Skocz do zawartości

LA Clippers 2016/2017 - last dance ?


Jeszka

Rekomendowane odpowiedzi

Najtrudniej będzie z Redickiem, czuję, że ktoś go mocno przypłaci. Jeśli to będziemy my(zakładając, że podpiszemy CP3), w przyszłym sezonie mamy najdroższy skład, ciężko będzie coś pozmieniać(znaleźć solidnego gracza na pozycję numer 3, dodać coś na ławkę), szkoda że w sprawie Barnesa mamy spalone mosty i dopóki Doc trenuje to do nas nie wróci, był najlepszym graczem jaki grał na tej pozycji w ostatnich latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak tam Rudy Blejk się sprawuje ? Zrzuca jeszcze rdzę po urazie ? Bez CP3 lecą w dół powoli.

Na szczęscie dla nich Oklahoma bez KAntera mniej więcej tak samo .. Te dwie ekipy na 80% będą na 6-7 miejscu . Na 8 się nie zsuną więc będą walczyć która z tych ekip chce walczyć ze Spurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to kapa trafić Clippersów w optymalnym składzie. Bo jak wszyscy będą zdrowi to jest ryzyko że zagrają jak na początku sezonu.

nic nie wygraja. ta druzyna jest zbyt grzeczna,i zbyt obciazona powaznymi kontuzjami/urazami. mozna obstawiac zaklady,kiedy blake sie 'polamie'. na moje,nie dotrwa w s5 do play offow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie wygraja. ta druzyna jest zbyt grzeczna,i zbyt obciazona powaznymi kontuzjami/urazami. mozna obstawiac zaklady,kiedy blake sie 'polamie'. na moje,nie dotrwa w s5 do play offow...

Grzeczne GSW wyruchało wszystkich w PO 2 lata temu? Styknie

A urazy nie zając, Pippen pół sezonu spędził na L4 w ostatnim sezonie tamtych byków, zespół był 

"w praniu". Potencjalne 5-6 miejsce to bitwa z Hardenem/Mormonami, czyli żadne mount everest. bardziej mount and burn your cd. Nie takich kozaków się w PO dymało. A na druga rundę rudy się wykuruje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żartujesz chyba. Utah ich zje, to zespół na WCF i 7 meczy (mam nadzieje że w sobotę nie będzie wtopy)

W meczu z nami byli totalnie bezpłciowi, ale to dla nich ostatnie PO w takim składzie. Mogą się spiąć i wtedy będzie różnie

To, że masz brata w fanklubie Utah nie znaczy, że Jazz trza uznać za rozpierdalaczy

bezkrytycznie

WCF oznacza rozjechanie po drodze Spurs/GSW, utrzymanie zdrowia etc

Nie feruj wyroków za szybko młody padawanie, Clipps mają fchuy atutów którymi adv stats nie przykryjesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka ironia była, dlatego liczę ze nie przegramy w sobotę bo będzie się ze mnie śmiał przez tydzień.

ja po cichu liczę na dobrą postawę LAC. GSW nie ogarną raczej, ale CP3 powinien odejść z Clippers z podniesionym czołem. Lubię go i życzę mu jak najlepiej (czytaj Celtics w wakacje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żartujesz chyba. Utah ich zje, to zespół na WCF i 7 meczy (mam nadzieje że w sobotę nie będzie wtopy)

W meczu z nami byli totalnie bezpłciowi, ale to dla nich ostatnie PO w takim składzie. Mogą się spiąć i wtedy będzie różnie

 

Wiem, że avatar Bostonu może ci trochę utrudniać obiektywną ocenę, ale Pierce serio nie jest najważniejszym graczem w rotacji, skład na przyszłe PO i bez niego może być całkiem solidny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzeczne GSW wyruchało wszystkich w PO 2 lata temu? Styknie

A urazy nie zając, Pippen pół sezonu spędził na L4 w ostatnim sezonie tamtych byków, zespół był

"w praniu". Potencjalne 5-6 miejsce to bitwa z Hardenem/Mormonami, czyli żadne mount everest. bardziej mount and burn your cd. Nie takich kozaków się w PO dymało. A na druga rundę rudy się wykuruje :]

5 miejsce raczej poa ich zasięgiem. Doc wycial Luca w efekcie czego Clippers nie bronią i nie wygrywają. Blake po powrocie jest taki se. Do ASG mogą nic nie wygrać. W ogóle nie kumam tego Feltona w s5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to przy aktualnym rozkładzie drzewka PO wszedł bym w zakład że nawet mimo powrotu CP3 będzie OUT ale już w pierwszej rundzie. Z Utah ich nie widzę.

 

I nie, nie podlizuje się fanom z Salk Lake. Szczerze nie cierpię tej drużyny :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież CP3 to jest heart n soul Clippersów, a Blake powoli coś tam działa, czil, spokojnie, zrobimy 2nd round exit. To nie pierwszy sezon z kontuzjami i nie pierwszy, w którym w połowie mamy taki sobie bilans i wszyscy już by chętnie nas widzieli poza PO. To jeszcze nie teraz, do maja szmat czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.