Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors - offseason 2007


Grizzli

Rekomendowane odpowiedzi

Yi Jinlan który został wybrany z 6nr przez Bucks, może dla nich nigdy nie zagrać. Chińczyk odmówił workoutów Bucks bo nie widzi mu się gra w Bucks, a ci i tak go wybrali. Głównym powodem Yi jest, że w Milwaukee mieszka mało Azjatów :lol: . Jak się nie mylę najwięcej Azjatów w USA jest w Kalifornii. My mamy Thortona więc pf nam nie potrzebny może Queens lub Lakers spóbują go pozyskać. Zobaczymy może zmieni zadnie i zostanie w stanie Wisconsin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kore: Fakt faktem, nie jest to gosc w stylu chocby Edka (ze siedzi w pomalowanym i punktuje tylko) ale podobno bardzo solidny i super roleplayer.

Mi sie najbardziej u tego zawodnika, rodemz NY podoba unikatowy rzut, ktory bije na leb na szyje ten wymach ktory czyni Marion. Jeszcze w calej swojej zyciowej historii nie wiem czy to na boisku czy gdziekolwiek czegos takiego nie widzialem. A druga sprawa to ta ogromna szopa, jeszcze jak mila te wlosy rozpuszczone podczas draftu, ten bialy garnitur i kokarda bijaca wszytkie Swiatkowe. Koles mnie rozwalil, bez dwoch zdan. Ale potrafi zbierac, nienawidzi przegrywac. Walczak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chetnie go widzial w Orlando Mamy kilku ciekawych zawodnikow do opchniecia z Turkoglu i Darkiem na czele Do tego Twardzik gratis

BTW Na Spurs znowu nie bedzie bata w przyszlym sezonie Zajebisty draft w ich wykonaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba to co mowia o Durancie. Maszyna do zdobyania punktow, zabojca ofensywny. Juz teraz go typuja na przewodnika ligi w ilosci zdobywanych punktow (za kilka lat?) Oden to wspanialy gosc, mowia, ze bedzie zdobywal mistrzostwa, wokol takich zawodnikow (zwyciezcow) buduje sie druzyny. To bedzie istna bestia (aaa nie przegral zadnego meczu u siebie w highschool i collegu) Bardzomisie podoba ten zawodnik jako czlowiek i tym badziej jako zawodnik. A Durant wali do Beyonce. Haha. teraz napewn bedzie mial wieksze szanse niz wczensiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, ekipy, które wybierały z czołowymi numerami w tym roku, miały dużo większe szczęście niż te z roku poprzedniego. Ubiegłoroczny nabór był jednym z najgorszych w historii, a ten może być jednym z najlepszych. Już w tej chwili zarówno w Portland jak w Seattle mają bardzo ciekawe ekipy. W Sonics budują ekipę wokół Duranta, mają teraz także Jeffa Greena wybranego z piątką. Za bardzo nie wiem co ten gracz potrafi, ale skoro Sonics tak bardzo go chcieli od Celtics, to liczą, że stworzy on dobry duet z Durantem. Poza tym jest na rozgrywajku Ridnour i Watson. Chociaż według mnie jednego z nich(moim zdaniem Ridnoura) powinni się pozbyć, bo oni po prostu zwyczajnie sobie przeszkadzają. W ostatnim sezonie kiedy jeden był kontuzjwany, drugi wyraźnie lepiej się spisywał i statsy szły mu do góry. I tu nie chodzi tylko o to, że musieli dzielić się minutami. Po prostu kiedy obaj byli zdrowi, to byli jacyś przytłumieni, czuć z daleka, że pomiędzy nimi jest niezdrowa rywalizacja. Do tego mają jeszcze Wilcoxa, coś ciekawego mogą wziąć za Lewisa i mają naprawdę młodą, perspektywiczną ekipę.

 

Także w Portland wreszcie jest duża szansa na jakąś poprawę po kilku bardzo słabych latach. Tak jak się wszyscy spodziewali wybrali Odena i tak jak w Seattle będą budować drużynę wokół młodej gwiazdy. Co prawda nie wiem po co Blazers oddali Randolpha za Frye'a i Francisa. Według mnie ruch nie mający większego sensu. Oczywiście samo oddanie Zacha musiało nastąpić, ale nie za to co wzięli Blazers. Francis według mnie już tak jak grał w Rockets już nie zagra nigdy, z resztą mają go wykupić. A Frye :?: Właściwe prowadzony może stać się wartościowym graczem z ławki, ale nic więcej. Do tego mają jeszcze Jarreta Jacka, Magloire'a, Aldridge'a, Webstera, Udokę i szczerze mówiąc poza tym bieda. Jeszcze Miles, który ostatni sezon miał cały stracony, ale jeśli zacznie grać, to może się przydać.

 

Jak teraz przejrzałem składy to chyba korzystniej na tę chwilę wyglądają Sonics, tym bardziej, że maja jeszcze Lewisa na handel. Natomiast Blazers dużo stracili na oddaniu Randolpha za nic, ale i tak dla tej drużyny zaczyna się nowa, lepsza era. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwny, troszkę ruch ze strony Blazers tzn. może nie taki najgorszy ale mogli za Zacha dostać znacznie więcej. Ot choćby RJa od Nets, który w końcu miałby trochę swobody, cały czas jest młody a więc pasował by do koncepcji "zaczynania wszystkiego od nowa" którą obrali PTB, a zarazem jest już na tyle doświadczony, że spokojnie mółby "weteranować" w drużynie ;) . Już pomijam korzyści jakie mieli by z tego trade'u Nets... :roll:

 

Kurka SSS strasznie poszaleli widać, że ostro stawiają na Duranta i muszą być tego baaaardzo pewni skoro wytransferowali taką strzelbę jak Ray. Postawili wszystko na jedną kartęi teraz wszystko zależy od tego czy Kevin podoła i chociaż w połowie spełni pokładane w nim oczekiwania. Jeśli tak to będzie nieźle jeśli nie to Sonics będą w nielada głębokiej dupie ;) . No i po tych wszystkich zabiegach czyszczących Sonics pod Duranta, można się spodziewać jednego z lepszych debiutanckich sezonów w historii przynajmniej jeśli chodzi o punktowanie bo okazji do tego Durantowi nie powinno zabraknąć...

Ciekawie może być w Bostonie, chociaż problemem może być rozdysponowanie rzutów między Allenem i PP, bo wiadomo że obaj lubią sobie sporo porzucać. No ale z drugiej strony jak się chłopaki rozstrzelają to naprawdę nie ma siły, żeby przeciw nim bronić ;) . Nie wiem nie oceniam kto na tym lepiej wyszedł, wszystko zależy od tego jak sprawdzi się Durant i jak pogodzi

 

LO + Bynum <-> JO ? Mimo całej sympatii do O'neala to jednak bardzo bym się cieszył gdyby do takiej wymiany doszło. Indy z przodu prezentowała by się naprawdę nieźle i wtedy problemem było by tylko poszukaniem jakiegoś jelenia na Murphy'ego i w zamian ściągnięcie jakiejś solidnej dwójeczki (szkoda, że za Allenem się nie zakręcili). Co prawda wymiana ta nie rozwiązuje największej bolączki Pacers (braki w backcourcie) ale stworzyłą by niezłe podwaliny do przebudowy drużyny (a raczej korekcji ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny draft musiał być, bo gdzie się spojrzy, to jakoś trudno dostrzec zwyczajowe wstawki o tym, kto co zawalił, a wręcz przeciwni - wszędzie tylko mowa o potencjale i świetlanej przyszłości wielu zawodników. Oby tak było. Wyborów nie będę komentował, bo w debiutantach nie siedzę. Wolę odnieść się do wymian.

 

Sytuacja z nimi jest taka, że z każdego punktu widzenia te wymiany są przynajmniej niezłe, a przynajmniej można dostrzec wyraźne i mające podstawy motywy. Blazers nie potrzebowali Randolpha, to sobie sprawili niezłe zmiennika, młodzika Frye'a. Francis średnio podchodzi, ale jeśli będzie zdrowy, to powinien im coś dać, do tego chyba tylko 2 lata w kontrakcie mu zostały. Też bym wziął Jeffersona, ale widać Portland wolało wziąć kontrakt krótszy. Tak czy owak przyszłość mają w pozytywnych barwach. Knicks też zrobili ok. Wprawdzie w swoim stylu wzięli gościa droższego z kontraktem na więcej lat i o podejrzanej etyce pracy, ale jeśli chodzi o talent i potrzeby to dobry ruch. Francis im zawadzał.

 

J-Rich tanio poszedł do Bobcats. Myślę, że Warriors mogli dostać więcej, ale aż tak znów nie stracili. Też mieli nadmiar kolesi na obwodzie i choć oddali utalentowanego zawodnika, to sezon pokazał, że umieją sobie dawać rade bez Jeffersona (patrz Monta Ellis). Bobki zabezpieczyły się na ewentualność utraty Geralda Wallace'a, a przede wszystkim zyskali w końcu kogoś wyrazistego, kto im te porządne 20+ zapewni.

 

Sonics poszli w stronę młodości i też fajnie się zapowiadają. Moim zdaniem mogli być silniejsi w bliższej perspektywie czasu, gdyby zatrzymali Allena, ale tak czy owak na mistrza by za szybko/raczej nie szli, więc IMO woleli się zbudować spokojnie bez konieczności patrzenia na starzenie się drogiego Ray'a. Delonte West jest ok, zdrowy Szczerbiak też jak najbardziej. Boston dostał drugą gwiazdę do kompletu do Pierce'a i na Wschodzie to jest wystarczająca kombinacja. Tym bardziej, jeśli Jefferson utrzyma się na fali wzrostu. Wtedy byłoby już trio. Znów będzie po co ich oglądać. Nie spodziewam się rewelacji, ala awansu do playoffs i uspokojenia frustracji Pierce'a - tak. Uważam, że obaj się fajnie zgrają. Allen to bardziej strzelec, a PP poklepie gałę i będzie penetrował.

 

W każdym razie ciekawie się zaczyna lato i będzie parę nowości do oglądania, gdy zacznie się przyszły sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ray Allen w Bostonie? Albo w Sonics potracili glowy, albo ten Durant jest na prawde dobry. Bo zeby oddac najlepszego strzelca w lidze to trzeba miec jaja.

eee... o ktorej lidze mowisz ?

O tej samej. Jak dla mnie najlepszy i najladniejszy rzut w tej lidze ma obecnie Ray Allen. Kiedys to byl Allan Houston nawet w erze jordanowskiej. Nie zawsze najlepszy czy najskutecznieszy gracz ma najlepszy rzut :P. Ale to tez kwestia gustu :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys to byl Allan Houston nawet w erze jordanowskiej. Nie zawsze najlepszy czy najskutecznieszy gracz ma najlepszy rzut

Ja bym do tego grona dorzucił jeszcze Richmonda, ale tego Richmonda z GSW i Sacto bo potem to już się tak fajnie (szybko) nie składał ;) .

 

Aha no i zgodze się z Carterem, że Ray to obecnie (zresztą od dłuższego czasu) najlepszy rzutowo strzelec w NBA ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do tego grona dorzucił jeszcze Richmonda, ale tego Richmonda z GSW i Sacto bo potem to już się tak fajnie (szybko) nie składał ;) .

Micha Richmonda jak najbardziej. Glen Rice tez i moze nawet Dana Barros - chociaz ten ostatni nie mial wiele szans aby zaprezentowac swoje umiejetnosci. Byl raczej takim Stevem Kerr'em w Celtach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carter dokonał już opt.out i stał się FA, cały czas się mówi, że Carter napewno podpisze z Nets. Ja też uważam, że przedłuży z NJN, raczej nie znajdzie się team który wiecej zaoferuje niż NJN chyba że Orlando jak nie ściągną Lewisa.

- Garnettem są zainteresowani GSW. Podobno są gotowi oddać za niego Harringtona, Ellisa, Wrighta i O'Bryanta. Mavs też interesują się KG.

- Wizards są gotowi zaoferować Stevensonowi 3-letni kontrakt za 9mln.

- Nuggets są na liście drużyn w których chciałby zagrać Devin Brown.

- Są plotki, że ZO zagra jeszcze jeden rok, a Paytona raczej pójdzie na emeryturkę.

- Charlie Bell najprawdopodobniej wróci do Bucks

- Varejao na celowniku Grizzlies, PJ Brown na radarze Mavs.

- rockets, clippers, lakers i heat to drużyny w których szansę ma wylądować Francis. Ja mam nadzieje, ze nie zobaczę Francisa w LA.

- Telfair nadal ma szansę wylecieć z Celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francis w Lakers?? Mało prawdopodobne, bo co my mielibyśmy posłać w zamian? A tak poza tym jezeli mialby grac tak jak w Knicks i się o wszystko rzucać, to wolę, żeby do tekiego ruchu nie doszło. Chyba, że "zmartwychwstanie" i przpomni sobie grę w Rockets to wtedy welcome :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francis w Lakers?? Mało prawdopodobne, bo co my mielibyśmy posłać w zamian? A tak poza tym jezeli mialby grac tak jak w Knicks i się o wszystko rzucać, to wolę, żeby do tekiego ruchu nie doszło. Chyba, że "zmartwychwstanie" i przpomni sobie grę w Rockets to wtedy welcome :D

Nie musielibyśmy wysyłać nic, jako że Blazers wykupili jego kontrakt i jest do wzięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Kapono dostał 24 mln na 4 lata od Raptors (shooterzy coraz bardziej w cenie, oj drogo jak na tak jednowymiarowego gościa),

:arrow: Carter 61,8 mln na 4 lata od Nets,

:arrow: Walton 30 mln na 6 lat od Lakers,

:arrow: G-Force jest celem nr 1 Mavsów,

:arrow: George opts out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje Kily, ze ten Twoj avator jest za duzy. Moj tez byl taki i juz go nie ma... To tyle.

PI3TR45: polecam lekturę regulaminu.

 

No, no, no. Regulamin to jedna sprawa, a druga jak wchodzisz i edytujesz swoj profil. Znajdziesz tam nastepujaca notke:

 

Wyświetla mały obrazek pod informacjami o Tobie przy każdym poście. Tylko jeden obrazek może być wyświetlany, jego szerokość nie może być większa niż 150 pikseli, wysokość większa niż 150 pikseli, a rozmiar większy niż 6kB.

A lektura regulaminu swoja droga, bardzo ciekawa, przeczytalem kilkakrotnie, ale be naciskow z Twojej strony.

 

Kapono dostał 24 mln na 4 lata od Raptors (shooterzy coraz bardziej w cenie, oj drogo jak na tak jednowymiarowego gościa),

Carter 61,8 mln na 4 lata od Nets,

Walton 30 mln na 6 lat od Lakers,

G-Force jest celem nr 1 Mavsów,

George opts out.

Tak patrze na te ceny, i sie niby wydaje ze duzo a tutaj taki Alex Roudrigez sobie podpisal kontrakt za 250 mln dolarow za 10 lat gry. Baseball oczywiscie zeby nie bylo (2001-2010).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Kapono dostał 24 mln na 4 lata od Raptors (shooterzy coraz bardziej w cenie, oj drogo jak na tak jednowymiarowego gościa),

:arrow: Carter 61,8 mln na 4 lata od Nets,

:arrow: Walton 30 mln na 6 lat od Lakers,

:arrow: G-Force jest celem nr 1 Mavsów,

:arrow: George opts out.

Kapono - makabrycznie dużo ! O jakieś 10 mln za duzo w mojej opini, ale przyda sie w Raptors ;)

 

Carter - mr. big money. Ale co tu sie dziwic, zawsze dostawal wielka kasiore, a czasy gry dla Toronto coraz bardziej odległe ... No i kiedy konktrakt mu sie skonczy to juz naprawde niewiele czasu na misia ewentaulnego pozostanie ... Ale jak cos moze wybrac droge Finley'a ;)

 

Walton - jak dla mnie Kupa jest kretynem :) 5 mln za rok dla gracza, który ... no wielkiej przyszłości nie ma delikatnie mówiąc? Może i robi nieraz dobre wejścia, ale jak dla mnie to jest max 2 mln za rok i ani centa więcej. Zamiast oszczędzać miejsce w salary, to on wali taką umowe ... Z takimi pomysłami to LAL jeszcze długo nikogo nie pozyskają ;) Oj Ferry ma konkurenta, oj ma ...

 

G-Force - hmm... w Mavs? Czy pogodzi się z rolą być może nawet 3 opcji? Bo na przejęcie miejsca Dirka nie ma co liczyć ... No nie wiem, nie widzę go w tym zespole niestety :)

 

George'a nie ma co komentować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Walton - jak dla mnie Kupa jest kretynem :) 5 mln za rok dla gracza, który ... no wielkiej przyszłości nie ma delikatnie mówiąc? Może i robi nieraz dobre wejścia, ale jak dla mnie to jest max 2 mln za rok i ani centa więcej. Zamiast oszczędzać miejsce w salary, to on wali taką umowe ... Z takimi pomysłami to LAL jeszcze długo nikogo nie pozyskają ;) Oj Ferry ma konkurenta, oj ma ...

 

nie wiem Lucasso czego od niego chcesz, postępy z sezonu na sezon, ma 27 lat co oznacza, że Lakers mają go zakontraktowanego na najlepsze lata kariery ze skrzydłowych tylko Lebron, T-Mac, Iguadala i Odom zaliczali więcej asyst od niego, gdyby nie ta skręcona kostka miałby statystyki jeszcze lepsze. Wszechstronny, bardzo zespołowy role player podpisany na okres, który przypada zazwyczaj na najlepsze dla koszykarza lata za 5 milionów na sezon w lidze gdzie masa mniej przydatnych gości zarabia więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A także masa bardziej wartościowych zarabia mniej :)

 

Ja mu nie odbieram talentu, ale mimo wszystko jak dla mnie wielkim graczem nie będzie. Takie ruchy KB nie zatrzymają w LAL :) Inwestowanie w przyszłość jak sami niedawno powiedzieliście, w obecnej chwili w LAL jest nie na miejscu - Walton może i gra chwilami fajnie, będzie może grał jeszcze lepiej za jakiś czas, ale co z tego jeśli Bryant odejdzie? Zdecydowanie byłbym za opcją daniu mu niższego kontraktu i szukania czegoś dalej na wymiane, ew. kogoś z FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.