzm to inaczej czasowy zanik koszykarskiego IQ. Dotyka on Clippers najczęściej w końcówkach spotkań i charakteryzuje się takimi objawami jak wielkie ilości nieprzygotowanych rzutów, bezsensowne dryblingi i machnięcie ręki na grze w defensywie. W konsekwencji prowadzi do przegranej i smutnej miny Blake'a Griffina. Clipperyzm występuje w LA nawet, jeśli na boisku nie ma Barona Davisa i dotyka również trenera. 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet jak odpadną w 1 rundzie CP3 może być spokojny. Na niego nikt nie będzie wjeżdżał czy obwiniał za porażki. Bo to "najlepszy PG ligi". Jednostka nieomylna. Taka to sprawiedliwość na tym świecie.

 

To zależy z kim odpadną, w jakim stylu i jak zagra sam Paul.

 

Co do ,,sprawiedliwości" i ,,obwiniania za porażki". Wymienisz mi superstara, który miał więcej niesprzyjających okoliczności w ostatnich pięciu latach niż Paul? Do tego chyba nigdy nie dostał żadnego prezentu od losu (tak jak np. Memphis w 2013, gdy skorzystali z kontuzji Blejka i Westbrooka robiąc WCF).

 

Pisałem już kiedyś, że CP w czasach Clippers zawalił tak naprawdę tylko jeden istotny mecz w play-off (a w zasadzie to 4 kwartę tego meczu). Reszta porażek wynikła albo z urazów kluczowych graczy albo ze zbyt dużej siły przeciwników (którym nawet LeBron niekoniecznie dałby radę). Gdyby grał na wschodzie (zamiast LBJ) to ze zdrowym supportem zrobiłby pewnie ze 3-4 finały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy z kim odpadną, w jakim stylu i jak zagra sam Paul.

 

Co do ,,sprawiedliwości" i ,,obwiniania za porażki". Wymienisz mi superstara, który miał więcej niesprzyjających okoliczności w ostatnich pięciu latach niż Paul? Do tego chyba nigdy nie dostał żadnego prezentu od losu (tak jak np. Memphis w 2013, gdy skorzystali z kontuzji Blejka i Westbrooka robiąc WCF).

 

Pisałem już kiedyś, że CP w czasach Clippers zawalił tak naprawdę tylko jeden istotny mecz w play-off (a w zasadzie to 4 kwartę tego meczu). Reszta porażek wynikła albo z urazów kluczowych graczy albo ze zbyt dużej siły przeciwników (którym nawet LeBron niekoniecznie dałby radę). Gdyby grał na wschodzie (zamiast LBJ) to ze zdrowym supportem zrobiłby pewnie ze 3-4 finały.

Gdyby babcia miała wąsy to byłaby dziadkiem (albo czymś pomiędzy wnioskując po tym co mówią feministkopodobni). Cp3 jest z własnego wyboru na zachodzie. I od lat ma topowy (teoretycznie) skład. Niestety ten skład ma takie sobie przełożenie na wyniki. Paulowi brakuje moim zdaniem jednego aby być idealnym pg. Możliwości włączenia modu "ostry wpierdol" pod koniec. Bo właśnie Paul niewiele meczy w PO przegrał clippersom w PO (nie będziemy się o pojedyncze mecze przekrzykiwać) ale jego problemem i tym o co moim zdanie można mieć zarzut jest fakt, że niewiele też meczy wyrwał, wyszarpał. Tylko i aż tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.