Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Russel out vs Hornets, eh.

 

Chyba nie:

 

Updating a previous report, Russell won't be rested Tuesday against the Hornets and should start as usual, Baxter Holmes of ESPN.com reports.
Spin:
The Lakers reportedly forgot to update their injury report after holding Russell out for rest Saturday, so he was still listed as an inactive. However, he's fully expected to take the court Tuesday, so look for Russell to start at point guard and see a full workload. Look for Brandon Ingram to move back to the bench in the corresponding move, while Jordan Clarkson, Nick Young and Lou Williams should see a slightly decreased role.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. System Waltona jest bardzo przyjazny dla obwodowych, cały czas zastanawiam się jakby wyglądał DeRozan w Lakers w tym systemie. ;)

 

Na ten moment ni jak. Walton lubi jak sypią za 3 a DeRozan w tym sezonie oddaje magiczne 1,7 rzutu za 3 w jednym meczu z czego trafia...0,5 na 28,9%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest powiedziane, że muszą to być trójki. Obwodowi dużo atakują z midrange.

 

Do TD jeszcze kupa czasu.

Z tym, że czym dla Ciebie jest zdechły pick? Bo za Lou można chyba całkiem ładny wyciągnąć. Jasne, że Lou ma świetny kontrakt, ale dla mnie nie wpisuje się w longterm, stąd oddałbym go przy dobrej ofercie.

 

Problem jest taki, że Clarkson i Lou w ataku trochę się na siebie nakładają, co widać po grze w HCO 2nd unitu (już nie mówiąc o tym, iż Ingram z nimi na boisku zbyt często jest out of game). A z tego duetu z kilku względów wolałbym oddać Williamsa.

 

Zdechły czyli late 1st. Dla zespołu bez gwiazdy IMO to nie byłby dobry deal żeby pozbywać się takiego scorera, w dodatku zarabiającego śmieszną kasę jak na obecne warunki.

 

Według mnie obecność Clarksona i Lou jednocześnie to jest właśnie jedna z głównych zalet second unit. Jednego kreatora łatwiej byłoby zatrzymać. Ingram jak już będzie gotowy, to docelowo nie będzie z nimi grał, tylko wskoczy do pierwszej piątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers w pierwszej kwarcie 41 punktow z charlotte, trafiali prawie wszystko ale potwierdza sie to o czym wszyscy mowia ze to obrona jest problemem, nawet z Nancem na parkiecie.

Lou tez bym nie oddawal za byle co bo napedza super atak secound unitu,  jak utrzyma forme to 6man of the year prawdopodobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat...

 

Było +19 w pewnym momencie, zejście na przerwę z bezpieczną przewagą, a po niej katastrofa w pierwszej części 3 kwarty. Końcówkę przegraliśmy chyba słabszą zbiórką i błędnymi decyzjami Luke'a, który na 2 minuty przed końcem zagrał przez moment bez Lou i Russella jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrali wygrany mecz..

 

Deng po słabym początku gra od kilku spotkan to czego od niego oczekiwałem, ale Mozgov jest coraz gorszy. Nie mówiąc już o tym, że praktycznie w każdym meczu bardzo szybko łapie faule jakby był rookie.

 

Niestety dopóki Walton nie wymyśli czegoś w obronie to o PO możemy zapomnieć, a wydaje mi się że ten roster mógłby trochę lepiej bronić.

 

Co z Nancem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idź pan w cholerę. 20-13 w faulach, ofens Randla w końcówce z dupy, wbiegł mu Kempa zwyczajnie pod nogi, do tego jeszcze kontuzja Nance'a... No ale Luke też coś przekombinował z rotacją. Szkoda, że Lakers zakochali się w końcówce w trójkach, zamiast atakować kosz przeciwko drużynie bez shotblockera. No nic, trzeba powalczyć z Miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dwa tygodnie temu pisałem, dziś nie. Nie pisałem też nic o tym, że obrona Lakers nie jest winna, więc proszę się nie czepiać na siłę. Jaki jest defense LA każdy widzi, szkoda w ogóle o tym pisać. 

 

Zresztą, jedno nie wyklucza drugiego. Niezależnie od obrony, oglądanie jak słaby strzelecko zespół napieprza 11/22 jest qrewsko irytujące, nie wiem co w tym dziwnego. 

 

Ale spoko Ely, zacznę się tłumaczyć kontuzjami, to pewnie Ci nie będzie przeszkadzać.


btw. Ponoć Windhorst w podcascie z Lowe'm powiedział, że Hayward to dla Lakers opcja A1 na następne lato. W sumie nic odkrywczego, ale fajnie by było, choć zbytnio tego nie widzę.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dwa tygodnie temu pisałem, dziś nie. Nie pisałem też nic o tym, że obrona Lakers nie jest winna, więc proszę się nie czepiać na siłę. Jaki jest defense LA każdy widzi, szkoda w ogóle o tym pisać. 

 

Zresztą, jedno nie wyklucza drugiego. Niezależnie od obrony, oglądanie jak słaby strzelecko zespół napieprza 11/22 jest qrewsko irytujące, nie wiem co w tym dziwnego. 

 

Ale spoko Ely, zacznę się tłumaczyć kontuzjami, to pewnie Ci nie będzie przeszkadzać.

btw. Ponoć Windhorst w podcascie z Lowe'm powiedział, że Hayward to dla Lakers opcja A1 na następne lato. W sumie nic odkrywczego, ale fajnie by było, choć zbytnio tego nie widzę.

Ale jak zauważysz akurat LAkers tłumacze kontuzjami a co do moich Jazz to piszę że mimo kontuzji powinni wygrywać takie mecze jak te z Kings. Sęk w tym , że Wy jesteście na innym etapie rozwoju. U Was kontuzje są tym co dla Jazz rok temu. Zabijają w młodych rytm, pewność itp

 

Hayward w lokalnej gazecie powiedział że latem dla niego priorytetem jest szansa na pierścień i on wierzy że Jazz to właśnie taka ekipa.

Więc tak jakby zawęża to wszystko do max 8 ekip w lidze ( i Lakers w nich nie widzę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.