Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Ta ławka wygląda słabo. I o ile o obwodowych się tak mocno nie boję, bo wróci Doug i kiedyś MCW a Valentine powoli odzyskuje rzut, tak gorzej pod koszem. Ławka nie ma obrony pod koszem. Portis i Felicio o ile coś tam dadzą ( coś tam...) w ataku to w obronie przesuwają ich jak i gdzie chcą. Niko jest przeciętny. Coś doda za 3, coś odda w obronie. Na ławkę okej. ale jakiś weteran na C z obroną zamiast tych Hunterów i innych Zipserów. Jakieś propozycje ktoś?

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co takiego zrobił Mirotic, że straciłeś w niego wiarę?

Wkurza mnie jego gra - z tą godziną to strzelałem - przestałem go tłumaczyć i jakoś nie widzę już w nim wielu pozytywów...

Jakbyśmy go gdzieś sprzedali, to życzę mu jak najlepiej do czasu aż będzie grał przeciwko Chicago, bo talent tam niewątpliwie jest, tylko decision making, jak gówno - kompletnie z dupy...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem Mirotica w Bulls, a raczej w NBA jest to, że jego skill zaginął. W Europie był freakiem, tu na nikim nie robi to większego wrażenia, przez co ograniczył swoją grę do trojek. Na jego pompki nie nabiera się nikt, na kozle też radzi sobie przeciętnie, a kiedy mu nie siedzi jest zdecydowanie minusowym graczem. Biega i widać że chce, ale to za mało

 

Już w poprzednim rs pisałem, że jemu lepiej zrobi powrót na stary kontynent. Tu znów może blyszczec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu a Niko twierdzi, że chxe po sezonie pozostać w Bulls i podpisać nową umowę. W sumie to nie on do końca jest problemem tej drużyny, niezły zmiennik z niego. Nie rozwija się może jak byśmy chcieli ale co tam.

..pewnie, że chce, szczególnie za 15 mln za rok gry - ofc jeśli to prawda. 

 

Mirotic, Portis - niech Pax ich spakuje, a Forman "nada" w odpowiednim kierunku. 

 

 

Jerian Grant with 34 points in Windy City D-league win

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jest dzień. Dzień meczu z Cavs. I pomimo porażki z Lakers liczę dziś na win, a przynajmniej dobry, wyrównany mecz. Trzeba na pewno dziś wygrać zbiórkę, co jest do zrobienia. Trzeba maksymalnie ograniczyć Love'a i Kyrie. LeBron? Ja na początku meczu nieco poodpuszczałbym go na dystansie (NIECO) i sprawdził jego dyspozycję rzutową mocno broniąć wjazdy pod kosz. Lopez może znowu zrobić sobie BlockParty, nie mam nic przeciw. Tylko niech ławka zagra cokolwiek. Chciałbym zamiast Portisa zobaczyć więcej Felico. Chciałbym więcej Granta kosztem (niestety) Denzela. Może coś się z tego ulepi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://m.facebook.com/DieHardChicagoBullsFans/photos/a.319269671482092.71102.319164708159255/1165840323491685/?type=3&source=48

 

Takie coś mi na fb wyskoczyło. Powiem szczerze, jeśli by to miało być 1 za 1 to bym o tym pomyślał. Na przyszłość na pewno dobra wymiana tyle, że na teraz i już to tracimy shootera za 3. Coś za coś. Ale to tylko plota. I tak do tego nir dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ławka Bulls oficjalnie najgorsza w NBA. Aż cud że mają taki bilans.

I powrót MCW plus McBucketa to tylko połowa sukcesu. Oni MUSZĄ się wzmocnić jakimś tradem, bo S5 nie może wciąż grać na takiej intensywności!

 

A propos przehajpowanego Butlera

Jest pierwszym po Jordanie graczem, który w kolejnych 12 spotkaniach zaliczył 20+ pts!

Mało tego, on nie rzucił 20 punktów tylko dwa razy w tym roku!

#trashtalkhero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.