Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że Lakersi się trochę ogarnęli, przez chwilę już uwierzyłem, że faktycznie mogą powalczyć o PO :tongue:

Mam cichą nadzieję, że jeszcze Pelikany, Wolves, może Kings ich przeskoczą :smile:

 

Spokojnie, spokojnie. My po prostu daliśmy wszystkim przysłowiowe "fory" haha. :D

 

D'Angelo wróci w pełni sił i znów będzie ostro - bądź tego pewien. My jeszcze nie skończyliśmy! :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza 3 kwarta. Nie da się tego za bardzo opisać.

 

Co to się stało dzisiejszej nocy w 3Q? :o

 

Nie miałem okazji oglądać, wchodzę na box score'y, a tu 13:39! Stosunek zdobycia punktów w 3Q wyniósł 3:1 dla Kings!

 

Jakbyś mógł january opisać jak to wyglądało w skrócie? Cholernie mi się to nie podoba. :/

 

P.S. Za co Walton wyleciał? o.O

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudźcie mnie, jak trafimy na zespół, który nie będzie miał dnia konia z dystansu.

 

W każdym z ostatnich pięciu meczów rywale trafiali ponad 40% trójek. Wiem, że nie bronimy, ale mimo wszystko.

 

Jazz 13/32
Rockets 15/36
Suns 13/30
Knicks 10/22
Kings 10/24
 
Teraz Brooklyn, Lin pewnie walnie z 30. Potem Philly i Embiid bije rekord Curry'ego ;]
Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Boogie! Skoro Cousins potrafi wejść do głowy jak dzisiaj Randle'owi, że tego potem nie widać na boisku, a dodatkowo wylatuje trener LAL w pierwszej kwarcie to nie jest dobrze. Przez Boogiego! To jest dopiero żenada! Nie to, że Cousins to zrobił, bo taki jest, ale że ktoś się dalej na to nabiera i daje się wyrzucić z meczu. Dziecinada Waltona niestety. No i Randle też po tej sprzeczce nie istniał. Skoro Cousins potrafi wyautować dwie ważne postacie u rywali jednym działaniem to znaczy, że jest z Tobą naprawdę źle :pride:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 spotkań na oficjalnym stołku Waltona, zluzuj majty ;)

Btw wolę takiego jak Walton czy Rivers trenera, który nie siedzi i nie głaszcze mordy, tylko reaguje na sytuację na boisku

Cuz by pasował na pojedynki z Pistons Lambiera. Byłby ubaw

 

Ale ja się Waltona nie czepiam mówiąc, że się nie nadaje czy zrobił coś strasznego. Po prostu dał się podpalić za szybko i to przez największego pajaca ligi. Nie spodziewałem się, że da się jeszcze ktoś na to nabrać. Dlatego dziecinada, bo po Cousinsie można się było spodziewać głupich fauli i prowokacyjnych zachowań. I to jak po nikim innym w tej lidze. Ma nauczkę na przyszłość Luke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, dał się podpalić za mocno, ale...jednak pozostaje ale.

 

Pasiaków biega trzech. DMC raczej rozmiarów IT z Celtics nie jest ( Randle zresztą też kawał chłopa ), więc nie wiem jak tego można było nie zauważyć, a i sędziowie przez jego rekordy techników winni mieć na niego ekstra oko.

 

Padaka z tym sędziowaniem. Szkoda bo to był początek meczu i SAC mogliście pyknąć, a tak to Was przeskoczyli :/.

 

Luke nie mniej pewnie tą akcją zyskał w oczach klubu, zawodników, fanów że nie ma zamiaru stać z boku, spuszczać wzroku, czy robić dziwne miny jak coś ewidentnie nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.