Skocz do zawartości

[WCF] Golden State Warriors (1) – Oklahoma City Thunder (3)


barcalover

  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder

    • GSW - Thunder 4:0
      2
    • GSW - Thunder 4:1
      7
    • GSW - Thunder 4:2
      31
    • GSW - Thunder 4:3
      13
    • GSW - Thunder 3:4
      10
    • GSW - Thunder 2:4
      16
    • GSW - Thunder 1:4
      1
    • GSW - Thunder 0:4
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktos tu pisze jak to Curry > Lebron, Durant, Westbrook, Paul i cała reszta ligi

po czym widzę jak trafia kilka trójeczek, mówie ok

kilka chwil poźniej widzę jego defensywe

i mimo że się stara, to jest po prostu tak c***owy, że nie wiem jak można go uważać za jakieś boga koszykówki.

Wielu stawia Magica jako top2-top5 alltime, a w obronie był c***owy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos tu pisze jak to Curry > Lebron, Durant, Westbrook, Paul i cała reszta ligi

po czym widzę jak trafia kilka trójeczek, mówie ok

kilka chwil poźniej widzę jego defensywe

i mimo że się stara, to jest po prostu tak c***owy, że nie wiem jak można go uważać za jakieś boga koszykówki.

Nie wymieniaj Duranta tutaj bo kolo ceglił na potęgę, miał 25 niecelenych rzutów plus strat a punktów tylko 26. Wygrał system a nie Durant

GSW przegrało przez słabszy atak a nie przez obronę, a Stefan jest po dwóch kontuzjach i w obronie to nie wiem czy powinien grać na 100% nawet jeśłi może to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Grę Hardena można podzielić na 2, bo działa tylko z jednej strony parkietu, skoro tak, to jeśli go wrzucimy do top3 podzielimy na 2 to mamy top6, a to i tak przy założeniu, że wyląduje tylko poniżej MJ i Kobe.

 

Co jak co, ale jeżeli w kontekście topX rozważać gracza grającego tylko w O to co z graczami grającymi tylko D? Odrzucamy, bo pozycja się nazywa "shooting"?

 

Tak, hejtuje bycie leniwą tyczką w obronie. Bo to nie geny, nie predyspozycje, nie DNA tylko lenistwo IMO. Albo Hardenizm. Whateva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co jak co, ale jeżeli w kontekście topX rozważać gracza grającego tylko w O to co z graczami grającymi tylko D? Odrzucamy, bo pozycja się nazywa "shooting"?

Obrońcą  być łatwiej, więc jest ich więcej, a przez to że jest ich więcej zarabiają po kilka milionów, a atakujący po kilkanaście.

Rynek wycenia inaczej D i inaczej O

 

p.s. Po tym meczu może kibice Spursów przestaną narzekać na zespół. Thunder są w niesamowitym gazie i mają ładną małą serię wygranych w PO

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Grę Hardena można podzielić na 2, bo działa tylko z jednej strony parkietu, skoro tak, to jeśli go wrzucimy do top3 podzielimy na 2 to mamy top6, a to i tak przy założeniu, że wyląduje tylko poniżej MJ i Kobe.

To jest tak pojebane, że nawet nie skomentuję.

 

Co jak co, ale jeżeli w kontekście topX rozważać gracza grającego tylko w O to co z graczami grającymi tylko D? Odrzucamy, bo pozycja się nazywa "shooting"?

Cenimy ich wysoko, chociażby Ben Wallace czy Jason Kidd. 

 

Tak, hejtuje bycie leniwą tyczką w obronie. Bo to nie geny, nie predyspozycje, nie DNA tylko lenistwo IMO. Albo Hardenizm. Whateva

Czyli Nash czy Kobe byli leniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymieniaj Duranta tutaj bo kolo ceglił na potęgę, miał 25 niecelenych rzutów plus strat a punktów tylko 26. Wygrał system a nie Durant

GSW przegrało przez słabszy atak a nie przez obronę, a Stefan jest po dwóch kontuzjach i w obronie to nie wiem czy powinien grać na 100% nawet jeśłi może to robić.

Tak 3 mecz po jakies gownokontuzji gdzie pauzowal tydzien a ty piszesz jakby gral po chemioterapii

Nie pisze o tym meczu tylko ogolnie, Durant dobrych zawodow nie gral, jednak chociaz sie do gry w koncowce pokazal w przeciwienstwie do niektorych :)

To jest tak pojebane, że nawet nie skomentuję.

 

Cenimy ich wysoko, chociażby Ben Wallace czy Jason Kidd.

 

Czyli Nash czy Kobe byli leniami?

Kobe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymieniaj Duranta tutaj bo kolo ceglił na potęgę, miał 25 niecelenych rzutów plus strat a punktów tylko 26. Wygrał system a nie Durant

 

Widziałeś grę KD w obronie w 4Q? Dla przykładu blok na Currym na 3 minuty do końca. Durant mega robotę robi w obronie w tych PO. No i trafił mimo wszystko kluczowego jumpera na Iguodali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 3 mecz po jakies gownokontuzji gdzie pauzowal tydzien a ty piszesz jakby gral po chemioterapii

Nie pisze o tym meczu tylko ogolnie, Durant dobrych zawodow nie gral, jednak chociaz sie do gry w koncowce pokazal w przeciwienstwie do niektorych :smile:

 

Kolano nigdy nie jest "gównokontuzją"

 

Ogólnie Durant też cegli przez większosć PO. Wygrywa system w obronie.

GSW trafiło w czwartej kwarcie lewie 4 rzuty z gry. To nie jest u nich normalne. To taki mają problem a nie że Curry broni słabo.

Widziałeś grę KD w obronie w 4Q? Dla przykładu blok na Currym na 3 minuty do końca. Durant mega robotę robi w obronie w tych PO. No i trafił mimo wszystko kluczowego jumpera na Iguodali.

A czy ja mówiłem że on słabo broni? Dla mnie mógłby grać na PF-ie, bronił by równie dobrze a ceglił mniej.

No ale skoro drużyna wygrywa w takim ustawieniu to pozostaje mi się zamknąć z promowaniem takiego pomysła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak pojebane, że nawet nie skomentuję.

 

Cenimy ich wysoko, chociażby Ben Wallace czy Jason Kidd. 

 

Czyli Nash czy Kobe byli leniami?

 

 

Mowa o gościu, który nie wykazuje żadnej chęci do bycia chociaż przeciętnym w D, takie podejście pozwala mi przypuszczać że z nim jako pierwszą opcją, liderem i wodzem narodu w drużynie taka drużyna nic nie ugra, chyba że na pozycjach 1,3,4,5 i 6-12 z ławki będą grać Tony Alleny, Beny Wallace'y i inne tego typu postacie.

 

Po prostu nie widzę w porównaniach all time top kogoś, kto gra z takim zaangażowaniem w obronie, że mieści się w 0-10 w 1000 stopniowej skali. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolano nigdy nie jest "gównokontuzją"

 

Ogólnie Durant też cegli przez większosć PO. Wygrywa system w obronie.

GSW trafiło w czwartej kwarcie lewie 4 rzuty z gry. To nie jest u nich normalne. To taki mają problem a nie że Curry broni słabo.

 

A czy ja mówiłem że on słabo broni? Dla mnie mógłby grać na PF-ie, bronił by równie dobrze a ceglił mniej.

No ale skoro drużyna wygrywa w takim ustawieniu to pozostaje mi się zamknąć z promowaniem takiego pomysła

Trudno grac na wiecej niz 50,5% FG w sezonie nawet na czworce

No chyba ze tylko wkladasz lape na dunk albo cie nie kryja a nie gdy jestes najlepszym scorerem

Ustawienie z Kanterem I Adamsem robi strasznny rozpierdol na tablicach swoja droga

Edytowane przez jadowitazmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o gościu, który nie wykazuje żadnej chęci do bycia chociaż przeciętnym w D

Kiedyś odpowiadał za krycie najlepszych strzelców, a dziś sam jest jednym z tych strzelców i na co innego idzie tlen i glukoza :smile:

Całkiem nieźle jak na jedną kwartę przy KB

Trudno grac na wiecej niz 50,5% FG w sezonie nawet na czworce

No chyba ze tylko wkladasz lape na dunk albo cie nie kryja a nie gdy jestes najlepszym scorerem

 

 

Skoro LMA potrafił niszczyć z półdychy jako PF to wyobraź sobie co robiłby Durant gdyby grał na tej pozycji w takim samym systemie

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Curry miał 1/6 z rzutów z gry w czwartej kwarcie?

 

Musi się chłopak obudzić bo tak to oni nie wygrają. Dobrej roboty w defensywie nie robi i jeszcze w końcówce znika i przy słabszym meczu OKC porażka.

 

W meczu ogólnie trochę chaosu, ale no wiadomo Westbrook grał. Sporo niedokładności. Szczególnie przy wjazdach Russa. Niezła beka przy switchach na górze z kanterami i Adamsami. W większości udawało się tłamsić kurę i spychać na prawą stronę, GS w zasadzie powinni rozstrzelać /porozrzucać / Thunder, ale tak się nie działo.

 

Ciekawe jak zareaguje Kerr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curry praktycznie w ogóle nie wbijał pod kosz za wyjątkiem pierwszej kwarty, do tego ile Warriors dali sobie wrzucić w 3 kwarcie, z 40 punktów? Ławka Warriors też chyba słabo punktowała, takie przyczyny ich porażki, chociaż oni to powinni wygrać, ale to juz nie pierwszy raz gdy trwonią około 15pkt i co gorsza dalej nie wyciągają żadnych wniosków

 

edit. W ogóle to strasznie sie zdenerwowałem tą porażką GSW, mimo, że nie jestem ich kibicem

Edytowane przez Jesse James
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie przez to przegrali, tylko przez to, że nie potrafili w ciągu ostatnich 6 minut meczu żadnej akcji rozsądnie w ofensywie rozegrać. Masa nieprzygotowanych rzutów, dużo strat i jedynie 'poprawna' obrona to było za mało.

Zresztą już w 3 kwarcie było widać, że może być słabo, jak Westbrook odrobił w pojedynkę praktycznie całą przewagę z przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.