Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Mycek  wg Ciebie był to słaby dzień Butlera ?  to chyba oglądaliśmy 2 różne mecze ...dziś to nawet gość od podawania ręczników był by bardziej widoczny na boisku , Jimy to zagrał nawet nie na ćwierć gwizdka , 0 zaangażowania po obu stronach boiska ( no może raz czy 2 w obronie ) to był antymecz w jego wykonaniu widać że był/jest wkurzony na trenera i zarząd i to właśnie pokazał na parkiecie 

niestety jest mega problem i aby to w miarę szybko załagodzić muszą zwolnić Hoiberga i Gara z Paxonem  bo w innym przypadku to Butler wymusi odejście w lutym a Wade będzie chyba ostatnim z liczących się Fa ( niestety starym ,ale w bulls to norma - Gasol ) , który tu zagrał w ciągu najbliższych lat , tu potrzebny jest nowy FO bo szkoda by było po erze Jordana stoczyć się na samo dno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsza ze względu na niemożność czy inne przesłanki?

1. Wymieniasz polowe składu Bykow

2. W wymianie bierze 14 zawodników ale trzech miesci się w 150 najlepszych . Reszta to marginalni zawodnicy. Jaki ma sens wymiana drobnicy

3. Jaki to ma sens dla Bostonu?

4. Po co 76ers 4 pf?

5. Sota oddaje dwóch młodych Pg i z czym zostaje

 

Poza tym ze Byki dostają Crawdera to nie widzę sensu wstawienia reszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co Bulls wtedy 4 PG (MCW jeszcze), do tego Boston na pewno nie oddałby Crowdera za ten pakiet. Myślałem że to propozycja dla żartu początkowo :grin:

"Maszyna zmian espn" służy tylko do zabawy i taką też sobie urządziłem, wedle własnego zdania.

 

 

@Stroshow

 

Zbyteczna złośliwość. 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Maszyna zmian espn" służy tylko do zabawy i taką też sobie urządziłem, wedle własnego zdania.

 

 

@Stroshow

 

Zbyteczna złośliwość. 

Ale ja ci nie bronię tylko dlatego prosiłem o słowo komentarza co sprawiło że akurat taka wymiana. Co to miało dać Bykom a co np Celtom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja ci nie bronię tylko dlatego prosiłem o słowo komentarza co sprawiło że akurat taka wymiana. Co to miało dać Bykom a co np Celtom

 

Już Ci odpsiał:

 

"Maszyna zmian espn" służy tylko do zabawy i taką też sobie urządziłem, wedle własnego zdania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Wadea oddadzą to mamy 100% pewna przebudowę, bo Butler (słusznie) zażąda wymiany

Dopóki w Bulls są Paxon z Formanem dopóty nic dobrego się nie stanie i najlepiej będzie zaorac całość i próbować od nowa

 

Ale z innym zarządem

 

 

Od dwóch lat czekam na męska decyzję rainsdorfa

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

“I’d be shocked if Dwyane Wade opted in for next season” @cst_Cowley – Joe Cowley

 

Gibson also noted that young teammates told Wade they wanted him to practice more. Wade practiced today and was into it according to Fred.

 

 

Oczywiscie, ze Wade odejdzie po sezonie. Wade chce byc powazanym, starszym panem w zespole gdzie bedzie mial swoich ziomkow, tymczasem sytuacja w Bulls teraz polega na tym, ze zimeczkuje sie z Butlerem, a mlodzi maja jakis tak kwas z nim. Wazne jest to, zeby byla to decyzja Wade, mam na mysli, zeby Forman nie probowal go umieszczac w jakichs plotkach transferowych. To byloby mordercze dla Bulls, w perspektywnie podpisywania wolnych agentow latem (klub, ktory sprzedaje "swoich").

 

Dla mnie spoko, Wade przyszedl, pokazal, chcial pomoc, koszulki sie sprzedaly. Zupelnie nie chodzi o aspekty sportowe (chociaz pewnie chcialby jeszcze powalczyc w PO). Nie jest tez powiedziane ze Butler bedzie chcial odejsc, gdy odejdzie Wade, bo kazdy wiedzial, ze Wade przychodzi na chwile (do 3 sezonow) - z tym, ze realnie patrzac na sytuacje obecna bedzie to tylko jeden rok.

 

Co jak co, ale Forman excela to napewno ma i wie, ze w lato, gdy wszystko pojdzie zgodnie z oczekiwaniami, bedzie mial sporo kasy. Nawet bardzo sporo.

 

1) Pozbycie sie Rondo w jakiejkolwiek wymianie - naaah, ciezko, ale moze jako zapychac salary przy jakims dealu innych druzyn

2) Wyoptowanie Wade - check

3) Pozbycie sie Lopeza w dzien draftu - da sie zrobic

4) Odwołanie praw do MCW i Mirotica - check

5) Jakis trade z Tajem (np. do Raps za spadajacy kontrakt i Powella) - check.

 

To naprawde nie jest rocket science.

 

Gdyby Forman ogarnal to w ten sposob - mialby okolo 70mln na FA w lato.

 

Mozna tez wyciagnac sobie tego Okafora z 76ers, 2 picki 1rd powinny byc ok. Dogadac sie z Felicio zeby poczekal sobie kilka dni w lipcu i podpisal z Bulls, gdy Ci dobiora sobie FAs. 

 

Holiday, Gallo, Ibaka, Hill, Reddick, Patterson, Mills, Collison, Terrence Jones, 

 

 

I powiedzmy taki scenariusz: 

Butler z Okaforem jako szkielet. Butler gra swoje klepki. Obaj korzystaja na swojej obecnosci, wokol obudowawc to samymi shooterami. Troche mlodosci, troche vetow.

 

Hill/Valentine

Butler/Powell

Gallo/Zippser/McD

Ibaka

Okafor/Felicio

 

Taki scenariusz nie wymaga robienia wymian, szukania, kombinowania. Wystarcza 3 telefony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo nie trzeba się pozbywać wymiana, bo on chyba drugi sezon miał nie w pełni gwarantowany

 

Poza tym problemem nie jest aktualnie roster, znaczy jest ale nie największym. Mówiło się głośno, że ForPax mają ostatni rok na wykazanie i chyba poplyneli. Ja liczę na brak awansu do po i wykop daleko poza,boisko tych dwóch siusiakow a,później można kombinować

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo nie trzeba się pozbywać wymiana, bo on chyba drugi sezon miał nie w pełni gwarantowany

 

Poza tym problemem nie jest aktualnie roster, znaczy jest ale nie największym. Mówiło się głośno, że ForPax mają ostatni rok na wykazanie i chyba poplyneli. Ja liczę na brak awansu do po i wykop daleko poza,boisko tych dwóch siusiakow a,później można kombinować

 

No nie wiem czy przy takich przeciwnikach w konferencji nie awansują do PO....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.