Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli poł sezonu zajeło Hoibergowi ogarnięcie, że na ławce ma to czego chce. Wystarczy zeby Valentine kręcił się gdzieś obok Wade czy Butlera, czekał na podwojenia tych panów i gdy przyjdzie okazja walił tróje. Niby jest McD ale na niego to nie za bardzo mozna liczyc.

Co do meczu no to widać słabości trenera. Hot zawodnik meczu - Denzel Valentine. Przed ostatnia akcje dostaje MCW (ISO!!!!), a ostatnia McD (zimny cały mecz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denzel był oceniany przez ludzi z Michigan jako mniejsza wersja Draymonda w kwestii stylu gry. Jako pseudo PG obok Butlera i Wade'a powinien być idealny. Oczywiście raczej nie zostanie starterem już teraz ( chociaż kto wie) ale może nie będzie tak źle z jego minutami jak fo tej pory.

 

Taj trafił za 3 chyba z zaplanowanej akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy Waszej opinii.

Jesli mielibyscie na stole Jahila Okafora po jakiejs promocyjnej cenie, to weszlibyscie w to?

 

Wbrew pozorom to jest bardzo dobre pytanie.

Jesli nie bedzie rewolucji w Bulls (o ktorej kilka tygodni temu gadal Butcher) to maja oni na najblizsze lata Wade i Butlera - dwoch nierzucajacych niskich. Dodanie do tego Okafora, ktory kompletnie nie rzuca robi robote marketingowo (kolejny homeboy) ale pod wzgledem sportowym to bardzo ciezki potencjalny lineup. Bulls poza ta trojka musieliby sie obudowac samymi shooterami a o to byloby ciezko.

 

Btw, fani 76ers. Jaka jest cena za Okafora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie brał Okafora. Bo zarówno on jak i Jimmy dobrze się czują w nieco wolniejszej, izolacyjnej koszykówce. Wade jest super jako weteran ale nie widzę go jako trzonu drużyny. Będzie to fajnie a jak nie to papa. Tylko cena za Jaha to dobre pytanie. Ciekaw jestem czy Doug jakoś utrzyma formę na dobrym poziomie w końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno (wg. Steve Kylera) przyszłość Taja w Bulls zależy od następnych 30 dni (tj okresu do Deadlline). Jeśli Bulls zostaną na ok. 0.500 to trade Taja byłby bardziej możliwy. To ma ręce i nogi, bo szkoda by było stracić Tadzika za darmo, a powiem szczerze, nie widzę powodu dla jakiego Bulls mieliby dać mu grubą kasę. Ma 32 lata, słabo rzuca za 3. Ogólnie to go lubię, ale w tych konkretnych warunkach w jakich Chicago się znajduje to po prostu Taj przestaje pasować długoterminowo. Ja z resztą w dalszej części kariery Gibsona bym widział w roli nie PFa a Centra. Ma do tego niezłe warunki. 

 

Czytałem też(tylko teraz nie mogę tego znaleźć, jak mi wpadnie w ręce to podrzucę), że ogólnie Chicago nadal rozważa czy iść w przebudowę czy nie i czy dalej inwestować w Butlera czy nie. Ja sam jestem rozdarty, bo ogólnie lubię Jimmy'ego, fajnie oglądać jak rozwija się w tym wieku, ale ja chciałbym Bulls walczących co najmniej o finał konfy  i tam nie dostających wpierdzielu 4-0 bo gra o 2 runde PO w porywach po tylu latach z Thibsem mnie znudziło. Nie wiem czy Jimmy jest tego typu liderem który to da.  Chcę emocji i walki o miśka, nawet jak to poprzedziłoby tankowanie i przebudowa. We'll see. 

Gratki dla Jimmy'ego za wejście do s5 AllShitGame

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.