Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

I wyszło na to że nie jest ready.

Miałem wobec niego spore oczekiwania i teraz jestem mocno rozczarowany. W mojej ocenie nie wykorzystał szans które dostawał. Biega po parkiecie i nic z tego nie wynika, czasami trafi jakąś trójkę ale to wszystko na co go stać w tej chwili. Jeszcze bardziej jestem rozczarowany Portisem. Koleś wygląda na takiego któremu może szybko odbić i który może zbyt szybko uwierzyć w swoje umiejętności ale nie sądziłem że nastąpi to już teraz . No bo jak tłumaczyć regres który  nastąpił w jego grze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marc Stein twierdzi, że Fred Hoiberg jest na gorącym krześle. Wg. Mnie im wcześniej poleci tym lepiej. Niezależnie czy Byki mieliby potem tankować ( co chyba nie jest brane pod uwagę ) czy walczyć o playoffy to Fred wyżej dupy nie skoczy. Brak mu ikry.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się, zbudowali mu drugi sezon z rzędu tragicznie zbudowany pod coacha roster, a obawy dotyczące obwodu Bulls po fajnym początku przypadkowe nie były, bo bez trójeczki to w NBA jednak ciężko jak się (cóż za niespodzianka) okazuje.

Źle dobrany skład to druga sprawa. Ja na mniejscu rodziny Reinsdorf ( ktokolwiek tam teraz rządzi w Bulls) zanim zwolniłbym Freda to zrobiłbym zmiany we front office. Nie wiem czy Forman czy Paxson odpowiada w większym stopniu za ten obecny projekt ale ten kto za ostatnie ruchy odpowiada powinien wylecieć w pierwszej kolejności. A Fred? Na razie nie wygląda jakby miał jakikolwiek pomysł na zaistniałą sytuację poza atakowaniem za wszelką cenę atakowanej deski.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo posadzony na ławce w drugiej połowie. Carter Williams wyglądał jakby mu się serio chciało. Robił błędy oczywiście, nie grał idealnie, ale chciał. Zapitalał w obronie. Było go pełno na boisku. Z braku laku lepszy był on niż Rondo.

Druga sprawa to Doug. Zagrał fajną pierwszą połowę. 4/5 z gry 2/2 za 3. Czemu potem nie dostał już rzutów? To dla mnie nie jest zrozumiałe. Fred ma co ma. Brawo też dla Felicio. Momentami zaangażowaniem przypominał Noaha. To się chwali.

Po tym meczu szkoda mi, że Bulls nie oddali swojego picku z ostatniego Draftu w wymianie za Thaddeusa Younga do Nets. Dużo lepiej pasujący gracz do dzisiejszej koszykówki niż Taj.

Panie Hoiberg, jeśli chcesz odzyskać zaufanie fanów Bulls to działaj odważnie. Ten sezon będzie jaki będzie ale zbujduj chłopie podstawy na następny sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo ma dziś znowu rozmawiać z GarPax na temat swojej przyszłości. Niestety dziś, ma on tylko wartość jako filler w wymianie którego można zwolnić, aby odzyskać trochę wolnej kasy. Sam nie wiem. Rondo z Portisem i np. niższy z picków Bulls i Kings w tym sezonie ( powiedzmy lottery protected) to mimo wszystko średnia paczka. Skończy się zapewne na buyoucie.

 

Paxson w wywiadzie w jakimś radiu w Boże Narodzenie zasugerował, że Bulls mogą zacząć grać więcej młodymi graczami na pewnym etapie sezonu. Mądra decyzja by to była, gdyby nie fakt, że od czasu wyboru Jimmyego (co było fuksem i nawet nikt w bulls tego nie ukrywa) Byki w drafcie wybierają po prostu słabo. może wraz z końcem Rondo Bulls w końcu spróbują wiecej minut dać lineupowi Wade - Butler - Doug na obwodzie - to może moim zdaniem zdadziałać. A MCW chociaż w obronie coś daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka, ze GarPax maja obsrane gacie od roku i teraz ilośc kupy wylewa sie juz nogawkami, całym potokiem i tego (oby) juz nie powstrzymać nie da.

Kompletnie sie nie sprawdzili,  mieli naprawde długo farta z Roseem i później Butlerem, którzy jakoś ratowali im posady.

Oby to był rok zmian w zarządzie. Bulls lawinowo przegrywają ostatnio a i tak są w konfortowej sytuacji

Chemia, zapewne przez Rondo i całą sytuacje zeszła trochę. Ale nie jest to nic czego sie nie spodziewaliśmy.

Szkoda mi jedynie seoznu Wadea i Butlera, choc nic jeszcze nie jest stracone, tak słaba jest wschodnia konferencja!

4 nazwiska mi w Bulls nie pasują i pora na reinsdorfów zeby te nazwiska wymietli.

 

 

Z opcji jest Taj jako porządny kasek. Nie jest to nic na spektakularny transfer, ale jsli dodac do tego kilka nazwisk i picków mozna spokojnie zrobić wymianę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki rondo bo Buyuot to może być dobra defensywna opcja dla spurs.

 

Z drugiej strony patrząc ( nie myślę o wymianie teraz ale wcześniej była taka możliwość gdy gibbie miał wartość ) na Pana Millsa to jest to właśnie brakujące do JM dw ogniwo.

Jb dw

 

Pop nie bierze graczy, który mają nie równo pod rondlem sufitem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze jednego ma w tali I tu pokazuje że daje radę ogarnąć kazdego ciut madrzejszego niz Rodman's level hard

 

 

taka role bad boya pełnili Nazr Oberto Jax Bowen Daniels

zobacz że pod Popem to nawet na dwa lata leniwy Diaw się zmienił

 

Rondo ma swoje mega wady ale nie są one na takim psychopoziomie aby drugiego unitu nie poprowadził klepiac zamiast Manu


no I patrząc jak bronią Parker I Mills oraz stary Manu ( ten I tak najlepiej) to takiego RR na końcówkę w defensywie bym nawet chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze jednego ma w tali I tu pokazuje że daje radę ogarnąć kazdego ciut madrzejszego niz Rodman's level hard

 

 

taka role bad boya pełnili Nazr Oberto Jax Bowen Daniels

zobacz że pod Popem to nawet na dwa lata leniwy Diaw się zmienił

 

Rondo ma swoje mega wady ale nie są one na takim psychopoziomie aby drugiego unitu nie poprowadził klepiac zamiast Manu

 

no I patrząc jak bronią Parker I Mills oraz stary Manu ( ten I tak najlepiej) to takiego RR na końcówkę w defensywie bym nawet chciał

Do tego do Rondla wydaje się dochodzić, że może wypaść z NBA jak tak dalej pójdzie i w sumie poza incydentem z asystentem to w Bulls zachowuje sie raczej okej. Po prostu Fred uznał, że sportowo to MCW da więcej. Z ławki na kilka(naście) minut Rajon powinien być ok. Urozmaicenie wzgledem Millsa. Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez to nie chodzi o to, ze MCW jest lepszy od Rondo, czy Rondo od MCW.

Hoiberg usadzil Rajona bo ten ma wyjebane na obrone i ogolnie na bieganie. "Obrona na koncowki" to ostatnia rzecz, ktorej mozna oczekiwac od Rondo. Gosc jest fatalny, obawialem sie o to po tym co widzialem w sacramento, no i niestety to sie spelnilo. Odpuszczanie spotup shooterow kosztem "czyhania" (niepotrzebnie) na zbiorke. Przechodzenie pod zaslonami, odpuszczanie ludzi w izolacjach, chamsko oczekujac pomocy, ktorej zazwyczaj nie bylo no i najwazniejsze brak powrotow do wczesnej obrony.

 

I tak polowa sukcesu, ze Wade ogarnia jako tako obrone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCW to poor man Rondo , Rondo jak ma nawet wyjebane to to jest mega sufit dla MCW - ogolnie troche bezjajeczna zagrywka Freda 

MCW sie polamal i jak tylko wrocil to Fred posadzil Rondo na ławke 

tak slabych PG jak maja Bulls to nie ma nikt w lidze ; Jerian nie widze przyszlosci a MCW byl o krok bycia poza liga - sekret wyplynal 

 

nie wiem co wy z tym rosterem pod Freda - to nie jest tak ze Fred ma Roster i nie moze kilku minut pobiegac czy tez kilkunastu 

 

1. Nie ma gry lawki czy tez bench unitu - Portis zero rozwoju ; Mirotic czasami DNP czy jakies ochlapy ; kuzwa to nie jest tak ze Bulls maja 12 do grania  - beznadzeija tutaj jest 

2. Set plays - na to jakich Fred ma ludzi do gry Robin i Taj potrafia podac - to gra naprawde jest nudna 

 

mialem ta perle zostawic na co innego ale Wade jak chcial wygrac mistrzostwo i zarobic to powinien isc do Milwaukee 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że 52 punkty teraz to nie to samo co w latach 90', ale tak bez słowa całkowicie?

Ja sam w sumie nie wiem co napisać, ale ja jestem stary i od wczesnego ranka opiekuję się dzieciakiem z ADHD... Od Was trochę więcej inwencji się spodziewałem - ruchu z Rajonem też nie ogarniam - jak dla mnie to Fred jest po prostu głupi - Rondo nie jest i nigdy nie był moim ulubionym zawodnikiem, ale jak go dobrze się wykorzystuje, to jest pożyteczny w ataku... Defensywę przemilczę, ale czego się spodziewać po tej stronie boiska od PG, jak cała reszta daje dupy, według mnie - albo po kilku latach z TT człek ma wygórowane wymagania...

 

Dodatkowo to miłe dla oka co robi 2nd unit, jak na jego czele nie stoi Wade... Nie sprawdzałem niestety poprzednich meczów, jak Dłejn nie grał... Wyjątek, czy reguła?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnione czemu Butler miał taka noc 15894272_1198210993587951_82091859990550

 

A tak serio to dobrze, że GarPax wytransferowali DR1 zamiast Jimmyego. Toć jakbyśmy zamiast Butlera mieli teraz Krisa Dunna wybranego z picku Celtics o czym była mowa ( nawet w pakiecie z np. Bradleyem) to chyba bym jebnął to wszystko i wyjechał w Bieszczady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.