Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.espn.com/espnradio/play?id=18565827

 

Apparently, Jimmy hates the front office for a very specific reason. During his extension discussion window in the summer of 2014, the front office apparently threatened Butler that he had to take their deal or they were going to cut his minutes in half and give them to Snell(!,) ensuring that he wouldn't get a big contract the next summer. It didn't happen because Thibs was like hell no, but Butler has been suspicious and moody ever since. The Bulls know it's a ticking time bomb which is why they were willing to trade him this past summer.

 

To jest tak chore, ze nie ma co tego traktowac powaznie, ale w kazdej plotce jest jakies ziarno prawdy.

 

A tutaj takie cos od Woja (woj === prawda)

 

 

The Bulls are full of unhappy players," said Wojnarowski. "With the superstars unhappy with the role players and the role players unhappy with the superstars, privately charging them with playing buddy ball, sources say. A two-man game that they believe often intentionally involves no one else."

 

Edit: 

 

Woooooooow. Hoiberg ma jądra pod prąciem jednak!

 

Butler and Wade won't start as discipline.

Edytowane przez mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm, to jeszcze crawford za 2 1rd picks bulls dla nix po anthonego i done deal

Dorzuć butlera, wszak to teraz tylko rezerwowy...

butler, Wade i RAjon dostali po kieszeni wg różnych źródeł

Form do mediów rzekł, jakoby niezdrowym bylo, gdy kwasy wypływają do mediów

Rajon w podobnym tonie

Butler w zw z RR "każdy ma swoje zdanie, szanuję to, jedziemy dalej"

gdzie k**** ? Rose mial byc tym nielubianym ,psującym szatnię

teraz trójgłowy smok starszyzny zespołu ma podobno na pieńku z młodzieżą

Fred czy ktoś inny ma czyścić stajnię augiasza?

k**** mać raz dwa trzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczam na komentarze takiego polusa jak Ty, który dwa razy do roku oglądnie jakąś drużynę i wielki ekspert od 82 zespołów. Do tego pewnie wszystko za monitora, bo LIVE, to widział Hoop PKS Pruszków.

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokój mi tu!

 

@V nie bulwersuj się tak, LBS nie miał nic złego na myśli

 

Choć rację masz, bo ten mecz ewidentnie Butler zavrsl ppd tyrupem "mam focha" co było i niemiłe dla oka ale też co ważniejsze nie profesjonalne!

Ok ma chłopak problem z klubem, zarządem i abog woe jeszcze z czym, ale kibice go wspoeraja od początku i zwyczajnie nie może się zachowywać jak cousins, bo to nie jest teor z Sacto a klub z bogatą historią

Sam jestem wkurwiony jak nie wiem co i po takim meczu Butler powinien dostsc po łbie! A jak się nie podoba to won!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet najwierniejsi kibice Bulls tracą nadzieję. Sytuacja pojebana. Niby wszyscy się kochają i nie mają pretensji do siebie, ale wszyscy się na siebie fochają.

Bostonie Pick Nets i Bradley ( plus pewnie filler ) i gra gitara za Jimmyego?

Butler po raz kolejny się do kogoś pyszczy ( teraz do słabych ale bezbronnych młodych ). Robił to do Thibsa/formana ( Give me larger role or trade me - okres przed draftem Wigginsa), Potem do Rose'a, Hoiberga. Jemu by się przydał taki Garnett co by go utemperował. Ewentualnie mu zajebał. Ciekawe jest to, że akurat to Rondo mu sie akurat postawił. Zaorać. Tylko w drafcie wybory będą równie c***owe co od czasu Butlera. Co począć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio?!, ... serio?!

 

Minelo 48 meczow RS, Butler wczoraj zagral swoj trzeci na slabym poziomie. Poza tymi wyjatkami co noc stawia sie na parkiecie i dostarcza to, czego sie od niego wymaga i wiecej. Trudno, ze taka dyspozycja zbiegla sie z ta sytuacja w szatni/mediach, ale wczorajszy mecz tylko potwierdza to, ze Butler jest easy top12 ligi. Bulls dostali wpierdol od Miami heat, ktorzy sa fatalni na wyjazdach, owszem, maja ostatnio bardzo dobra serie zwyciestw, ale zagrali bez swojego najlepszego zawodnika.

 

To w TAKIM meczu McDermott i Mirotic powinni blyszczec, to w TAKIM meczu Gibson powinien zdobyc 15 a nie 8 punktow, to w TAKI meczu Rondo powinien bardziej skupic sie na zdobywaniu punktow. Co do tego ostatniego: Jakze ubolewam nad tym, jak widze, ze Rondo ma jednak troche paliwa i potrafi wejsc na kosz i skonczyc szybkim 'kelnerem' - te akcje sa niestety sporadyczne.

 

Butler powinien byc opierdolony!? BUTLER!?

Mirotic wyglada jak imitacja koszykarza, boi sie, jest chudy, zmarnował swoj talent po krolewsku, nie jest warty nawet rozwazenia jego podpisania latem. McD jest tylko troche lepszym pozytywem, ale kolejny mecz, gdzie moze blyszczec, a oddaje 5 rzutow. Damn. Granta wgl przemilcze, MCW nawet nie gra, taki jest slaby.

 

Wiecie, gdybym dostal za Butlera pick, ktory gwarantowalby mi Fultza, Morrisa czy Balla i jakichs graczy NBA (a tego nie mozna powiedziec o zdecydowanej wiekszosci tego rosteru) to pewnie bym to przyjal - ale tak jak mowie, przyjalbym bo dostalbym 80% szansy ze rola Butlera w niedalekiej przyszlosci bedzie zastapiona tym graczem z draftu + Bulls zgarna ludzi, ktorzy umieja grac w koszykowke.

 

k****.

Butler robi 25-5-5 na 60%TS, trafi mu sie jeden slaby mecz i komentarze w stylu: 'trzeba go opierdolic'. O to chodzi, ze Butler moze i MA opierdolic tych amatorow. Przyklad: Bardzo bawi mnie Grant, ktory placze na twitterze, ze trenuje non stop od x lat, wszystko robi zeby wygrywac, ma 193, 88kg, idealne warunki na granie w NBA, ma jakis tam talent, ktory wywindowal go do NBA, siadasz, otwierasz basketball reference i co? 5ppg, 1.5 ast, <40% z gry i 31% za 3 i tak jest z co drugim gosciem z tego rosteru... KAZDY tak pierdoli: 

a) Grant - "noooo rzucalem w lato z kimstam i bede teraz ogarem zza luku" - 31%

b ) Mirotic - "nooo wzmocnilem sie fizycznie, bede walczyl z kazdym o zbiorki" - sylwetka patyka i paniczny strach przed wejsciem na kosz

c) McD - "aaaakkuuuuuurwwwaaa ale ja jestem pewny siebie, biegalem po piasku latem, jestem zwinny jak kocur" - obawy przed wszystkim, bezsensowne, nieatletyczne bieganie, tyczka w obronie.

itd, itd. (juz nawet nie mysle o Portisie, bo mnie zaraz KREW ZALEJE).

 

TYLKO BUTLER robi jakis improvment w swojej grze. TYLKO na niego mozna liczyc.

 

Skoro robi 25-5-5 na 60%TS w c***owym zespole co - jeszcze raz powtorze - plasuje go w TOP12 tej ligi, to moze postawic w koncu w 100% na niego i go wspierac w takich meczach jak ten wczorajszy. Hm?

 

I juz nawet nie chce sobie myslec, jakie cyferki krecilby, gdyby jego podania zamienialy sie na asysty, a nie na cegly mirotica i reszty towarzystwa, jakby mial prawdziwych STRZELCOW wokol siebie, ktorzy robili by mu miejsce, a nie stawali na drodze do obreczy, no bo przeciez tylko spod kosza moga zdobyc jakies pewne punkty, zeby nie bylo przypalu ze maja 0/5 z gry. NO BO PRZECIEZ WIECEJ RZUTOW NIE ODDADZA!?

 

Ale dobrze, dobrze. Po ASG lepiej nie bedzie, juz dawno nie bylo. Kolejny rok, te same problemy. Wade odejdzie. Mam nadzieje, ze uda sie jakos pozbyc Rondo, w noc draftu Lopeza. Moze majac wyczyszczone salary, podpisza kogos wkoncu kto PASUJE DO LIDERA i nie zawiedzie oczekiwac w 100% przypadkow.

Edytowane przez mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja odpowiedź to żart, tak jak ta propozycja. 

 

A czy kocham Melo? Pewnie, bo swoich się nie oddaje jak jest gorszy okres w zespole.

 

A że gorszy okres trwa prawie od 2000 roku to inna sprawa :grin:

 

Dobrze żeś wyłapał że to żart ;)

 

 

Z syndromu szto czikagoskiego ciężko się wyleczyć.

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=zbjfy2l

 

Ten trade może pomóc!

 

Jebłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z syndromu szto czikagoskiego ciężko się wyleczyć.

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=zbjfy2l

 

Ten trade może pomóc!

 

Panie! Wyobrażasz sobie Pan te nagłówki:

 

SYN CHICAGO WRACA DO DRUŻYNY PO WAKACJACH W NOWYM JORKU.

JEST GOTOWY, ZDROWY I CHĘTNY.

WELCOME HOME MVP #1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.