Skocz do zawartości

[WCF] Golden State Warriors (1) – Oklahoma City Thunder (3)


barcalover

  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder

    • GSW - Thunder 4:0
      2
    • GSW - Thunder 4:1
      7
    • GSW - Thunder 4:2
      31
    • GSW - Thunder 4:3
      13
    • GSW - Thunder 3:4
      10
    • GSW - Thunder 2:4
      16
    • GSW - Thunder 1:4
      1
    • GSW - Thunder 0:4
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Nie no bez przesady

Adams gra swietne PO ale najlepszym centrem nadal jest DMC

No w końcu po raz pierwszy w karierze przekroczył całe 30 winów, więc chyba możemy o nim tak mówić. W tym tempie jeśli wejdzie za 5 lat do PO, zostanie określony najlepszym centrem w historii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde fajnie ze od dwoch lat ogladam RS w ktorym kazdy polamany paznokiec = odpoczynek na 2 tygodnie tylko po to by zobaczyc playoffy w ktorych kazdy jest polamany i kazda seria konczy sie 4:1 a kazdy mecz blowoutem i zadna istotna seria albo nie ma miejsca albo jest zakonczona po 3 meczach

#zlotaera #jestpieknie  #ilovethisgame

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde fajnie ze od dwoch lat ogladam RS w ktorym kazdy polamany paznokiec = odpoczynek na 2 tygodnie tylko po to by zobaczyc playoffy w ktorych kazdy jest polamany i kazda seria konczy sie 4:1 a kazdy mecz blowoutem i zadna istotna seria albo nie ma miejsca albo jest zakonczona po 3 meczach

#zlotaera #jestpieknie  #ilovethisgame

 

To nie oglądaj :D 

 

 

 

 

btw. gotdamnit - czy Ty rzeczywiście musisz coś napisać co zupełnie nie zgadza się ze stanem faktycznym?

To nie podlega dyskusji i nie jest opinią - to co piszesz można zweryfikować. Więc nie kumam w czym tkwi sekret Twej pewności i czym jest spowodowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu po raz pierwszy w karierze przekroczył całe 30 winów, więc chyba możemy o nim tak mówić. W tym tempie jeśli wejdzie za 5 lat do PO, zostanie określony najlepszym centrem w historii. 

To Towns nie jest najlepszy rookie bo Payne miał więcej winów ?

DMC indywidualnie miał dobry sezon, ale co z tego skoro w drużynie nic nie pasowało i bilans jest jaki jest

Drummond, Bogut, Whiteside, Jordan, Vucevic

czy ktos jest lepszym centrem w tym momencie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Towns nie jest najlepszy rookie bo Payne miał więcej winów ?

DMC indywidualnie miał dobry sezon, ale co z tego skoro w drużynie nic nie pasowało i bilans jest jaki jest

Drummond, Bogut, Whiteside, Jordan, Vucevic

czy ktos jest lepszym centrem w tym momencie ?

 

mocny jesteś

 

 

hi-res-a53899aa77de88e4f28f8fd1067a567c_

 

 

 

 

 

wracając do serii:

 

1. Kluczem tego pojedynku jest to, że Thunder przede wszystkim nie są obsrani Warriors - przez dwa pierwsze mecze przeżyli chyba ze 4 poważne runy przekraczające deficyt na -10 i zabił ich dopiero ten piąty, z którego nie wyszli. Game 2 to taki typowy mecz na własnej hali - role playerzy dają 130%, piłka klei się do rąk gospodarzy po każdej długiej zbiórce i wystarczy, że wajchę na 5 bieg przełoży któryś z liderów, żeby spokojnie dojechać do końca.

 

2. myślę, że czas również skończyć dyskusję na temat kontuzji Curry'ego, bo mam wrażenie że kontuzjowany jest tylko jak mu nie idzie, ale jak robi 15 punktów w 120 sekund to wszyscy nagle zapominają o kolanach i kostce.

 

3. Andre Iguodala Game vol 20 - który to już raz? Warriors są oczywiście najgroźniejsi jak Curry zamienia się w SS5, ale wydaje mi się, że najtrudniej ich pokonać jak dostają Andre Iguodalę w wersji Behind the Boxscore Superstar

 

4. Durant zapomniał jak się klepie piłkę? Wszyscy ci, którzy zawsze wyrzucają Westbrooka z OKC powinni przejrzeć na oczy i zobaczyć, że najefektywniejszy Durant to Durant na krotkim kontakcie, jeden, dwa kozły, szybka separacja i bam jumper. Jak Durant robi grę na 10 metrze z obrońcą klasy Iguodali przypiętym do koszulki - to Thunder są najbardziej przewidywalni.

 

5. Myślę, że jakby uderzyć Stevena Adamsa bejsbolem po kręgosłupie i poprawić glanem na ryj to jego ekspresja pozostałaby taka sama. Nigdy nie byłem wielkim fanem, ale Steven 'Stoneface' Adams byłby najlepszym wrogiem w WWE ever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto lepszy na C w tym sezonie od DMC?

Żoakim Noa

 

Był taki moment na początku meczu, że faktycznie Okla wyglądała lepiej jako drużyna. Gdyby nie zabójczy początek Klay'a, to pewnie Thunder by wyraźnie prowadzili. Ale co z tego, jak potem Warriors mogą zrobić pstryk i w kilka minut pozamiatać.

 

@wiLQ

chyba nie da się nie uśmiechnąć po takich akcjach Stepha, chociaż po niektórych Klay'a albo Green'a też

 

W Oklahoma City Westbrook musi wejść na wyższy poziom, być bardziej agresywny, pchać się w trumnę. Super, że się ogarnął i potrafi zmieniać swoją grę, więcej asyst - mniej cegieł. Ale nawet jak będzie robił 15 asyst na mecz to nie wystarczy jeśli nie będzie bardziej widoczny jako scorer.

Adams to jest dla mnie największe zaskoczenie tych PO w OKC. Jak w g1 zrobili zooma na tę jego rękę prawą, to wyglądała jak rekwizyt z Walking Dead. To, że gościu jest twardy walczak to wiedziałem ale oprócz tego momentami pokazuje dobrą koszykówkę. Najlepszy wysoki tej serii (ciężko mi jakoś Green'a klasyfikować jako "wysokiego").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żoakim Noa

 

Był taki moment na początku meczu, że faktycznie Okla wyglądała lepiej jako drużyna. Gdyby nie zabójczy początek Klay'a, to pewnie Thunder by wyraźnie prowadzili. Ale co z tego, jak potem Warriors mogą zrobić pstryk i w kilka minut pozamiatać.

 

@wiLQ

chyba nie da się nie uśmiechnąć po takich akcjach Stepha, chociaż po niektórych Klay'a albo Green'a też

 

W Oklahoma City Westbrook musi wejść na wyższy poziom, być bardziej agresywny, pchać się w trumnę. Super, że się ogarnął i potrafi zmieniać swoją grę, więcej asyst - mniej cegieł. Ale nawet jak będzie robił 15 asyst na mecz to nie wystarczy jeśli nie będzie bardziej widoczny jako scorer.

Adams to jest dla mnie największe zaskoczenie tych PO w OKC. Jak w g1 zrobili zooma na tę jego rękę prawą, to wyglądała jak rekwizyt z Walking Dead. To, że gościu jest twardy walczak to wiedziałem ale oprócz tego momentami pokazuje dobrą koszykówkę. Najlepszy wysoki tej serii (ciężko mi jakoś Green'a klasyfikować jako "wysokiego").

 

Znamienne  jeśli chodzi o  Westbrooka. Albo będzie pchał się w trumnę, albo w trumnie znajdzie się OKC za jego sprawą.

 

 

Seria może być ciekawa lub też GS odjadą. Bo Thunder muszą trzymac poziom obrony przede wszytskim i kontrolować tempo. Czyli to co Spurs mają w założeniu /no przynajmniej mieli :) / Poza tym Kura nie mkoże uciec, a uciekła. Z tym ,ze łatwo pisać skoro było z 20 chłopa którzy napitalali i wtedy Kura zaczeła szaleć.

 

 

 

Russ może mijać, ale GS świetnie pomagają. Donavan musi postawić stompa i drylować środek w stylu Krzysia i Andrzeja. Penetrować aż do skutku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez Green jest dzis zalosny

W ataku nic nie konczy, w obronie praktycznie kazdy go ogrywa (nawet Roberson I Waiters) do tego glupie faule.

Curry znow cos slabo, jak na takiego kosmite w playoffach wstyd przegrywac w takim dosc waznym meczu

No ale w RS rzucil im w koncu 12 trojek :smile:)

jak trwoga, to noga, jak druzyna inna bita, to kosmita!

: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuerwa serio, wisi mi kto w tej parze przejdzie do finału ale jak Gejmond nie zostanie zawieszony za tego kopa w jaja Adamsa, to nie wiem co on musiałby zrobić żeby dostać zawieszenie - zabić kogoś czy jaki uj.

 

btw. nie podchodziłbym do tej porażki w żaden inny sposób niż...porażka. Czy przegraliby jednym, czy 50 punktami i tak byłoby 1-2. Rok temu też byli w takiej samej sytuacji i z niej wyszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesli Warriors przegraja ta serie to beda razem z Currym najbardzien przereklamowana ekipa w historii?

Chciałbyś :)

Przecież sobie kredkami 73-9 nie namalowali.

 

Specjalnie dla Ciebie:

GSW będą najlepszą ekipą w historii NBA - czyli lepszą od byków z lat 90-tych.

OKC będą jeszcze lepsi niz GSW a więc nieporównywalnie lepsi od byków z lat 90-tych.

:D

 

Lepiej się módl chłopie żeby GSW to wyciągnęło bo wtedy tylko oni będą ponad bykami o jeden mały win

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś :)

Przecież sobie kredkami 73-9 nie namalowali.

 

Specjalnie dla Ciebie:

GSW będą najlepszą ekipą w historii NBA - czyli lepszą od byków z lat 90-tych.

OKC będą jeszcze lepsi niz GSW a więc nieporównywalnie lepsi od byków z lat 90-tych.

:D

 

Lepiej się módl chłopie żeby GSW to wyciągnęło bo wtedy tylko oni będą ponad bykami o jeden mały win

A kogo bedzie obchodzil ten naciagany rekord jesli nie wygraja misia?

Tylko podkresli to ze curry jest kosmit regular seaason a warriors nie sa tacy potezni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.