Skocz do zawartości

[WCF] Golden State Warriors (1) – Oklahoma City Thunder (3)


barcalover

  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder

    • GSW - Thunder 4:0
      2
    • GSW - Thunder 4:1
      7
    • GSW - Thunder 4:2
      31
    • GSW - Thunder 4:3
      13
    • GSW - Thunder 3:4
      10
    • GSW - Thunder 2:4
      16
    • GSW - Thunder 1:4
      1
    • GSW - Thunder 0:4
      0


Rekomendowane odpowiedzi

A kogo bedzie obchodzil ten naciagany rekord jesli nie wygraja misia?

Tylko podkresli to ze curry jest kosmit regular seaason a warriors nie sa tacy potezni

Są potężniejsi niż byki z lat 90-tych, bilans RS tego dowodzi, a OKC ma szanse pokonać tą potężniejsza drużyną i stać się mega-potężną do której byki nie miałby najmniejszego startu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teoretycznie jeśli OKC wygra z GSW, spotka się w finale z Cavs i tam polegnie to wtedy Cavs będą super-hiper-ultra-mega potężną ekipą w której Jordan mógłby co najwyżej podawać ręczniki takim znakomitością jak JR Smith i Mozgov.

Tak!

LBJ okaże się wiele lepszy niż MJ a TT o wiele lepszy niż Longley!

nie macie jakiejś roboty zamiast trollować od poniedziałku?

To nie ja zacząłem, no i trolowanie to jest własnie robota którą się zaczyna od poniedziałku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teoretycznie jeśli OKC wygra z GSW, spotka się w finale z Cavs i tam polegnie to wtedy Cavs będą super-hiper-ultra-mega potężną ekipą w której Jordan mógłby co najwyżej podawać ręczniki takim znakomitością jak JR Smith i Mozgov.

 

Bron GOAT confirmed

 

Ciekawe czy liga żałuje że dała Dahntayowi zawieszenie (bo teraz wypada dać Draymondowi) czy ma to w dupie i nie zawiesi Greena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSW to generalnie b. sympatyczna ekipa (Iggy, Steph, Klay - ciężko ich nie lubić), ale Green wyrasta chyba na najbardziej wkurwiającego grajka ligi :/

Czemu? Powinien Ci się podobać klimat twardej, chamskiej gry z lat 80, a nie to co panienki dzisiaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki to ma związek z gwizdaniem / niegwizdaniem oczwyistych fauli (tu badziej kwestia zasłon 'all-season-long')?

 

I tak swojo drogo to czemu zostałem przez Ciebie, Rapciu, wrzucony do worka 'pro-past/against-present'?

 

(czy pisałem kiedyś w kontekście obecnych graczy per panienki etc?)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Green się usprawiedliwi że ten kop, to tak naprawdę nie był zamierzony,że cierpi na nocne kurcze nóg a i w ciągu dnia mu się trafiają. Szafa gra,liga cofa FF 1, a co dopiero przyznaje Flagrant drugiego stopnia.  Grunt że dla wąsatego dominatora nic się nie stało :)

I może zabrzmi to naiwnie ale zawsze myślałem że, to mistrzom,drużynom lepszym, mniej wolno,muszą się pilnować.Ale ej to je En bi ej. Place where emejzing happens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Green się usprawiedliwi że ten kop, to tak naprawdę nie był zamierzony,że cierpi na nocne kurcze nóg a i w ciągu dnia mu się trafiają. Szafa gra,liga cofa FF 1, a co dopiero przyznaje Flagrant drugiego stopnia.

Poważnie?

I prawidłowo, może skończy się to pitolenie o tym jak to Pipen sprzedałby łokcia a Rodman kolano i by się dzisiejsze gwiazdy popłakały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam nadzieję, że skończą się te głupie porównania MJ'a i Kury w mediach, pismaki powinny zrozumieć, że team Jordana nigdy by nie przegrał w takim stylu takiego meczu.


Czy jesli Warriors przegraja ta serie to beda razem z Currym najbardzien przereklamowana ekipa w historii?

Jak Warriors przegrają to będzie to definitywne zwycięstwo atletyzmu nad koszykówką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.