Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za może głupie pytanie, ale najwyraźniej coś przegapiłem. Przecież MCW był debiutantem roku niedawno. Młody jest. Owszem, nie było mega zachwytu, bo wówczas konkurencja dupy nie urywała, jak odbierał nagrodę. Ale coś prezentował. Kiedy to się stało, że zamienił się w dopychadło trejdów? Bo liczyłem od niego na więcej. Jakaś kontuzja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za może głupie pytanie, ale najwyraźniej coś przegapiłem. Przecież MCW był debiutantem roku niedawno. Młody jest. Owszem, nie było mega zachwytu, bo wówczas konkurencja dupy nie urywała, jak odbierał nagrodę. Ale coś prezentował. Kiedy to się stało, że zamienił się w dopychadło trejdów? Bo liczyłem od niego na więcej. Jakaś kontuzja?

 

Słowo klucz to rzut.

 

A w zasadzie u niego jego brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby aż tak... Statystyki skuteczności ma kiepskie, ale już bywali goście bez rzutu, którzy wnosili sporo do gry. Tymczasem Carter-Williams i jego statystyki roczne to jakaś anomalia. Najlepszy pierwszy sezon, a później każdy kolejny rok i drużyna, to średnia punktowa w dół, równia pochyła bez żadnego podrygu w drugą, dobrą stronę. W tym tempie to faktycznie za rok nie będzie go w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się sezon podoba, tylko gorszego HC, to mieliśmy ostatnio zaraz po dynastii - Floyd, Cartwright, nawet Del Negro nie był tak irytujący. Freda przerosła rola, ale to nie on powinien zostać pierwszy usunięty z byczej organizacji. Przydałoby się w końcu zabrać za duet Gar/Pax.

 

Carter-Williams jest fajny, mocno wierzy w swój rzut za łuku- na razie ma problem z ucelowaniem obręczy, no ale wiara to połowa sukcesu hehe Na moją cierpliwość może liczyć, bo nie takie rzeczy już widziałem (Rose wrócił do ligi 14/15 i myślał że jest Ray Allen ;]]]])

A tak w ogóle, to na co liczyliście? Sezon jest całkiem przyjemny, tylko Fred musi ogarnąć Rajona i Nikolę. Przydałoby się też coś więcej wycisnąć z Douga, bo to powinien być sixth man of the year i może jakieś minuty dla największego rozczarowania - Portisa?

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie żart, coś czuję, że Wiggins i Dunn jednak wylądują u nas. I nie miałbym nic przeciwko. Jimmy jest fajny, ale nie aż tak, żeby nie brać taki pakiet. I tak o mistrza nie walczymy, więc na dłuższą metę opłaci się taki deal. Nie tylko Butler jest na wylocie, bo i Gibsona próbują pocisnąć. Czas na konkretne zmiany, czas wywalić wszystko i budować się od nowa. Wg mnie mają jakiś plan, bo po sezonie Wade z Rondo out, Nikoli kończy się kontrakt, widocznie uznali, że na Butlerze nie ma sensu się przebudowywać. :grin:

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mega zaskoczony tą informacją akurat w tym momencie. Po pierwsze, to oni zarówno Butlerem jak i innymi (np. Gibsonem, Gasolem) mieli handlować setki razy. A wymian ile było? No właśnie.

Ale jeśli już handel Jimmym to za kogo? Na pewno za kogoś młodego i ultraperspektywicznego. Wiggins? Wielkim fanem nie jestem ale jest to chyba jedna z realniejszych opcji. Ktoś z dwójki Ingram/Russell z Lakers? Nie wiem czy szło by to zgrać finansowo + czy Lakers by odebrali telefon. Jednak jeśli już miałbym wybierać jednego z nich to na teraz Russell over Ingram. Zbyt wielu innych pomysłów nie mam. Bo raczej Simmonns jest niewyciągalny z Philly a i byłby mocno ryzykownym wyborem. Ale jakiś deal w którym pozyskalibyśmy Noela/Okafora i Simmonnsa to jest jakiś pomysł - ale chyba niemożliwy do wykonania.

Mam nadzieję, że jak sprzedadzą ewentualnie Butlera to pójdą mocno za ciosem dalej z wymianami. Zobaczymi co bedzie. No ten sezon ( przez draft) jest chyba dobry to przebudowy i to mnie jakoś pociesza.

Tak czy inaczej - Go Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jakoś nie widzę oddawania Butlera w tej chwili - czym on wadzi w ewentualnej przebudowie, poza nabiciem paru zwycięstw? 

 

Gibson ok, to jeszcze rozumiem, ale nie oddawanie Butlera. Nie po pozyskiwaniu Wade'a i Lopeza w lato, których  w przypadku takiej decyzji i idąc za ciosem też wypadałoby oddać, a w przypadku DW byłoby to przy okazji świństwo pierwszej klasy. Zbyt wiele dalszego kombinowania mógłby wymagać taki ruch. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak przeczytałem że Ric to od razu pomyślałem że chyba ostro pocisnal z alko. Coś w stylu faktu i nagłówka umarł bo nie zapłacił za cole

 

 

Jak sens miałoby sprowadzenie Wadea do teamu, który ma tankowac po pół roku?

Owszem zmiany są konieczne wiedzieliśmy to od początku rs jeśli celem jest coś więcej niż pierwsza runda

Ale mając zmiany na,myśli wszyscy widzieliśmy konieczność wymiany taja, niko czy nawet lopeza

Duet Butler-Wade jest w tej chwili nietykalny bo wszystko co do tej pory zrobiono nie miałoby sensu

Choć w sumie niewiele z tego co roba GarPax ma sens...

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, rzadko oglądam ten sezon.

Ale z Raps Fredek kapnął że nie musi katować się MCW czy tam Grantem czy "mam wyjebane Rondo", tylko grać z tyłu parą Wade-Butler. Nie wiem, kiedy na to wpadł, może wcześniej ale i tak długo mu to zajęło. do tego granie parą DmD i Miroticem na skrzydłach. 

Skoro potrafił grać tylko na uniwerku smallball i ciepać trójki, to też długo mu zeszło że ławce ma dwóch takich gości.

Swoją drogą, ale to temat na dłuższą dywagację.... trener przychodzi do najlepszej ligi świata i z tego co czytałem potrafi ustawic zespoł tylko pod smallball? jak dostanie inne klocki to ... widać po Chicago. 1,5 sezonu trenowania i jedyna zagrywka to HeroBall.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ustawienie było próbowane Wirakocza przez Freda. W tym meczu to fajnie kleiło, bo wpadały trójki no i sam Butler kolejny raz niemal w pojedynkę odrobił stratę. Mieliśmy też trochę szczęścia. Nie zmienia to jednak faktu, że za mało próbuje grać tym ustawieniem, a często swoimi głupimi decyzjami nie pomaga zespołowi. Fred, to mógłby odkurzyć znowu tego Portisa, bo na parę Gibson-Lopez aktualnie nie da się patrzeć. No i fajnie widzieć jak Rondel grzeje ławę - jak to go nic nie nauczy, to nie wiem co mu już pomoże.

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lwb zaraz wpadnie z mudiayem

3.2.1 ;)

 

Jak juz jestesmy przy denver

mudiay, nurek, gallo/faried, pick z mem w tym drafcie i ich wlasny w ktoryms pozniejszym (2018) za zestaw rondo + butler?

Za malo dla chi?

Edytowane przez ness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.