Skocz do zawartości

[WCF] Golden State Warriors (1) – Oklahoma City Thunder (3)


barcalover

  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder

    • GSW - Thunder 4:0
      2
    • GSW - Thunder 4:1
      7
    • GSW - Thunder 4:2
      31
    • GSW - Thunder 4:3
      13
    • GSW - Thunder 3:4
      10
    • GSW - Thunder 2:4
      16
    • GSW - Thunder 1:4
      1
    • GSW - Thunder 0:4
      0


Rekomendowane odpowiedzi

 

Jaka pizdeczka z Adamsa. Na jajach centrów z lat 90-tych taki Green złamałby nogę, a Stevens pada na ziemię.

 

 

lol. dostałeś kiedyś w krocze? po takim uderzeniu to naturalny odruch, i bardziej skłaniałbym się ku temu, że to Green jest pizdeczką.

 

i jeśli nazywasz Adamsa pizdeczką, to jak nazwiesz zachowanie Lebrona, po śmiertelnym uderzeniu TT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol. dostałeś kiedyś w krocze? po takim uderzeniu to naturalny odruch, i bardziej skłaniałbym się ku temu, że to Green jest pizdeczką.

 

i jeśli nazywasz Adamsa pizdeczką, to jak nazwiesz zachowanie Lebrona, po śmiertelnym uderzeniu TT?

156176d1397261285-am-i-too-old-buy-2015-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy wyjdą z 1-2, skoro zawieszenie dla Greena to obowiązek.

Chyba inaczej niz obowiazkiem nie potrafie tego nazwac. Z 1-3 tez da sie wyjsc. A zawieszenie Greena niejako zmusi Kerra do zmian, czy pozwola one na wygrana, to juz pytanie na osobna dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapciu, cały czas czekam na info nt. podstawy do zaklasyfikowania mnie do określonego 'worka' :(

 

(przypisanie kogoś do jakiejś grupy - bezpodstawne - a potem obśmianie tejże grupy jest chwytem tanim jak ten kopniak Greena, ale grunt że lajki leco!)

Kojarzysz mi się z wybieraniem samych graczy z lat 80-tych z ATF i chwaleniem Birda dopiero co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no co Ty, Green zagrał może kilka minut na C

 

Ile minut w meczu Durant bronił Greena?

 

 

OKC grało niższym skałdem w game 3 niż w game 2. I tym niższym składem zbiórkę wygrało wyraźnie, wyższym składem raz zbiórkę przegrali a raz wygrali.

W kazdym razie obniżenie składu na pewno nie zaszkodziło im w zbiórkach a może pomogło

 

Fajnie, ale jak robisz takie wyliczanko-zgadywanki, to musisz wziąć pod uwagę więcej czynników - np. kluczowe tutaj lineupy rywali, do których Thunder dopasowują swoje lineupy.

 

 

I nie musza być, zbiera 5 zawodników, a nie tylko dwaj co najbliżej kosza, Westbrook najlepszym dowodem tego.

 

No, ale to nie znaczy, że "small-ball" Thunder zbierałby lepiej, niż wysoki skład Spurs. Pamiętajmy, że chciałeś wymienić Kantera/Ibakę/Adamsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy lubienie 80's (90's etc) implikuje niechęć do czasów obecnych? (znajdź mi jeden mój post gdzie o graczach dzisiejszych pisałem 'panienki' albo coś w ten deseń)

 

a że w atf 1980-2015 ludzie zostawiali takie perełki do wzięcia jak Worthy w 6/7 rundzie to nie moja wina :)

 

(aha, jak w tamtych tematach atf pisałem coś o 80's > everything bo tak to chyba oczywiste, że będzie to kwestia PR-u, który rządzi się tam swoimi prawami)

 

że Bird peak > LBJ peak (kariera to inna kwestia o czym też pisałem) to tym bardziej nie moja wina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale jak robisz takie wyliczanko-zgadywanki, to musisz wziąć pod uwagę więcej czynników - np. kluczowe tutaj lineupy rywali, do których Thunder dopasowują swoje lineupy.

 

 

No w pierwszym i drugim meczu zupełnie inaczej się dopasowywali do tych samych GSW

W drugim meczu (jedynym przegranym) wysocy (Kanter, Adams, Collison, Ibaka) zagrali 97 minut, to znaczy że cały mecz na boisku było przynajmniej dwóch a przez minutę nawet trzech. To był tez jedyny mecz z przegranymi zbiórkami.

W meczu nr 1 wysocy grali razem 90 minut, czyli jakieś 6 minut z durantem na PF-ie, wygrana zbiórka wygrany mecz

W trzecim meczu wysocy razem ledwie 68 minut, więc Durant długo grał na PF-ie, wyraźnie wygrany mecz i wyraźnie wygrana zbiórka

No, ale to nie znaczy, że "small-ball" Thunder zbierałby lepiej, niż wysoki skład Spurs. Pamiętajmy, że chciałeś wymienić Kantera/Ibakę/Adamsa.

 

Pamiętamy, w ostatnim meczu nie byłoby Kantera lub Adamsa to zamiast minut 32 18 18 byłoby np. 34 i 34 - przecież to zaden problem.

Skoro jednak tak dobrze szło niskim ustawieniem minuty wysokich można ograniczyć jeszcze bardziej i zaczynac mecz z Durantem na PF-ie i wtedy minuty dwóch pozostałych wysokich to pewnie byłoby jakies 26, 26, tyle by wystarczyło

 

Patrzę jeszcze w boxscore na +/- i widzę

Ibaka +42

Durant +36

Westbrook +41

Roberson +33

Adams  0

 

Kanter -17

Waiters +32

 

Bardzo wyraźnie widać że obnizenie składu robiło wynik dodatni, a utrzymanie składu wysokiego to była prawie równa gra.

Kanter ten minus zrobił sobie tez w 4 kwarcie, ale mimo wszystko on i Adams na boisku zamiast składu z niskimi to nie było rewelacja.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dwoch meczach tej serii wygrana strona byla +28 i +17... takie numery to mialy byc tylko w Cavs-Raptors! ;-)

 

Czy to naprawde sa za duze oczekiwania zeby obie druzyny mialy dobry mecz jednoczesnie??

Bo jak dalej ma byc taka kolejka gorska wystepow to przejdzmy od razu do 7 meczu...

 

Plus gdzie byla taka obrona OKC w sezonie regularnym?????

 

Green tak chciał wszystkim powchodzić do głów, że aż sam sobie wszedł i zagrał gruby śmietnik po obu stronach.

Kiepsko wybral moment na swoj najgorszy wystep sezonu... ale tez bylo widac, ze mu brakowalo troche centrymetrow w tym meczu bo mial problem z wykanczaniem przeciwko tym wyzszym. BTW, jak Draymond zostanie zawieszony to bede wolal uwazac, ze to nie za kopniaka w Adamsa tylko za ten idiotyczny faul na Russie przy rzucie z okolic polowy ;-)

 

Inna sprawa, ze jak opusci G4 to bedzie znowu jakis glupi krzyzyk na serii i flashbacki do Amare z lawki Suns... heh, koncepcyjnie nie cierpie tych zawieszen, niech kara NBA dotyka indywidualnie graczy, a nie calych druzyn, playoffowych runow i wszystkich kibicow poza tymi za druzyna przeciwna...

 

No i mam nadzieję, że skończą się te głupie porównania MJ'a i Kury w mediach, pismaki powinny zrozumieć, że team Jordana nigdy by nie przegrał w takim stylu takiego meczu.

Wszyscy wiedza, ze prawdziwym mistrzom nigdy sie nie zdarza przegrac meczu playoff w pierwszych 2 kwartach...

http://www.basketball-reference.com/boxscores/199205210CHI.html

http://www.basketball-reference.com/boxscores/199606120SEA.html

Heh, latwo zrozumiec dlaczego legendy maja sie duzo lepiej gdy nie mozna ich latwo zweryfikowac... ;-)

 

przeciez Barnes jest taki c***owy ze nawet w garbage time sobie rady nie daje :grin:

Naszla mnie podoba mysl w 4 kwarcie tzn gdy on dluzej nie jest 5 opcja w ataku jak z takich fragmentow ma wynikac zalozenie, ze on bedzie regularnie gral minimum solidnie przeciwko dobrym starterom? Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darkonza - próbujesz wyciągnąć wnioski na podstawie 2/3 meczów z drużyną, która właśnie zrobiła 73W. Wg już to jest błędem i nie mam zamiaru się z Tobą siłować na argumnety typu Adams był 0 w +/-.

 

Pisałem już o tym wcześniej bo nie wierzyłem że Thunder mogą wygrać z SA.

Teraz po prostu w ostatnim meczu sprawdzili (i tak połowicznie) ustawienie o którym myślałem wcześniej a że zagrało niesamowicie to się podjarałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

curry nie radzi sobie kompletnie z westbrookiem ,w zadnym meczu nie potrafil zdobywac na nim punktow, podczas runu kury w g2  russela w poblizu nie bylo, rw wyciagnal glowe z dupy (w g3 - decision making na najwyzszym poziomie,slynnych  rzutow z lokcia w 7 sekundzie nie zaobserwowano, kreowal , bronil - oby ta tendencja utrzymala sie jak najdluzej)

 

w serii ze spurs zdecydowanie kibicowalem spursom , ciezko mi bylo ogladac rw "at his best" , teraz natomiast  kibicuje okc, slabo wogole o pojedynki tych nakwiekszych , kobe sie spoznil  2 lata do jordana, lebronowi i kobe  nie po drodze bylo , teraz mamy szanse na duel lbj - kd .

 

juz poraz ktorys po rzadza sie swoimi prawami , to jaki step up zrobili cavs i okc ... WOW!!!*

 

 

 

 

*tak , wiem z jakimi mocarzami graja cavs.`

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.