Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Takie zwycięstwo a tutaj cisza?

Widać że  chłopaki zmobilizowali się  niesamowicie po tych ostatnich kompromitacjach. Szkoda że następny mecz nie jest z Milwaukee bo byśmy się przekonali jaka jest prawdziwa siła obu zespołów,  no chyba że cała mobilizacja została wykorzystana dzisiaj i w następnym meczu znowu będzie padaka.  Tak czy siak dzisiaj było super , piłka ładnie krążyła, Rondo wyglądał jak najlepszy rozgrywający ligi, Lopez na tle Drummond'a wyglądał mega, Gibson bezbłędny, Butler lekko w cieniu ale też dobrze, podobnie jak Wade. Jedynie ta czwarta kwarta taka nijaka, no ale jak na parkiecie są jednocześnie Portisy i inne Zipsery to czego się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrana z Wizards. Mecz który był do wygrania, ale zawodnicy i trenerzy mocno starali się go przegrać. Udało im się. Bulls wyszli na mecz na pełniej kurwie. Nawet jak nie wpadało to Taj lub Rolo zbierali piłę w ataku. Ogólnie w Q1 Byki były agresywne i dzięki temu rosła przewaga. W Q2 i Q3 się zaczęło. 1096378 izolacji Wade'a i Butlera, przeplatane szybkimi rzutami kogolwiek w pierwszych sekundach akcji. Jak wpadło to fajnie. Nie? To szkoda. Jimmy praktycznie nie używał zasłon, mało było ruchu Mirotica i Douga w poszukiwaniu otwartych pozycji za 3. Oczywiście były pojedyncze fajne akcje ale to mało. Wizards dobrze odczytywali zamiary Butlera i kończyło się rzutem rozpaczy w ostatnich sekundach akcji. Rondo nie zagrał w tym meczu. Mogę o nim powiedzieć, że przebywał na boisku i w sumie tyle. Lepiej w tej roli ( patrz niby spot up shootera) by się Robert Skibniewski spisał. Może warto spróbować ustawienia Wade-Butler-McDermott-Taj-Rolo? Niby bez rozgrywającego, ale Rondo i tak mało dystrybułuje piłkę w ostatnich meczach a w roli spot up dużo groźniejszy byłby Doug. Moim zdaniem warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde ustawienie dobre o ile jest skuteczne. Obawiam się, że gdyby Fred zaczął mecz taką piątką jak napisałeś, konflikt na linij trener - Rondo murowany.

Ale ja nie piszę, że oni mają tym ustawieniem grać cały mecz tylko mają je spróbować w trochę dłuższym wymiarze czasu. As simple as that.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem grania Wadem z 2nd unitem - w 99% przypadków wygląda to tak, że przeciwko 5 graczom drużyny przeciwnej gra Wade i 4 statystów i oglądamy hero ball w wykonaniu 35-latka - Rondo narzeka na pace i nie ma się co dziwić, jak gra z dwoma zawodnikami, którzy też lubią mieć piłę w rękach - dać jemu "władzę" nad rezerwami i dać pohasać wybieganym McDermottom, Miroticom, Portisom - pace nie będzie większy nigdy jak nie będzie współpracy pomiędzy graczami, a Butler i Wade na iso robią dobrą robotę, więc klucz do sukcesu i uruchomienia ławy tkwi według mnie w odpowiednim jego napędzeniu...

 

Nie wiem - może piszę o czymś, co już jest nieaktualne, bo kilku ostatnich meczów nie widziałem, a patrząc na boxscore ławka trochę ożyła...

 

Jak do k**** nędzy, trzeba być c***owym, aby jakiś Janusz z Europy Środkowej widział lepiej jak poprowadzić twoją drużynę i jak jednocześnie trzeba być zajebistym, aby za bycie tak c***owym dostawać rocznie taką kasę, jakiej ten Janusz nie zobaczy przez całe swoje życie...

 

BTW... Szukam pracy... :onthego:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem grania Wadem z 2nd unitem - w 99% przypadków wygląda to tak, że przeciwko 5 graczom drużyny przeciwnej gra Wade i 4 statystów i oglądamy hero ball w wykonaniu 35-latka - Rondo narzeka na pace i nie ma się co dziwić, jak gra z dwoma zawodnikami, którzy też lubią mieć piłę w rękach - dać jemu "władzę" nad rezerwami i dać pohasać wybieganym McDermottom, Miroticom, Portisom - pace nie będzie większy nigdy jak nie będzie współpracy pomiędzy graczami, a Butler i Wade na iso robią dobrą robotę, więc klucz do sukcesu i uruchomienia ławy tkwi według mnie w odpowiednim jego napędzeniu...

 

Nie wiem - może piszę o czymś, co już jest nieaktualne, bo kilku ostatnich meczów nie widziałem, a patrząc na boxscore ławka trochę ożyła...

 

Jak do k**** nędzy, trzeba być c***owym, aby jakiś Janusz z Europy Środkowej widział lepiej jak poprowadzić twoją drużynę i jak jednocześnie trzeba być zajebistym, aby za bycie tak c***owym dostawać rocznie taką kasę, jakiej ten Janusz nie zobaczy przez całe swoje życie...

 

BTW... Szukam pracy... :onthego:

 

Pozdrawiam

 

lubie jak ludzie sprzed komputera wiedzą jak poprawić gre tych czy tamtych. A moze jest to trenowane, ale wychodzi tak c***owo ze wstyd to pokazać? nie wiesz, nikt nie wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie jak ludzie sprzed komputera wiedzą jak poprawić gre tych czy tamtych. A moze jest to trenowane, ale wychodzi tak c***owo ze wstyd to pokazać? nie wiesz, nikt nie wie

Nie wiem... Ale jeśli grają to co im w takim razie wychodzi, to wygląda na to że wychodzi im jedna, w porywach do dwóch rzeczy, a i tak dało im to jak do tej pory 50%, to wiedz, że coś jest nie tak... Zaprawdę powiadam Wam, ludkowie niewierni, że jeśli gracie to co Wam wychodzi, a efekt tego jest jaki jest, to może zacząc grać coś co Ci nie wychodzi, bo trening, to jedno, a mecz to to drugie obok tego pierwszego...

 

Serio nie dostrzegasz żadnego sarkazmu, ironi, lub cienia najzwyklejszego w świecie chamskiego humoru w mojej poprzedniej wypowiedzi?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

BTW... Szukam pracy... :onthego:

 

Pozdrawiam

Powodzenia przyjacielu ... i pamiętaj: albo chwycisz boga za nogi albo za jego przyrodzenie i będziesz się nim dławił. A tak wracając do tematu to rzeczywiście masz rację. Wade z 2nd unitem to trochę poroniony pomysł ... w myśl trenera "ławka nie wie jak zdobywać punkty to chociaż niech policjant z Miami je zdobywa żeby nie wypaść z gry" tylko problem jest w tym że Wade ma swoje lata i tam rzeczywiście wypada żeby ktoś odpalił ławkę, a sam jak kiedyś czytałem Rondo lubi grać z młodymi .+ gra zespołowo i potrafi uruchomić partnerów. Jak  będzie możliwość zagłosuje na Ciebie jako nowego trenera bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem - może piszę o czymś, co już jest nieaktualne, bo kilku ostatnich meczów nie widziałem, a patrząc na boxscore ławka trochę ożyła...

a ja właśnie ostatnio coś patrzyłem całych spotkań i tego się nie oglądać. Fred jedyny pomysł na zespół to granie izolacji Butler, Wade.

co z tego skoro na obwodzie stoi .. Rondo;]

nie, nie mogę tego grania. jeszcze ten rondo w trykocie Bulls. bede rzygał barszczem na święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie jak ludzie sprzed komputera wiedzą jak poprawić gre tych czy tamtych. A moze jest to trenowane, ale wychodzi tak c***owo ze wstyd to pokazać? nie wiesz, nikt nie wie

No wiesz. Nie trzeba być umysłem trenerskim na poziomie Popovicha czy Reda Auerbacha żeby wiedzieć, że granie Rondo jako spot up shooter to c***owy pomysł lub aby domyśleć się, że jak ławka kiepsko funkcjonuje to należy coś zmienić. A czasem kosmetyczne zmiany dużo dają.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.