Skocz do zawartości

LA Clippers 2016/2017 - last dance ?


Jeszka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej LAF. Widzialbys porzingisa w clippers? Widziales jego twittera?

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=l4vv7zf

 

Co Ty na to ? Zamiast spieightsa moze byc utalentowany prospekt brice johnson

 

Cp3 ma zioma w postaci melo ktory lata dziure na sf. Porzingis jest zdrowszy od gryfa ma lepszy rzut wiec wiecej miejsca dla DeAndre. Zatrzymujecie reddicka po dobrej cenie bo on chce grac z cp3 i pragnie pierscienia. Cp3 zostaje bo widzi ze jest nowa druzyna po przebudowie. Z lawki Mamba Bu Te i Austin Rivers. Do tego jacys weterani typu David West, Pau Gasol albo Nene pod kosz za minimum plus moze jakis zmiennik na 1/2 jak livingston? Jak redick za drogi to kij z nim bierzesz kogos kto umie rzucac

 

Cp3

Redick

Melo

Porzi

DAJ

 

Na lawke rivers, mbam, gasol/west/nene/inny weteran. Do tego pazie na rs ale to nie wazne bo w PO LACzki nie do zatrzymania z rotacja 8-9 osobowa. Ja widze minimum WCF a Ty Laf?

Knicks mogliby jakieś picki dołożyć B-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej LAF. Widzialbys porzingisa w clippers? Widziales jego twittera?

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=l4vv7zf

 

Co Ty na to ? Zamiast spieightsa moze byc utalentowany prospekt brice johnson

 

Cp3 ma zioma w postaci melo ktory lata dziure na sf. Porzingis jest zdrowszy od gryfa ma lepszy rzut wiec wiecej miejsca dla DeAndre. Zatrzymujecie reddicka po dobrej cenie bo on chce grac z cp3 i pragnie pierscienia. Cp3 zostaje bo widzi ze jest nowa druzyna po przebudowie. Z lawki Mamba Bu Te i Austin Rivers. Do tego jacys weterani typu David West, Pau Gasol albo Nene pod kosz za minimum plus moze jakis zmiennik na 1/2 jak livingston? Jak redick za drogi to kij z nim bierzesz kogos kto umie rzucac

 

Cp3

Redick

Melo

Porzi

DAJ

 

Na lawke rivers, mbam, gasol/west/nene/inny weteran. Do tego pazie na rs ale to nie wazne bo w PO LACzki nie do zatrzymania z rotacja 8-9 osobowa. Ja widze minimum WCF a Ty Laf?

nie ma to jak trollowac trolla ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No knicks maja czego potrzebuja. Griffin bardziej pasuje do Rose i z noah by robili mlyn we wlasnyn pomalowanym. Dostaja prospekt tak cenny przy przebudowie. Wybieraja Chaninga Tatuma w drafcie.

 

Rose

LEE

TATUM

Griffin

Noah

 

Na papierze to hca w pierwszej rundzie na wschodzie.

 

Porzi i Melo nienawidza knicks i jacksona i trojkatow i marnuja kariere. Phil ich uwalnia i robi zgrabny rebuilt. Wszyscy sie ciesza.

Edytowane przez MVPrzemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No knicks maja czego potrzebuja. Griffin bardziej pasuje do Rose i z noah by robili mlyn we wlasnyn pomalowanym. Dostaja prospekt tak cenny przy przebudowie. Wybieraja Chaninga Tatuma w drafcie.

 

Rose

LEE

TATUM

Griffin

Noah

 

Na papierze to hca w pierwszej rundzie na wschodzie.

 

Porzi i Melo nienawidza knicks i jacksona i trojkatow i marnuja kariere. Phil ich uwalnia i robi zgrabny rebuilt. Wszyscy sie ciesza.

 

Edit: Ely jakie jest moje pierwsze konto bo nic mi o tym nie wiadomo

Na papierze to szpital 365 dni w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie dokąd pójdzie Reddick i ile hajsu dostanie?

 

ja stawiam Wolves, 18 baniek na 3 lata albo 16 na 4 i ostatni rok częściowo gwarantowany

 

zakładam, że Paul i Griffin zostają, a Ballmer może i jest obrzydliwie bogaty no ale bez przesady

 

No co do Griffina to daję jakieś 5% szans, że Riley wyciągnie pierścienie, położy ch**a na stół i go przeciągnie do Miami, ale 5% to w sumie nie jest dużo ;)

 

To zależy na kogo T-Wolves postawią. Zach potrzebuje obok dobrego defensora bo jakoś nie widzę u niego szans na duży przeskok w tym elemencie. Rubio potrzebuje strzelca z dystansu. Wtedy pójście w Reddicka ma sens. Niemniej gdybym miał oceniać szansę na to kto z 3 Paul, Griffin i Reddick odejdzie to stawiam właśnie na Reddicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z T-Wolves jest taki problem, że mają kilkanaście baniek do spalenia latem a nie sądzę, żeby kogoś z tier 1 agentów im się udało namówić więc będą musieli to wydać, bo za chwilę trzeba płacic nowe umowy katowi i wigginsowi i payroll poszybuje. Po kontrakcie dla Dienga frontcourt mają raczej zaklepany, więc weteran na obwodzie do poprawy spacingu bardzo by im się przydał. LaVine'a sufit w tej chwili to dla mnie zajebisty 6th man, mimo warunków fizycznych nie widać u niego poprawy w obronie, do tego cholera wie jak będzie wyglądał po powrocie z zerwanych ACLów.

 

Aha co do Clippers ważna wzmianka: Reddick nie będzie jeszcze gonić pierścienia, w tej chwili dla niego najważniejsze są pieniążki, pamiętajcie, że całą karierę nikt mu nie chciał płacić, ze Sterlingiem musiał się napieprzać o nędzne 7 mil, więc teraz jest czas na cash out i zabezpieczenie rodzinki, nawet jeśli oznacza to grę dla teamu ledwo walczącego o 8 seed. Moim zdaniem odejdzie z Clippers na 99% pytanie tylko gdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha co do Clippers ważna wzmianka: Reddick nie będzie jeszcze gonić pierścienia, w tej chwili dla niego najważniejsze są pieniążki, pamiętajcie, że całą karierę nikt mu nie chciał płacić, ze Sterlingiem musiał się napieprzać o nędzne 7 mil, więc teraz jest czas na cash out i zabezpieczenie rodzinki, nawet jeśli oznacza to grę dla teamu ledwo walczącego o 8 seed. Moim zdaniem odejdzie z Clippers na 99% pytanie tylko gdzie...

 

Większość weteranów nie goni za pierścieniem. To ich praca. Oni nie będą rozliczani za pierścienie czy finały konferencji.. Dla niego ma się zgadzać wypłata. I słusznie. Więc jak ma dostać 10 mln w LAC, a 16, czy 18 gdzie indziej to raczej nie będzie się długo zastanawiał. Jak większość na jego miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aha co do Clippers ważna wzmianka: Reddick nie będzie jeszcze gonić pierścienia, w tej chwili dla niego najważniejsze są pieniążki, pamiętajcie, że całą karierę nikt mu nie chciał płacić, ze Sterlingiem musiał się napieprzać o nędzne 7 mil, więc teraz jest czas na cash out i zabezpieczenie rodzinki, nawet jeśli oznacza to grę dla teamu ledwo walczącego o 8 seed. Moim zdaniem odejdzie z Clippers na 99% pytanie tylko gdzie...

 

 

hej kolego, czy ja dobrze rozumiem czy próbujesz nam niejako przekazać że z Clippers Czerwony C*uj miałby jakieś powazne szanse na tytuł? nie wiem, może nadinterpretacja, ale jeśli dobrze to rozumiem to coś powiem: chyba się mylisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kolego, czy ja dobrze rozumiem czy próbujesz nam niejako przekazać że z Clippers Czerwony C*uj miałby jakieś powazne szanse na tytuł? nie wiem, może nadinterpretacja, ale jeśli dobrze to rozumiem to coś powiem: chyba się mylisz

 

no wiesz zawsze lepiej grać o 3 seed niż o 8 seed ;) a serio to clips są w ciemnej podatkowej dupie i będą jedną z tych drużyn "good but not great" obok suns nasha, mavs dirka i nasha, bucks z lat 80 itd

 

ja bym na ich miejscu to rozjebał w cholerę i nie przedłużał agonii, Doc to jest anty GM i powinien polecieć w pierwszej kolejności, CP3 dać maksa, Griffinowi dać ofertę poniżej maks jak odejdze to trudno a jak podpisze to go wymienić + zacząć szukać szczęścia w drugiej rundzie i G-league, zrobić patent jak Heat czyli elite pg, elite rim protector i banda 3 and D rolesów

 

a co najważniejsze niech qrwa zmienią nazwę i logo bo jest obrzydliwe, jak już walczyć z klątwą to na maksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers nawet się do Suns Nasha nie zbliżyli jak do tej pory.

 

no nie zbliżyli jeśli weźmiemy pod uwagę ich wtopy w PO, ale ja miałem na myśli reg season i bycie przez kilka lat z rzędu 50-win drużyną, która jest zawsze typowana do gry w finałach

 

no a Nash też był tylko maks w WCF i do finałów nigdy nie wszedł, więc aż tak przestrzelone to porównanie nie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP3 nie był nawet w WCF jeśli chodzi o max po pierwsze, a po drugie - kto do ch* typował Clippers na finały i kiedy :grin: ?

 

w 2014 i 2015 mieli realne szanse, SAS/GSW byli wtedy moim zdaniem w ich zasiegu. W zeszłym sezonie gdyby się nie połamali to kto wie jak wyglądałaby seria z Warriors. W tym roku to już może nikt w ich nie wierzył, ale początek sezonu mieli świetny, grali w obronie jak natchnieni i niektórzy zaczynali przebąkiwać, że może być fajne wyrównane WCF z ich udziałem.

 

Więc już tak nie przesadzajmy bo od kilku lat byli traktowani jako contender, a nie semi-contender jakim moim zdaniem są np. raptors czy celtics obecnie 

 

edit: może "typowani" do finałów to złe słowo bo nigdy nie byli wyraźnie najlepszym teamem na zachodzie, ale chodziło mi o to, że mieli w każdym roku talent i szansę na grę w finałach, niestety jednak ta organizacja jest przeklęta

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc już tak nie przesadzajmy bo od kilku lat byli traktowani jako contender, a nie semi-contender jakim moim zdaniem są np. raptors czy celtics obecnie 

 

edit: może "typowani" do finałów to złe słowo bo nigdy nie byli wyraźnie najlepszym teamem na zachodzie, ale chodziło mi o to, że mieli w każdym roku talent i szansę na grę w finałach, niestety jednak ta organizacja jest przeklęta

 

Ale jak oni od zawsze to 'semi-contender'? Coś jak Miśki od lat? Ta sama półka. I wiecznie powtarzanie 'jak będzie zdrowie i wszystko wypali to może... może...'. Szanujmy się - Clippers od lat nie byli nawet traktowani jako nr 1 w swojej konfie. Nawet nie nr 2.... Zawsze za Spurs, OKC czy GSW. Zdarzało im się być może blisko nr 2, ale to tylko chwilami i to raczej przez zapaści innych, a nie poprawę w ich grze. No to teraz spotyka ich to samo, co wcześniej chociażby OKC jak nie wchodzili do PO czy Spurs jak zajęli dopiero 6.miejsce w konfie - stali się przeciętniakami. Nigdy nie widziałem ich jako zwycięzców Zachodu. Nawet jako poważnych kandydatów. Źle zbudowana drużyna, przepłacona, z fatalnym GM-em i durnym tańczącym właścicielem. Wieś tańczy i śpiewa, ale Ballmer może już płakać jak mu Joe Johnson zamyka mordę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwsze kilkanaście spotkań tego sezonu byli najlepszą drużyną w lidze, Spurs pokonali w 2015, przez ostatnie 5 lat wygrywali średnio 55 spotkań co sezon i mieli przez większość tego czasu dwóch graczy z top10 ligi - jeśli to nie jest contender to ja już nie wiem kto nim jest

 

A co do ruchów kadrowych i zarządzania salary to pełna zgoda, Doc to głupek bez dwóch zdań, puszczenie Dudleya, pozbywanie się picków na lewo i prawo, c***owe draftowanie - wiadomo było, że ciężko im będzie daleko zajść, choć przy talencie ich big3 nie było to aż takie niemożliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.