Skocz do zawartości

[WCF] Golden State Warriors (1) – Oklahoma City Thunder (3)


barcalover

  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder

    • GSW - Thunder 4:0
      2
    • GSW - Thunder 4:1
      7
    • GSW - Thunder 4:2
      31
    • GSW - Thunder 4:3
      13
    • GSW - Thunder 3:4
      10
    • GSW - Thunder 2:4
      16
    • GSW - Thunder 1:4
      1
    • GSW - Thunder 0:4
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra. To dzisiaj ich GSW zmiotło. Niech sobie dadzą znowu po razie w OKC i best of 3. Chociaż dzisiaj Kerr kilka usprawnień zrobił. Coraz bardziej się do niego przekonuję jako dobrego trenera - nie tylko pod względem mentalnym. Ale póki co nic nie przesądzam, bo Donovan odwalił dobrą robotę ze Spurs i muszę mu zwrócić honor - w RS wyglądał jak kołek, który nic nie potrafi zaszczepić swoim graczom i oceniałem go negatywnie. Już i tak jest na plus, bo Spurs odstrzelił i zapewne utrzymał im Duranta na co najmniej rok. Zadanie minimum wypełnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 1-1, nadal jest przewaga parkietu i z dzisiejszego meczu Thunder muszą jak najszybciej wyciągnąć wnioski. Cieszy mnie ich podejście do sprawy, KD sytuację po dwóch meczach skomentował tak:

 

Ciy00t2UYAAKmHr.jpg

 

Jeśli Thunder mają przegrać tę serię, to niech to będzie najtrudniejsza seria dla Warriors od dwóch lat. Donovan wygląda świetnie ze swoimi zmianami w trakcie meczu i przygotowaniem taktyki pod rywala, ale ostatecznie może się okazać, że tutaj będzie sytuacja podoba do tej z serii Spurs-OKC, czyli jednak będzie coś, czego nie da się przeskoczyć (wtedy Spurs, teraz może tak być z Thunder).

 

Teraz jest sporo czasu do G3, bo ten mecz odbędzie się dopiero w niedzielę - zobaczymy komu bardziej będzie ten dłuższy odpoczynek na rękę. Już przed G2 wydawało mi się, że ta przerwa może się Thunder przydać, bo rotacja została mocno zawężona, a taki KD grał ogromne minuty w ostatnich spotkaniach (prawie 46 minut w G1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tnt nadal kryje sędziów bo przy techniku Duranta dali wszystkie możliwe powtórki poza tym dyskusyjnym faulem za 3

Dalej byli puszczanie mocnych akcji Greena i gwizdania dużo lżejszych kontaktów okc.

 

Hierarchia dalej w grze.

 

Albo albo.

 

3-4 gwizdka więcej przy wejściach Duranta lub brak 3-4 aptek dla GSw.

 

Dlaczego?

https://youtu.be/mLOol9oX8ow

Tak niesymetrycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tnt nadal kryje sędziów bo przy techniku Duranta dali wszystkie możliwe powtórki poza tym dyskusyjnym faulem za 3

Dalej byli puszczanie mocnych akcji Greena i gwizdania dużo lżejszych kontaktów okc.

 

Hierarchia dalej w grze.

 

Albo albo.

 

3-4 gwizdka więcej przy wejściach Duranta lub brak 3-4 aptek dla GSw.

 

Dlaczego?

https://youtu.be/mLOol9oX8ow

Tak niesymetrycznie?

 

Spurs poza PO, a sędziowie dalej decydują o losach rozgrywek. ah

 

ile dzisiaj było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa nie decydują jak jest plus 30 tylko dalej robią złą robotę

 

a to różnica!!!!

 

czasem myślę że nigdy niektórzy nie grali w kosza z sędziami

 

dziś spotkało to Duranta

 

powoli go pasiaki wyprowadzali z równowagi!

 

dwa nieodgwizdane po wejściach a potem apteka na rzucającym za 3 SC.

okraszone technikiem

 

takie 4 punkty jednak podminowują grę

 

a że widzę to w innej serii niż spurs to chyba pokazuje bezstronność...

 

tym bardziej że kibicuję GSW

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, teraz jest ciekawa sprawa bo wyglada na to ze Oklahoma jest lepsza druzyna w tej serii, straty Duranta byly najgorsze w tym meczu, ale do niczego innego nie mozna sie przyczepic KD zagral zajebiscie

 

wazne jest zdrowie Adamsa, szkoda ze teraz nie ma jakichs dluzszych przerw chyba znowu graja za 2 dni tak?

 

Ogolnie kozak seria egzekucja na najwyzszym poziomie w ataku i w obronie

 

Kerr postanowil jednak sie dostosowac do okc i grac wyzszym skladem

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz jest sporo czasu do G3, bo ten mecz odbędzie się dopiero w niedzielę - zobaczymy komu bardziej będzie ten dłuższy odpoczynek na rękę. Już przed G2 wydawało mi się, że ta przerwa może się Thunder przydać, bo rotacja została mocno zawężona, a taki KD grał ogromne minuty w ostatnich spotkaniach (prawie 46 minut w G1).

 

Ta przerwa na pewno bardziej pomoże Thunder, dziś przegrali nawet zbiórkę a Westbrook miał ledwie jedną.

Najgorszy +/- Adams i Westbrook czyli Ci którzy zawsze najwięcej energii wnosili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steph Curry

Andre Igoudala

Akurat run na koniec 1 polowy I poczatek drugiej z nim mial malo wspolego, zaczal show jakos przy +10 w 3 kwarcie a przedtem Iggy byl on fire

Choc w sumie to wszystko zaczelo sie sypac po techniki Duranta a dalej to juz egzekucja ze nawet Curry mial wide open looki

Edytowane przez jadowitazmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andre Igoudala

Akurat run na koniec 1 polowy I poczatek drugiej z nim mial malo wspolego, zaczal show jakos przy +10 w 3 kwarcie a przedtem Iggy byl on fire

Choc w sumie to wszystko zaczelo sie sypac po techniki Duranta a dalej to juz egzekucja ze nawet Curry mial wide open looki

no jak skonczyli 1 polowe i bylo +8 ta Curry zaczał run przy + 10 to chyba jednak w tej 2 polowie mial duzy wplyw na odjazd zespolu. jak schodzil pod koniec 3 kw to w sumie bylo po meczu praktycznie. co nie zmienia faktu ze AI swoje wniosl i teksty o 0 jego impactcie w tej serii byly zdecydowanie przedwczesne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, teraz jest ciekawa sprawa bo wyglada na to ze Oklahoma jest lepsza druzyna w tej serii, straty Duranta byly najgorsze w tym meczu, ale do niczego innego nie mozna sie przyczepic KD zagral zajebiscie

 

 

KD zniknął w 3 kwarcie jak był najbardziej potrzebny, oprócz tego co cie skłania do twierdzenia, że OKC jest lepsze w tej serii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KD zniknął w 3 kwarcie jak był najbardziej potrzebny, oprócz tego co cie skłania do twierdzenia, że OKC jest lepsze w tej serii?

graja lepsza koszykowke i w ataku i w obronie, i narzucili GSW swoje tempo, ten mecz gdyby nie to ze zasneli i zapomnieli o Currym byl do wyciagniecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek spodzielwal sie innego wyniku po g1?

Gsw raczej wkurwione, okc zadowolone z wyrwania g1 na wyjedzie.

Nie ogladalem jeszcze, ale zastanawiam sie jakim cudem gsw mialo 15 off reb do 7 off reb okc przy lepszym % z gry gsw?

Smierdzi mi to niskim zaangazowaniem thunder.

 

Tak czy inaczej to dobrze dal serii i calkiem dobrze dla okc. Dostali solidnie w dupe co raczej boli, powinni sie spiac na kolejna gre.

Edytowane przez ness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyść nos, bo nie wyczułeś oczywistej ironii :smile:

Zrobię to jak mama mi zmieni pieluchę. Jeszcze chwila.

 

jutro jest totolotek?

Jest takie losowanie co kilkanaście(może kilkadziesiąt minut). Nie wiem jak się nazywa, ale na pewno jest też w soboty. Tego popołudniowego w TV narodowej chyba nie ma.

 

O meczu chyba wszystko zostało powiedziane. Od siebie dołoże, mimo porażki OKC, Adams to prawdopodobnie za chwilę, albo nawet już, najlepszy center ligi. Facet gra świetne PO. 

Mam nadzieje, że i on i Bogut poskładają sie do kupy przed G3 i bedą mogli grać na 100%. 

 

Game changerem w tej serii będzie Iggi. Coś mi mówi, że właśnie włączył "Robert Horry PO mode". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że coś mówili o urazie + pokazywali go w drugiej połowie z jakąś taką skrzywioną miną, która mogłaby wskazywać na ból/niezadowolenie.

A jednak zagral normalnie czyli tylko marudzil, ze grzeje lawe ;-)

Plus nawet Varejao sie do czegos przydal...

 

Na hackowanie też zwróciłem uwagę - Kerr próbował odpowiedzieć, ale Adams wygląda na potwierdzenie tezy, że przy hackowaniu ogromną rolę odgrywa głowa. Super odpowiedział na próbę hackowania :smile:

W tym meczu bylo bodaj tylko raz i to zeby miec dodatkowa akcje na koniec kwarty.

 

Co tam się stało bo do 11 minuty drugiej kwarty byłem pewny 0-2? No a później przysnąłem, budzę się w połowie 3 kwarty a tu terror jak San Diego.

Fragment gameloga dla Currego z tej 3 kwarty:

07:09 Make3

06:43 Steal

06:32 MakeFT

06:32 MakeFT

06:32 MakeFT

06:32 MakeFT [jeden z nich to byl technik]

06:07 Make3

05:46 Make2

05:10 Make3

 

Czyli 15 pkt w 2 minuty, wiec szybko speczniala przewaga, szalenstwo na trybunach i pakowanie ze strony Thunder... choc jak wspomnieli inni wczesniej Iggy zaczal ten szturm przed polowa gdzie mial 7 pkt w niecale 2 minuty.

 

BTW, czy udalo sie komus NIE usmiechac w tych fragmentach jak Curry sieje seryjnie trojkami jak w grach video?

To chyba jakas reakcja obronna mozgu, ktory nie potrafi tego do konca pojac i ogarnac ;-)

 

Czy ktokolwiek spodzielwal sie innego wyniku po g1?

Gsw raczej wkurwione, okc zadowolone z wyrwania g1 na wyjedzie.

Gdyby OKC byli blisko mozaby inaczej spojrzec na wynik pierwszego meczu, a moze nawet na ich szanse w serii. A tak niby GSW zrobili co powinni, ale gdyby tego nie zrobili to bylby problem. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.