Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

A co fani Bulls myślą o tegorocznym sezonie? Jak wyglądają wasze oczekiwania wobec Playoffs w tym roku i która runda waszym zdaniem byłaby osiągnięciem dla Bulls?

 

Pytam z ciekawości, bo chyba każdy wie jak to wyglądało w zeszłym roku. Playoffy z udziałem Bulls zawsze dodawały smaczku dlatego fajnie, że w tym roku najprawdopodobniej tak właśnie się stanie. ;)

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga runda to max, choć z taką ławka skończyć się może na pierwszej

 

Williams ma mieć dziś badania i jeśli pójdzie dobrze dołączy do McDermotta w WCBulls

 

Ja się słabo na tym wszystkim znam, ale oglądałem w tym sezonie parę meczy Bulls (szczególnie ten w Portland).

Myślę, że w tej drużynie jest ogromny potencjał i widzę ich jako druga siłę na wschodzie. Trzymam kciuki za finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls to dziwna drużyna. Mamy fajną s5. Znaczy fajnie ze sobą funkcjonującą. Gdyby jeszcze Rondo rzucał za 3 ...ech. Ławka z kolei opiera się na 4 filarach ( w teorii). Są to Niko, Doug, Canaan i MCW. I tu robi się problem. Niko nie siedzi rzut ostatnio. Doug i MCW to wiafomo. A Isaiah to nie sixth man co pociągnie ławke. On zagra w miarę solidne naście minut i tyle.

Bulls najpierw niech wejdą do PO. Potem bedziemy myśleć dalej. Oni moga napędzić stracha ( ale chyba nie pokonać ) Cavs w serii. Na razie od czasu przejęcia Cavs przez Lue Bulls wygrali 3 z 4 meczy. Można z tego wyciągnąć wniosek, że Bulls nie są wygodnym rywalem dla Cleveland. Stawiałbym dziś w serii 4 - 2 dla Cavs. Podobnie jest z Raptors. Te byki umieja z nimi grać. Z Raps mogliby nawet powalczyć o zwycięstwo w serii. Bardziej boję się np. Bostonu czy Pistons. Nie potrafie co za tym idzie ocenić gdzie sezon skończą Bulls ale wiem,że dla czołówki konfy nie będą wygodnym rywalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.