Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak zauważysz akurat LAkers tłumacze kontuzjami a co do moich Jazz to piszę że mimo kontuzji powinni wygrywać takie mecze jak te z Kings. Sęk w tym , że Wy jesteście na innym etapie rozwoju. U Was kontuzje są tym co dla Jazz rok temu. Zabijają w młodych rytm, pewność itp

 

 

Wiem, wiem. Tak się tylko przekomarzam. 

 

Hayward w lokalnej gazecie powiedział że latem dla niego priorytetem jest szansa na pierścień i on wierzy że Jazz to właśnie taka ekipa.

Więc tak jakby zawęża to wszystko do max 8 ekip w lidze ( i Lakers w nich nie widzę)

 

 

 

Spodziewałem się, że to przytoczysz. ;] Dlatego jak widzisz sam napisałem, że się nie spodziewam. Niemniej już niejeden wygadywał w prasie różne rzeczy, a rzeczywistość to potem weryfikowała. Jeśli Hayward naprawdę chce pierścienia Lakers oczywiście nie będą na jego liście. Tylko że Jazz raczej też się do tej grupy nie łapią.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Tak się tylko przekomarzam. 

 

 

 

Spodziewałem się, że to przytoczysz. ;] Dlatego jak widzisz sam napisałem, że się nie spodziewam. Niemniej już niejeden wygadywał w prasie różne rzeczy, a rzeczywistość to potem weryfikowała. Jeśli Hayward naprawdę chce pierścienia Lakers oczywiście nie będą na jego liście. Tylko że Jazz raczej też się do tej grupy nie łapią.

Biorąc pod uwagę SRS obecny (a 7 ekip po prostu wyrasta ponad resztę ligi więc traktuje ich jako czołówkę) i biorąc pod uwagę kto z tych ekip latem ma kasę na maxa to w rachubę wchodzi

 

Jazz

Golden ( jeśli odpuszczą sobie Stefka co powiedzmy sobie szczerze jest niemożliwe)

i Boston bo oni na koniec roku mogą wejść w TOP 8 w SRSie

 

Więc Hayward by wybierał między Jazz a Boston cała reszta zespołów które ma kasę na maxa lub przy jakiejś kombinacji by miała nie jest w ogóle na tym poziomie więc na 90% Hayward zostanie z Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz mniej chcę mi się odpalać kolejne mecze bo po prostu nie mogę patrzeć na tą obronę, to jest tragedia. Jeszcze w dwóch ostatnich meczach doszło przegranie meczu mimo prowadzenia +19.

 

W sumie to jakby Mitch opchnął Lou i Younga to może Lakers skończyliby w bottom3. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RFA to akurat dobrze, bo Lakers mogą podpisać go na swoich warunkach.

Po ACL nie było sladu jak wrocil, ten uraz też nie był poważny.

Clarkson to potencjał 6th mana / niezłego startera, a Noel w formie gwarantuje topowe D w S5. 

Jak dla mnie to gra warta świeczki dla Lakers, którym przydaby się defensywny C. 

Opinii wcale najgorszej nie ma - po prostu chce grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RFA to akurat dobrze, bo Lakers mogą podpisać go na swoich warunkach.

Lub warunkach, które Noelowi zaproponuje pierwsza z brzegu drużyna, a które z punktu widzenia Noela będą lepsze od tych proponowanych przez LAL.

 

Co nie znaczy, że nie chcę Noela w Lakers. Przeciwnie, bardzo chętnie bym go zobaczył razem z Ingramem i Russellem w jednym zespole, jako jego główną bazą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam January dalej celujesz w PO? :) Dalej nie widzisz podstaw do zmian w ekipie która nie broni i nie ma za bardzo kim bronić, a najlepszy obrońca Larry niestety jest kontuzjogenny...

Ten zespół musi się zmienić, Sweet Lou powinien szybko pójść sell high (bez problemu Clarkson który lepiej broni go zostapi i zyska kolejne doświadczenie), a MIL I PHI to świetni kandydaci do rozmów, żeby dostać Noela (byłoby super - choć są głosy iż Philly zdecydowanie lepiej wygląda z duetem Noel-Embiid niż Okaforem który pójdzie na odstrzał, więc istnieje ryzyko że wyrownaja najwyższą ofertę jeśli nie pójdzie w dealu) lub Monroe (z braku laku).

 

Ja bym poszedł jeszcze w Bartona z DEN, koleś ma papiery na dobre granie, potrafi świetnie bronić i ma niezły rzut. Problem w tym że oni szukają PG...

 

Gadanie i Haywardzie chyba nie ma sensu, wg mnie Ingram ma większy potencjał od niego i trzeba dać mu dorosnąć - grunt aby nie było to w stylu Wigginsa który zatracił się w ofensywie i kompletnie nie potrafi odbudować obrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za moment Lakers będą najsłabsi na zachodzie, a w całej lidze słabszy bilans będą mieli tylko Sixers i Nets.. Szkoda bo do Sixers może trafić dosyć wysoki pick, a po dobrym starcie myslalem, że będzie to 'tylko' coś ok. 10 picku.

po starcie sezonu, szczerze byłem spanikowany, bo Lakers mieli ciężki terminarz i wyglądali na borderline playoff team, ale w tym momencie (tzn. w grudniu) to najgorsza drużyna ligi, więc bardziej obawiam się, że przy poprawie bilansu Heat i Wolves (21. i 18 SRS w lidze) Lakers niepokojąco zbliżą się do picku w top3. wymarzone miejsce to oczywiście 6-7 miejsce w loterii.

 

Ingram spośród zawodników mających miejsce w rotacji jeżeli chodzi o efektywność rzutową znajduje się w zacnym gronie kontuzjowanych Winslowa, Aminu, oraz Harrisona i Rondo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na jakiś czas się zareklamuję (a co!) - autorsko o progresie Russella w tym sezonie.

http://www.lakersland.pl/analiza-rozwoju-dangelo-russella/

dobry tekst, ale:

​- dosyć ryzykowne ale w sumie ciekawe jest podpieranie analizy na RAPM będąc fanem Bryanta  :tongue:

- Booker i Mudiay są słabi w tym momencie, pod względem produkcji boxscore'owej wręcz koszmarni, to żaden punkt odniesienia do Russella - i IMHO słaby przykład na to jak trudne jest wchodzenie do ligi dla guardów, Mudiay w tym momencie wygląda na bardzo zły pick;

- w sumie ciekawy jest argument o wolniejszym wchodzeniu guardów do ligi (tak go interpretuję), ciekawe czy można to jakoś zbadać, szczerze powiedziawszy mam raczej odwrotną percepcję;

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.