Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Do trade deadline Lakers mają super kalendarz i to może trochę wpłynąć na decyzje w sprawie ewentualnych tradeów.

 

Porland u siebie, wyjazd Spurs i Clippers jeśli można tak to nazwać, Detroit, Denver, Indiana u siebie, wyjazd Dallas, Porland, Jazz, Denver u siebie, wyjazd Wizards i Celtics, wyjazd Knicks, Detroit  Bucks, Kings u siebie i Suns wyjazd.Na pewno trafią się jakieś frajerskie porażki, ale jest opcja na te 17 meczów wygrać nawet i 10.Jeżeli tak się stanie, to pewnie managment pójdzie w walkę o PO do końca.Jeżeli zrobią jakieś 3-17 to pewnie sobie odpuszczą i mogą posypać się głowy...

 

Raczej nikt nie będzie nerwowo reagował. W klubie nie było jakichś wielkich oczekiwań przed sezonem, to bardziej kibice to rozdmuchali po zaskakującym początku. Choć przy słabszym bilansie gotowość do transferów będzie pewnie większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randle jest podobny pod tym względem do Hicksonów tego świata, że co najmniej trzy razy w każdym meczu zrobi coś tak głupiego, że pod nosem muszę sobie szepnąć ''ja pierdolę''.Żadne 19-5-6 przeciwko Magic mnie nie przekona, gość ma po prostu IQ boiskowe krzesła i ciężko będzie mu to pokonać.Może sobie poprawiać jumper i obronę, ale drugim Draymondem nigdy nie będzie przez swój brak inteligencji boiskowej.Jest świetnym atletą, ale żadnym koszykarzem.Wymieniłbym go bez żadnego żalu, albo zrobił z niego 6th mana, jego gra w ogóle nie jest ''right, winning way''.

 

Super podania Russella dziś, no i Clarkson mocno podpalony pozytywnie dziś.Mam nadzieje, że zdarzenie z Dragiciem będzie triggerem i ogarnie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto lista zawodników, którzy w tym wieku notowali podobne do Randle'a średnie asyst i strat (lub lepsze) per36 wśród wysokich:

 

http://www.basketball-reference.com/play-index/psl_finder.cgi?request=1&match=single&type=per_minute&per_minute_base=36&per_poss_base=100&season_start=1&season_end=-1&lg_id=NBA&age_min=0&age_max=23&is_playoffs=N&height_min=81&height_max=99&birth_country_is=Y&as_comp=gt&pos_is_f=Y&pos_is_fc=Y&pos_is_c=Y&pos_is_cf=Y&force%3Apos_is=1&c1stat=ast_per_mp&c1comp=gt&c1val=4.6&c2stat=tov_per_mp&c2comp=lt&c2val=3.3&c6mult=1.0&order_by=ws

 

Wywalając zawodników grających niewielkie minuty, mamy w zasadzie tylko Jokica.

Poluzowałem jeszcze kryteria strat (do czterech), żeby nie pomijać graczy, którzy przekraczali tę granicę, ale za to notowali znacznie więcej asyst i doszedł jeszcze Odom.

 

Nieźle jak na boiskowego tępaka ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto lista zawodników, którzy w tym wieku notowali podobne do Randle'a średnie asyst i strat (lub lepsze) per36 wśród wysokich:

Co z tego wynika korzystnego dla Randla? Ze sie urodzil w dobrej erze gdzie rola point forward istnieje dla mlodych?

 

Ogólnie Twoje wypowiedzi były w podobnym kontekście + dołożeniem opinii, że uważasz go za bust.

A nie, ze mial typowy profil dla graczy, ktorzy byli bustami? Bo dorzucajac asysty go nieco zmienil...

 

Co do TS% - pisałeś, że miał w college kiepskie statystyki, a on potrajany robił 15ppg na 58%TS. Po prostu jest wciąż niedoceniany jako świetny finisher.

Przeciez jak na podkoszowca jest przecietny... i tylko w tym sezonie bo wczesniej byl ponizej.

 

Mecze Juliusa oglądam i jego jumper wygląda o niebo lepiej niż rok temu pod względem techniki. Nie wygląda mi to na fluke (tzn utrzymanie aż takich procent może i tak, bo to jest na PF elitarny poziom, ale znaczna, bardzo znaczna poprawa już nie).

Nie chce Ci odbierac wiary w jego poprawe jumperkow bo to Twoja sprawa, ale jak nastepny sezon zacznie slabiej to nie dlatego, ze nagle zapomnial jak sie je rzuca tylko nigdy nie potrafil ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblewamy test sezonu, a tu cisza? ;)

 

Dwumecz z Blazers pokazał, dlaczego Lakers nie są play-off teamem. Druga połowa położona po całości, w sumie 87 punktów rzuconych najgorszej obronie w lidze, 12 przestrzelonych osobistych i po raz drugi przegrana deska. 

 

Nawet nie jestem wkurzony po tym meczu, po prostu widać, że jesteśmy słabsi.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Wirujące smugi z Portlandu nam nie leżą.

 

Ogólnie zgoda, że Lakers nie są materiałem na Playoffs, ale to w normalnych warunkach. W tym sezonie 8 drużyna Zachodu ma tempo na 37 wygranych. Być może się to jeszcze poprawi, ale jeśli nie, to z takim bilansem to nawet na Wschodzie nie wchodzono do Playoffs w nowożytnej historii NBA. Szkoda, że Lakers nie wykorzystają tego okienka.

 

Nick Young się skończył :( 9/40 FG w ostatnich 4 meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie spokojnie. Oni są młodzi i mają dwóch dziadków w składzie a Wy PO od nich oczekujecie. Ja na miejscu Lakers odpuścił bym jeszcze ten sezon, spróbował powalczyć o ten op 3 pick, dodał jeszcze jeden element z draftu i już nie o Socie będą mówić że są full of profscepcts w przyszłym sezonie a o Was. Ingram sprawia wrażenie co raz lepszego. Dwóch niżej wymienionych wygląda co raz lepiej. Trenera macie naprawdę zacnego i po takiej zmianie jakościowej jakiej wprowadził śmiem po ciuchu umiejscowiać go w top 5 ligi.

 

Ja wiem, że potencjał mega, niektóre passy D'Lo naprawdę zaczynają wyglądać przepięknie, Randle wygląda momentami jak bestia na PF ( ale tylko momentami ) co wnioskuje o jego tylko dużym potencjale.

 

Widział bym to tak: ten rok tank po pick, drugi rok śmig do pierwszej rundy i ogrywanie młodziaków oraz pokazanie pazurków a w trzecim roku trade value kontraków na Mozgova i Denga zyskają co nie co na wartości bo w następnym będą spadające i nie jeden team w lidze będzie szukał właśnie takich. Wtedy sytuacja wygląda naprawdę zacnie.

 

Nie mnie to wciąż 2-3 lata czekania na wielkich ( kiedyś ) Lakers.

 

Sounds like a good plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

67083624.jpg

 

Ludzie, jak wy chcecie tankować? Posadzić na ławce najlepszych graczy? Wyprzedać pół składu?

1.Pozbyc sie Younga ktorego Lakers i tak nie przedluza bo zawola sporej kasy.

2.Uwolnic Zubaca, dawac mu 15 minut co mecz.

3.Jak najwiecej minut, 33 MPG dla Russella, Clarksona, Ingrama, LNJ.Chociaz akurat jezeli Lakers chca tankowac to jednak Randle powinien grać caly mecz ;).

4.Zdobyc jakis pick albo mlodziaka najlepiej w miejsce Lou, jezeli sie nie uda to zostawic go, ale ograniczyc minuty.

 

Sposobów jest wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie spokojnie. Oni są młodzi i mają dwóch dziadków w składzie a Wy PO od nich oczekujecie. Ja na miejscu Lakers odpuścił bym jeszcze ten sezon, spróbował powalczyć o ten op 3 pick, dodał jeszcze jeden element z draftu i już nie o Socie będą mówić że są full of profscepcts w przyszłym sezonie a o Was. Ingram sprawia wrażenie co raz lepszego. Dwóch niżej wymienionych wygląda co raz lepiej. Trenera macie naprawdę zacnego i po takiej zmianie jakościowej jakiej wprowadził śmiem po ciuchu umiejscowiać go w top 5 ligi.

 

Ja wiem, że potencjał mega, niektóre passy D'Lo naprawdę zaczynają wyglądać przepięknie, Randle wygląda momentami jak bestia na PF ( ale tylko momentami ) co wnioskuje o jego tylko dużym potencjale.

 

Widział bym to tak: ten rok tank po pick, drugi rok śmig do pierwszej rundy i ogrywanie młodziaków oraz pokazanie pazurków a w trzecim roku trade value kontraków na Mozgova i Denga zyskają co nie co na wartości bo w następnym będą spadające i nie jeden team w lidze będzie szukał właśnie takich. Wtedy sytuacja wygląda naprawdę zacnie.

 

Nie mnie to wciąż 2-3 lata czekania na wielkich ( kiedyś ) Lakers.

 

Sounds like a good plan.

 

Jakbym widział Orlando - od kilku lat TOP5 wybory i ciagle czytam, że jeszcze ten rok powinni tankować

 

A - jakim cudem mają tankować skoro Brooklyn, Phoenix Miami są na bank o wiele gorsze. Sota pod Thibsem wygląda tak źle jak nigdy. Phila też nie jest boska. Ciężko będzie się LAkers wbić w Bottom 5

B - nie ma nic gorszego jak młoda ekipa której się uczy przegrywania. Bo potem taki zespół w końcówkach zaciętych meczów nie ma wyrobionego w sobie instyktu mordercy ( kto wie może to jedna z przyczyn tych dziwnych zapaści Soty)

C - szansa na wybó w TOP 3 jest niewielka. A szansa na to że tankujesz tankujesz a i tak oddasz nr 4-5 do 76ers jest ogromna

 

Rozum podpowiada nie tankować - nie w połowie sezonu - nie w sytuacji gdzie widać że 5-6 ekip jest wyraźnie słabszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Pozbyc sie Younga ktorego Lakers i tak nie przedluza bo zawola sporej kasy.

2.Uwolnic Zubaca, dawac mu 15 minut co mecz.

3.Jak najwiecej minut, 33 MPG dla Russella, Clarksona, Ingrama, LNJ.Chociaz akurat jezeli Lakers chca tankowac to jednak Randle powinien grać caly mecz ;).

4.Zdobyc jakis pick albo mlodziaka najlepiej w miejsce Lou, jezeli sie nie uda to zostawic go, ale ograniczyc minuty.

 

Sposobów jest wiele.

 

Punkt 3. to sposób na więcej zwycięstw, nie mniej. Young ostatnio nic nie gra, Lou dostaje mniej minut, a poziom gry Lakers nie spada. Dawanie minut Zubacowi, jeśli nie jest gotowy, może mu tylko zaszkodzić.

 

Żeby znacząco pogorszyć bilans Lakers, trzeba by posadzić Russella i Randle'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grajmy normalnie i juz nie pajacujmy. W tym sezonie Nets, 76ers, Heat i Suns nie przeskoczymy, bo to ekipy gorsze od nas. Top3 jedynie moze udac sie w drodze losowania ale nic wiecej bym nie oczekiwal. Skonczmy to w okolicach 10 miejsca i jak oddamy taki puck do 76ers to da sie to przelknac.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.